L`Oreal Paris, True Match, Podkład do twarzy (nowa formuła)

L`Oreal Paris, True Match, Podkład do twarzy (nowa formuła)

Nowa i udoskonalona wersja Podkładu #1 True Match składa się w 80% z olejków pielęgnacyjnych dzięki którym po 2 tygodniach cera staje się gładsza i bardziej rozświetlona*. 15 dostępnych odcieni zapewnia 100% dopasowania do odcieni skóry Polek oraz 24 godzinne nawilżenie i komfort.

*Test konsumencki, 103 kobiety
** Test instrumentalny

Gorszy niż poprzednia wersja

Jest to trzecia wersja tego podkładu, która mam. O ile pierwsza mi nie do końca pasowała, bo miała dosłownie brokat, to druga czyli ta przed tą była naprawdę fajna i zużyłam tego podkładu wiele buteleczek.
Wyszła nowa więc chętnie kupiłam. Obecnie non stop używam Loreal Fresh Wear, więc dla odmiany niech będzie True Match.

Niestety ta ulepszona wersja mi nie zbyt pasuje.

Na pewno te podkładu mają chyba najlepszą gamę kolorystyczną wsrod podkładów, które znajdziemy w każdej drogerii. Jednak boli mnie fakt, że nie wrocili do tego podziału kolorystycznego, gdzie były odcienie ciepłe, neutralne i chłodne osobno (dwie wersje temu). Tak jak w poprzedniej wersji z chyba 2015 roku odcienie są pomieszane, czyli np.najjasniejzszy jest chłodny, później jakiś neutralny, później ciepły. Nie ma tych najjaśniejszych typowo żółtych odcieni.
Mój odcień to 1,5 n linen, czyli neutralny. Jest to jasny beż, taki padający w żółty, ale nie typowo żółty. Do mojej jasnej żółtawej skóry jest naprawdę super.

Buteleczka się nie zmieniala. Jest szklana i solidna. Ładnie wygląda i sprawdza się bez zarzutu.

Konsystencja tego podkładu jak dla mnie bez zmian. Jest tak samo lejący i lekki.

Jednak zauważyłam że nie ma już kompletnie rozswietlajacych drobinek.

Krycie tego podkładu jest średnie. Przy pierwszej warstwie ładnie ujednolica koloryt skory. Maskuje delikatne zaczerwienia, jakieś pojedyncze wypryski czy ślady po nich. Także tutaj wszystko jest super i bez zarzutu. Bardzo ladnie maskuje rozszerzone por. Korektora potrzebuje tylko pod oczy.

Podkład ma ładne wykończenie, takie dosyć zdrowe. Nie swieci się jak bombka, ale skóra nie jest matowa. Ja przypudrowuje go pudrem transparentnym z Ardeco, bo mam cerę mieszaną.

Makijażu w ciagu dnia nie poprawiam. Po jakiś 4 godzinach lekko się świeci, co jest u mnie normalne.
Niestety po 6 godzinach wygląda strasznie i nadaje się tylko do zmycia. Ściera się ze strefy T trochę co też jest u mnie częstym problemem. Ale tez wygląda bardzo sucho. W okolicach ust i nosa wygląda jakbym miała jedną wielką suchą skórkę, gdzie nie mam problemu ze suchymi skórkami.
Rzadko się to u mnie zdarza by na mojej cerze mieszanej z przetłuszczająca strefa T podkład po kilku godzinach wygladal sucho.

Producent obiecuje nawilżenie i pielegnqcje skóry a jak dla mnie to ten podkład jeszcze trochę skórę wysusza w ciągu dnia. Gdzie porpzedniw wersja tego nie robiła.

Dlatego zużyje tą buteleczkę i nie wrócę do niego.

Mój ulubiony podkład

Doskonale dopasowujący się do koloru skóry podkład. Wyrównuje koloryt bez efektu maski, konsystencja płynna, super się nakłada dzięki pompce. Posiada w swojej strukturze składniki nawilżające.

Bardzo fajny

Podkład jak dla mnie na duży plus, uważam że jeden z lepszych drogeryjnych. Przyjemna lekka formuła, fajnie rozprowadza się go na buzi, jak dla mnie daje mega naturalny efekt i często stosuje go przy moich dziennych makijażach. Fajnie kryje moje zaczerwienienia, więc duży plus. Ogólnie oceniam ten podkład na bardzo dobry.

Super podkład!

