L`Oreal Paris, True Match, Podkład do twarzy (nowa formuła)

L`Oreal Paris, True Match, Podkład do twarzy (nowa formuła)

Nowa i udoskonalona wersja Podkładu #1 True Match składa się w 80% z olejków pielęgnacyjnych dzięki którym po 2 tygodniach cera staje się gładsza i bardziej rozświetlona*. 15 dostępnych odcieni zapewnia 100% dopasowania do odcieni skóry Polek oraz 24 godzinne nawilżenie i komfort.

*Test konsumencki, 103 kobiety
** Test instrumentalny

Idealnie się dopasowuje

Podkład jak dla mnie idealny bardzo się polubiliśmy ze względu za dopasowanie się do koloru skóry. Mój odcień to D3/W3 Golden beige jest to odcień beżowy bez różowych tonów.
Konsystencja podkładu jest lejąca, po nałożeniu na twarz nie czuć że coś na niej mamy. Podkład rozprowadza się bardzo dobrze bez jakiś kolwiek smóg (na codzień podkłady nakładam gąbka). Reszta nałożonego makijażu np puder, brązer idealnie "siedzi" na swoim miejscu przez cały dzień.
Krycie jest średnie ale dla mnie wystarczające na twarzy mam tylko drobne przebarwienia które ten podkład przykrywa. Najbardziej podoba mi się w tym podkładzie to że po nałożeniu go skóra wygląda świeżo, co najważniejsze nie zapycha mi porów.
Nowa formuła zdecydowanie na plus.

Podkład od L`Oreal Paris jak zawsze niezawodny

Podkład L`Oreal Paris True Match to podkład który już po kilku aplikacjach odświeżył moją cerę nadając jej blasku. Podkład nie jest ciężki, dobrze się rozprowadza i nie tworzy maski na twarzy. Podkład True Match to podkład, który ma wygodną buteleczkę z aplikatorem oraz jest bardzo wydajny.

Dla mnie klapa

Podkład ma słabe/średnie krycie. Nie pokrył mi lekkich niedoskonałości i dość słabo wygląda na porach na nosie - wchodzi w nie i je podkreśla.
Ma przyjemną, lekką, dość płynną konsystencję. Utlenia się.
Kolor N2- Vanilla jest dość ciemny, jak na jeden z jaśniejszych kolorów i jak dla mnie odrobinę za żółty, jak na neutralny odcień.
Podkład ma mieniące się drobinki, co do których mam mieszane uczucie - wyglądają dobrze na policzkach, ale na strefie T, zwłaszcza na czole i na nosie nie do końca.
W trakcie noszenia dość szybko ścierał się mi na nosie i okolicach. Zbierał mi się też w zmarszczce od uśmiechu. Mam cerę mieszaną.
Nie zauważyłam też poprawy mojej skóry po używaniu go regularnie.

idealny

Ten podkład jest idealny. Swietnie spisał się przy mojej suchej skórze. Jestem bardzo mile zaskoczona. w podkładzie zawsze szukam optymalnego krycia, który wyrówna koloryt skóry a nie zrobi "efektu maski" a jednoczenie nie podrażni suchej skóry. Podkład daje bardzo ładny naturalny look.
True Match<3to ideał dodatkowo ładnie nawilża skóre i na koniec dnia nie czuje jej sciągania. świetnie dopasowuje się odcienia skóry. delikatny przyjemny zapach

oczywiscie moja ulubiona forma atomizera , szklane z dozownikiem dzięki czemu łatwo sie nakłada i dozuje produkt
Polecam !!!

Najlepszy

Podkład mam w odcieniu 1N według mnie jest cudowny . Daje naturalny efekt bez maski . Idealnie dopasowuje się do skóry . Nie zapycha i nie uwidocznia drobnych zmarszczek więc jest to super . Jest bardzo wydajny . Dobrze się z nim pracuję .
Konsystencje ma troszkę leistą lecz mi to nie przeszkadza .
Dobrze współpracuje z różnymi korektorami . Wytrzymuje cały dzień . Zapach ma bardzo miły i lekki .

Naprawdę godny polecenia.

Ten podkład jest świetny. Jestem bardzo mile zaskoczona. Jestem posiadaczką cery naczynkowej i zawsze szukam podkładów które bez efektu bardzo mocnego krycia nie zrobiły by mi efektu maski tylko dały jak najbardziej naturalny efekt.
True Match poradził sobie świetnie. Moich naczynek nie widać a cera jest ładnie ujednolicona.
Naprawdę nie wiem jak on to robi zakrywając to co chcę zakryć pozostawiając przy tym efekt totalnie naturalny. Bardzo dobrze czuję się w tym podkładzie i w ogóle go nie czuję na sobie. On świetnie dopasowuje się do mojej cery i stanowi z nią jedną spójną kolorystyczną całość.
Jego opakowanie jest w porządku, klasyczne, szklane z dozownikiem który da Ci tyle produktu ile akurat potrzebujesz.
Polecam go absolutnie każdej z Was jeśli szukacie dobrego krycia z naturalnym efektem.

najlepszy podkład!

Testowałam wiele podkładów, ale zawsze wracam do True Match. Daje on bardzo naturalny efekt a przy czym nawilża i pielęgnuje moją skórę. Mam odcien 2N i idealnie stapia się ze skórą. nie wchodzi w drobne zmarszczki i nawet wytrzymuje cały dzień. czasem muszę lekko poprawić makijaż po długim dniu, ale makijaż utrzymuje się długo i nie mam efektu maski. dla mnie jest to bardzo ważne.

Jeden z najlepszych!

Jest to ostatnio mój najlepszy podkład! Nowa formuła faktycznie jest dużo lepsza... Jego poprzednik nie dawał rady podczas upałów a z tym jest zdecydowanie lepiej, ponieważ skóra się aż tak nie błyszczy. Ja używam odcienia 3N i jak dla mnie to kolor idealny. Zlewa się z moim naturalnym odcieniem jednocześnie zakrywając co trzeba i wyrównując kolor.
Ma bardzo lekką konsystencję i bardzo przyjemnie rozprowadza się do na twarzy. Opakowanie jest poręczne a forma aplikacji bardzo wygodna ponieważ bez problemu możemy dozować pożądaną ilość podkładu.

Jak dla mnie trafia do zakładki Hit!