L'Oreal Paris, True Match, Podkład do twarzy (nowa formuła)

L'Oreal Paris, True Match, Podkład do twarzy (nowa formuła)

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 4.90/5

notino.pl
Średnia ocena: 3.99/5

zobacz więcej ofertzwiń

Odkryj nową formułę podkładu True Match od L'Oréal Paris. Na czym polega technologia dopasowania do skóry? Po raz pierwszy formuły stworzone zostały z wykorzystaniem nie 4, ale aż do 6 pigmentów także zielonych i niebieskich, które są kluczowe w dopasowaniu odcienia dla bardzo jasnych czy oliwkowych karnacji. 99,5% kobiet¹ znalazło swój odcień. ​

Formuła podkładu zawiera 80% nawilżającego kompleksu z kwasem hialuronowym, zapewnia długotrwałe nawilżenie i komfort do 24H². Podkład widocznie poprawia jakość skóry w 2 tygodnie³: cera staje się gładsza i bardziej rozświetlona³. Odpowiedni także dla cery wrażliwej. SPF 17.

¹ Test konsumencki, 211 kobiet. Test wykonano dla pełnej gamy odcieni - 48.
² Test instrumentalny​
³ Test konsumencki, 103 kobiety

Krycie
średnie
w buteleczce, z pompką
fluidy
normalna, sucha, mieszana
kryjące, rozświetlające, nawilżające

Wygląda naprawdę bardzo ładnie... przez godzinę

Kolor tego podkładu rzeczywiście ładnie się stapia ze skórą i wygląda bardzo naturalnie (Ja mam 1N). Ma lekką formułę, co osobiście baaardzo lubię.
Opakowanie z pompką, bardzo wygodne, wszystko działa bez zarzutu.
Nakłada się go przyjemnie, sprawnie, ma dobre, jak na taką płynną konsystencję, krycie. Wydajność też bardzo dobra.
Niby wszystko pięknie. Ale ten ładny efekt trwa dosłownie godzinę. Po tym czasie zaczynam się świecić, a podkład zaczyna troszkę wchodzić w zmarszczki. Po całym dniu błyszczę się tak okrutnie, że niestety ale to go dyskwalifikuje, bo wyglądam wręcz niezdrowo.
Ten podkład musi mieć coś dziwnego w składzie, że moja skóra reaguje na niego w ten sposób. Już w momencie, gdy go nakładam, to mam wrażenie, że odczuwam jakąś taką mini-reakcję alergiczną, coś w rodzaju ledwo wyczuwalnego pieczenia skóry i myślę że to jest powód tego świecenia. L'Oreal zresztą nie kojarzy mi się z dobrymi składami, więc przypuszczam, że moja skóra się broni przed jakimś jednym albo wieloma składnikami.
Szkoda, bo zapowiadał się dobrze, ale na mojej skórze na dłuższą metę wygląda to nieświeżo.

U mnie się nie sprawdził

Podkład L'Oreal Paris True Match zadziałał u mniej bardziej jak krem BB niż podkład. Niestety nie zakrywał niedoskonałości a dodatkowo bardzo podkreślał wysuszoną skórę na twarzy.
Podkład również bardzo się waży, a po kilku godzinach na twarzy pozostają jedynie nieestetyczne plamy (jest raczej nietrwały)
Na plus wygodne opakowanie oraz szeroka gama kolorystyczna. Można go zakupić w dobrej cenie na promocji lub w drogeriach internetowych, nie jest jednak warty swojej regularnej ceny

Jeden z lepszych na półkach drogeryjnych

Podkład kupiłam w Rossmanie. Wybrałam odcień 2N, chwilowo trochę za ciemny, jednak na wiosnę i lato będzie chyba idealny.
Przede wszystkim plusem jest płynna, lekka konsystencja a przy tym dobrze krycie. Już cienką warstwą daje efekt gładkiej skóry bez przebarwień i niedoskonałości. Trwałość jest bez zarzutu. 10-12 godzin bez poprawek to duże osiągnięcie. Ja lubię mieszać z z true Match nude, dzięki czemu mam fajną trwałośc i krycie przy zachowanie lekkości...bo i dzięki mieszaniu mam w realnym na chwilę obecną kolor.

L`Oréal Paris, True Match, Podkład do twarzy (nowa formuła)

Zacznę od szklanego opakowania które jest wygodne w trzymaniu, widać ile podkładu zostało. Ogromny plus za doskonalą pompkę ,produkt można wydostać praktycznie do ostatniej kropli. Podkład jest lekki ,dobrze się rozprowadza po skórze twarzy ,szybko się wchłania. Twarz jest aksamitna w dotyku. Zakrywa niedoskonałości, nie podkreśla ewentualnych suchych skórek. Utrzymuje się przez wiele godzin na twarzy. Dodatkowo fajnie nawilża i cera nie jest przez to przesuszona.