To podkład, dzięki któremu wreszcie jestem w stanie ukryć drobne niedoskonałości mojej cery - wielkie WOW! Doskonały zwłaszcza w podróży :)

* opinia dodana dnia: 2019-08-19 13:52

Pozytywne zaskoczenie!

Podkład naprawdę pozytywnie mnie zaskoczył! Ostatnio mam różne problemy z cerą, leczę się też dermatologicznie przez co moja cera jest wysuszona. Zdecydowałam się wypróbować podkład w nowej formule i naprawdę jestem bardzo zadowolona! Do tej pory używałam podkładu Clinique, który był jakiś ciężki i miałam wrażenie, że strasznie podkreślał fakt, że jest na twarzy. Tutaj jest inaczej, podkład jest dość rzadki, ale bardzo ładnie rozprowadza się na twarzy, pozostawiając efekt takiego delikatnego subtelnego matowego wykończenia, ładnie się utrzymuje na twarzy, skóra jest promienna, świeża. Jak tylko osiągnę swój idealny poziom cery, myślę, że ten pokład będzie wyglądał bosko!

Używa produktu od: próbka

naturalne uzupełnienie

Ten podkład to mu zdecydowany hit. Ciężko mi znaleźć produkt który dobrze dopasuje się do mojej cery. Tu nie ma mowy o efekcie maski. Po nałożeniu podkładu gąbeczka czekam chwilę i wszystko bardzo ładnie się uzupełnia. Nie dość że znikają wszystkie niedoskonałości to jeszcze skóra jest miękka nawilżona i rozświetlona. Bałam się że nie jest to kosmetyk na lato wiesz może się zważyć z płynąć To nie ma mowy o takich wypadkach. Można go z czystym sumieniem polecić Każdej z nas.

Lepsza wersja starego podkladu

Super. Podkład na 5+. Nowa formuła jest lepsza niż stara. Podkład nie oksyduje. Ma piękne wykończenie bez efektu maski. Opakowanie jest fajne z pompką dzięki której dajemy tyle produktu ile potrzeba. Polecam

L`Oreal Paris, True Match, Super-Blendable Foundation Perfectly Matches Skin Colour and Texture

Dobrze dopasowuje się do koloru skóry dzięki czemu wygląda naturalnie. Sprawia, że skóra jest równomiernie pokryta, bez efektu maski.Podkład utrzymuje się na twarzy przez dosyć długi czas i nie zbiera się w żadnym miejscu. Jest lekki i bardzo wydajny, bezproblemowo rozprowadza się po twarzy.

polecam

Podkład idealnie zakrywa moje niedoskonałości na twarzy a szczególnie blizny i wypryski. Jest idealny na lato, lekki i wydajny. Mój numer jeden na liście. jest cudowny w końcu mogę się odważyć wyjść na spacer

Idealny

Podkład dla mnie rewelacja, zostaje u mnie na stałe, spełnia moje wszelkie oczekiwania. Nie zapycha, nie podkreśla suchych skórek. Ma idealne krycie - bez problemu radzi sobie z niewielkimi przebarwieniami. Przyprószony pudrem wytrzymuje cały dzień bez poprawek. Nie ściera się nadmiernie, wygląda bardzo naturalnie - bez efektu maski, promiennie. Świetnie się nakłada i nie pozostawia smug. Buzia jest po nim gładka. Nie waży się i nie utlenia.

Cudowny podkład, bez efektu maski.

Nowa formuła podkładu True Match bardzo mi się spodobała. Podkład ma fajną konsystencję i łatwo nakłada się go gąbeczką. Daje efekt promiennej i gładkiej cery, bez widocznego efektu maski. Bardzo lubię lekkie podkłady, a ten zdecydowanie do nich należy. Moja cera ma skłonności do błyszczenia, jednak z tym podkładem nie mogę na to narzekać. Jeżeli chodzi o trwałość, myślę, że bardzo dobrze sobie radzi. Nawet po całym dniu w pracy cera nadal wygląda dobrze. Na pewno ponownie po niego sięgnę.

U mnie się nie sprawdził

Moja cera nie polubiła się z tym podkładem. Nie dawał mi obiecanego efektu nawilżenia, a prędzej był dość tępy i matowy. Prawdopodobnie nie pasuje akurat mojej cerze. Na pochwałę zasługuje natomiast fakt, że ładnie się trzyma oraz ściera - nie waży się i nie zbiera w zmarszczkach, a także nieźle się buduje.