L`Oreal Paris, True Match, Podkład do twarzy (nowa formuła)

L`Oreal Paris, True Match, Podkład do twarzy (nowa formuła)

Nowa i udoskonalona wersja Podkładu #1 True Match składa się w 80% z olejków pielęgnacyjnych dzięki którym po 2 tygodniach cera staje się gładsza i bardziej rozświetlona*. 15 dostępnych odcieni zapewnia 100% dopasowania do odcieni skóry Polek oraz 24 godzinne nawilżenie i komfort.

*Test konsumencki, 103 kobiety
** Test instrumentalny

Bardzo dobry

Podkład stosowałam w starej wersji kilka lat temu i miałam z nim bardzo pozytywne wspomnienia. Nowa wersja mnie nie zawiodła. Podkład ma przyjemną, lekką konsystencję, nie robi maski i daje naturalny efekt rozświetlonej i zdrowej cery. Pomimo lekkiej konsystencji jest dosyć trwały, wygląda dobrze po całym dniu noszenia. Krycie można budować w zależności od potrzeb, ja daję go niewielką ilość, dla jak najbardziej delikatnego i naturalnego efektu.

Używam go póki co za krótko, aby stwierdzić jednoznacznie, czy długotrwale pielęgnuje i nawilża cerę, zgodnie z obietnicami producenta, jednak na razie efekt jest super.

True Match, true twarz?

Jeżeli chodzi o podkład, to ma przyjemną konsystencję. Ładnie się nakłada i kryje, ale niestety wybrany przeze mnie odcień był za ciemny, więc pod tym względem nie mogę być obiektywna.

Fajna lekkość

Fajny, lekki, naturalny. Bardzo dobry podkład, nie daje efektu sztucznej maski, doskonale się rozprowadza i dopasowuje do odcieniu skóry. Nieźle kryje i ładnie rozświetla działa też troszkę jak krem, nawilża, odżywia i nie wysusza cery. Do tego jest trwały i długo utrzymuje się na twarzy.

Całkiem ok

Dobry podkład jeśli ktoś lubi naturalne wykończenie twarzy gdyż nie robi brzydkiej maski na twarzy i delikatnie się wtapia z naturalnym kolorem cery .
Posiada drobinki które subtelnie rozświetlają twarz bez nachalnych drobinek które ciężko za uwarzyć w sumie na buzi.
Nie podkreśla według mnie suchych skorek tak bardzo i nadaje się do każdej cery a posiadam mieszana lecz niestety czoło tak mi się świeci ze po paru godzinach muszę zmatowić czoło które z natury lubi się bardzo świecić.
A co do trwałości podkładu to u mnie wytrzymuje do samego wieczoru od rana .

Lepszy

Miałam stara wersje i nie byłam zadowolona :/
Ten, otrzymałam w ramach testu.

Przede wszystkim - nie ciemnieje mi tak strasznie jak poprzednia wersja. Podkład wyglada lekko na buzi, dopasowuje się do niej i nie obciąża. Nie ściera się, ale delikatnie wyświęca - mi to aż tak nie przeszkadza. Nie lubie ciężkiego matu.

Fajna konsystencja, lekka i lejąca się. Dobrze się nakłada gąbeczka.

Nawilżający podkład L’oreal

Podkład zapewnia nawilżenie pielęgnując cerę. Ma dość płynną konsystencję, jest bardzo wydajny, łatwo rozprowadza się na skórze zostawiajac ją aksamitnie gładką. Podkład zawiera złote drobinki, które rozświetlają cerę.

Dla mnie ideał

Jestem bardzo zadowolona z podkładu True Match. Idealnie dopasowuje się do mojej skóry. Nie ma efektu odcięcia na linii twarzy a szyi. Poza tym nie wysusza skóry a wręcz przeciwnie nawilża. Wyrównuje kolor cery a przy tym nie daje efektu maski. Jest to najlepszy podkład jaki do tej pory stosowałam.

Nie dla mnie

Zachecona opiniami, cena na promocji i gamą kolorow kupilam podklad Loreal, jak tylko zaczelam go uzywac widzialam na twarzy wiele niespodzianek, myslalam, ze to pozostalosci po poprzednim podkladzie jednak minelo juz troche czasu a moja buzia z kazdym dniem wyglada coraz mniej ciekawie...nie dosc ze mialam jedno zimno, teraz nagle wyszlo drugie mimo, ze nigdy nie mialam do tego tendencjii, to teraz wysypalo mnie na brodzie, czole i bokach buzi... Podklad wyglada ladnie chwile po nalozeniu, jednak po paru godzinach to co zobaczylam na twarzy bylo straszne, na czole zwazyl sie tak ze moglam go znow rozsmarowac, na nosie i brodzie nie bylo go prawie wcale...ogolnie nie polecam.

Puder true mach

Kiedy pierwszy raz użyłam pudru zaskoczylo mnie to ze niwielka ilosc pozwala pokryc cała twarz .A konsystecja jest delikatna kremowa .Sam podkład pieknie rozswietla twarz dzieki delikatnym drobinka cały makijaz wyglada swierza przez kilka godzin a zmarszki (choc w mim przypadku szczegolnie pod oczami i nie zbyt widoczne )pieknie wygladzone.Po dłuzszym uzywanu nie wysusza a skora twarzy jest odzywiona i gładka Podkład true mach jest numer jeden z posrod pudrow ostatnio uzywanych

Wspaniały produkt - podkład, który pielęgnuje cerę

Wspaniały kosmetyk ! Idealnie dopasowuje się do kolorytu cery , jest jak druga skóra :) Nie spodziewałam się aż tak fenomenalnych efektów jego stosowania. Wyrównuje koloryt cery - i to na stałe :) Polecam gorąco

Wrocilam do niego ponownie:)

Podkład do twarzy Loreal Paris True Match to jeden z moich stałych kosmetyków. Wrocilam do niego aktualnie ponieważ po testowaniu innych kosmetyków ten okazuje się niezawodny. Super kryje,nie wysusza. Ukrywa moje drobne niedoskonałości. Nie spływa z twarzy nawet na dużych upałach. Jeden z moich ulubionych.

Stara miłość

Do podkładu Tru Match wróciłam po około 6 lat i muszę powiedzieć, że na nowo skradł mi serce. Ma bardzo lekką konsystencję przez co bardzo łatwo się rozprowadza a jednocześnie nieźle kryje. Jego ogromną zaletą jest, że nie tworzy efektu maski, skóra wygląda na zdrową i rozświetloną. Utrzymuje się minimum 8 godzin nawet przy moim nawyku ciągłego dotykania twarzy więc jest to nie lada wyczyn. Podkład nie oksyduje, mam numer 2 N Vanille jest to bardzo ładny żółty odcień. Patrząc na opakowanie produktu wydaje się, że ma bardzo dużo złotych drobinek natomiast po aplikacji na dłoń zupełnie ich nie widać dopiero po nałożeniu na skórę można się dopatrzec baaardzo ale to bardzo drobnych drobinek dzięki czemu otrzymujemy satynowe wykończenie. Przez długi czas myślałam, że to tylko butelka jest w ten sposób ozdobiona:) Niestety nie zauważyłam poprawy stanu mojej cera ani nawilżenia jak obiecuję producent ale mimo wszystko jestem bardzo zadowolona z efektu jaki można uzyskać stosując ten podkład.Jest on moim aktualnym numerem jeden.