Fajny w dobrej cenie

Bardzo lubię podkład od Loreal Paris True Match, ponieważ idealnie dopasowuje się do kolory oraz struktury skóry. Zawiera same mineralne pigmenty. Również posiada delikatne drobinki które rozświetlają naszą cerę. Dzięki kremowej konsystencji bardzo łatwo i dobrze rozprowadza się po skórze idealnie kryjąc wszystkie niedoskonałości, a także nie pozostawiając efektu maski. Ja przy Jasnej cerze używam koloru 2.N Vanille. Zakupiłam za fajne pieniążki na promocji w Rossmanie.

Niezadowolona

Moim zdaniem podkład nadaje się tylko na gładką skórę bez żadnej skazy.
Po nałożeniu podkładu wszystkie zmarszczki są jeszcze bardziej widoczne i jakby jest ich więcej po podkreśla każdą nawet taką której nie widać gołym okiem. Bardzo przykre uczucie.
Niby miał nawilżać a jak dla mnie jeszcze bardziej wysusza. Mam cerę mieszaną.
Podkład testowałam w drogerii na wierzchu dłoni. Wtedy wyglądał idealnie dlatego go kupiłam. Ale skórę dłoni mam głaciutką:)
Podkład raczej jest jak krem BB wyrównuje koloryt. Na pewno nie maskuje, nie zakrywa.

Doskonale dopasowany

Podkład True Match spełnił moje oczekiwania , czyli dokonale nawilżył , zakrył niedoskonałosci i nie zapchał mojej mieszanej cery. Odcień dobrałam na podstawie zdjęcia i nie zawiodłam się , tak jak obiecuje producent podkład doskonale dopasowuje się do każdego rodzaju skóry oraz kolorytu cery. Podkład pięknie rozświetla skóre ale nie w nachalny sposób , skóra po nim nie wyświeca się . Jestem posiadaczką cery bardzo kapryśnej z jednej strony suchej , tłustej z licznymi niedoskonałosciami . Podkład nie wchodzi w zmarszczki także posiadaczki cery takiej jak ja powinne być zadowolone . Jak zwykle marka Loreal stawia na szklane buteleczki z dozownikiem. W moim przypadku podkład pieknie utrzymał sie cały dzień bez poprawek. Konsystencja jest raczej płynna i już niewielka ilość wystarczy , żeby pokryć całą twarz.

Idealny, naturalny

Podkład w odcieniu 3. N jest troszkę pomarańczowy. Aplikować za pomocą gąbki wchłania się bardzo szybko, nie tworzę się plamy, nie ciastkuje się. Podkład na twarzy jest niewyczuwalny, tylko delikatnie pod palcami można odczuć jego suchość. Wygkada bardzo bardzo naturalnie, nawet gdy sie czerwienię to jest to widoczne. Podklad ma poorawną konsystencję, nie jest zbyt gęsty, raczej w kierunku rzadkiego. Delikatnie podkreśla zmarszczki ale nie wchodzi w zmarszczki. Nie podkreśla suchych skórek co mi bardzo odpowiada. Jest rozswietlający wizualnie, ale matowy w dotyku. Zrobiłam test wanny, czyli długa kąpiel w gorącej wodzie i nic się nie stało złego. Choć mamy zimę to wiem że sięgnę po niego w lecie. Podkład nie wymaga przypudrowania.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Najlepszy podkład jaki ostatnio stosowałam

To zdecydowanie najlepszy podkład jako ostatnio miałam okazję stosować. Skóra pod nim oddycha, a kolorem szybko dopasowuje się do koloru mojej skory. Lekko się go nakłada, nie pozostawia smug ani lepkiego filmu na skórze. Wygląda naturalnie, bez efektu maski i brudzenia wszystkiego dookoła. Zauważyłam długotrwały efekt nawilżenia, co szczególnie doceniam w podkładach do twarzy. Dużo kolorów pozwala dobrać idealny podkład do swojej karnacji.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Podkład do twarzy idealnie dopasowuje się do twarzy

L'Oreal True Match nie obciąża skóry, dzięki lekkiej, dość rzadkiej konsystencji nie zapycha porów,ma lekki zapach opakowanie z pompką świetnie sprawdza się przy aplikacji

Naturalność

Podkład dobrze kryje ,wygładza skórę,zapewnia naturalny wygląd.Bardzo wygodnie się go aplikuje,podkład wyrównuje ładnie koloryt skóry,długo się utrzymuje.Polecam.Produkt ma lekką ,kremową konsystencję.

Podkład Trud Match

Podkład idelanie dopasowuje się do odcienia skóry , nie tworzy efektu maski .
Skóra jest promienna i zdrowa .
Jest bardzo wydajny i łatwy w aplikacji.
Jego konsystencja jest dosyć lekka .
Moja sucha skóra , bardzo dobrze go przyjęła . Podkład nie wysusza skóry , a wręcz przeciwnie nawilża cerę .
Podkład który mogę śmiało polecić zarowna do makijażu codziennego , jak i okolicznościowego .
Podkład utrzyma się cały wieczór .
Bardzo dobrze współpracuje z pudrem .