Avon, True, 5 in One Lash Genius Mascara (Tusz do rzęs 5 w 1 `Geniusz`)

Avon, True, 5 in One Lash Genius Mascara (Tusz do rzęs 5 w 1 `Geniusz`)

Wielozadaniowa szczoteczka z włoskami o różnej długości pozwala na precyzyjną aplikację do samej linii rzęs. Mascara pogrubia, rozdziela, wydłuża, unosi i nadaje głęboki kolor.

Niestety na nie

Tusz na moich rzęsach nie robi za wiele oprócz ich przyciemnia. Nie spełnienia się żadna z obietnic producenta. A najgorsze jest to, że po kilku godzinach na policzkach widać jak się obsypuje. Wieczorem po całym dniu już nie wiele mi go zostaje...

Jeden z lepszych!

Tusz ma eleganckie opakowanie, szczoteczka ma średniej długości silikonowe włosie. Kolor jest intensywny. Sama aplikacja jest przyjemna, szczoteczka ładnie rozdziela rzęsy wydłużając je i lekko podkręca. Nie skleja rzęs, nie osypuje się. Efekt utrzymuje się bardzo długo, rzęsy nie opadają, wyglądają na prawdę zachwycająco! Jedynym minusem jest dość wysoka cena.

są i zalety i wady...

ten tusz jako jedyny trzyma skręt tzn rzęsy są ładnie podkreślone i nie opadają, genialna szczoteczka ale zauważyłam dzisiaj, że jak nałożę grubą warstwę to niestety ale miałam osyp... na maseczce i na nosie, więc według mnie ten tusz wcale nie jest geniuszem w 100%

za drogi

Tusz jest OK, ale za drogi. Staram się wymieniać tusz często, mniej więcej co 3 miesiące. W związku z tym raczej kupuję tusze za kilkanaście złotych. Są bardzo dobre tusze, które (w promocji) można znaleźć w tej cenie.

Avon ładnie maluje, nie skleja, nie obsypuje się. Ale za tą cenę więcej nie kupię.

Cudowny tusz

Bardzo dobry tusz do rzęs. Na początku tworzyły się takie jakby grudki i musiałam ściągać, ale zapewne dlatego że był nowy, ponieważ teraz działa genialnie jak to geniusz:) Rzęsy są długie, podkręcone i pogrubione. Zalotka niepotrzebna. Polecam wypróbować:)

lubię

tusz spełnia swoje zadania , ma ciekawą szczoteczkę , która zarówno rozczesuje jak i wydłuża oraz pogrubia rzęsy , mojej mamie również sprawdził się bardzo dobrze. Nie zauważyłam osypywania się czy jakiegoś odbijania . Cena dobra , jedyne co mi się średnio podoba to szata graficzna ;) ale to już kwestia drugorzędna. Tusz naprawdę oki

DOBRY

Sprawdzil sie u mnie jak najbardziej nie podraznil ladnie pogrubial rzesy bez sklejania nie kruszyl sie ani nie osypywal wiec idac tym torem zakupilam go w kolorze Aubergine i jakiez bylo moje zdziwienie po drugim uzyciu gdy sie okazalo ze podraznil mi oczy przez 2 dni byly czerwone spuchniete i piekly wiec nie wiem co o nim myslec moze juz sklad jest inny.Natomiast szybko wysechl w opakowaniu

Przeciętniak

Żaden geniusz - kolejny avonowski przeciętny tusz. Używałam ok. 3 tyg. z małymi przerwami - ponieważ podrażniał mi oczy. Cienkie i miękkie rzęsy trudno nim umalować i otrzymać efekt pogrubienia - po kilku warstwach skleja, a próba wyczesania prowadzi do targania i efektu postrzępionych rzęs. Właśnie efekt takich postrzępionych rzęs (mam wrażenie, że też trochę mi połamał rzęsy; przy myciu czuć pod palcami takie grudki) i podrażnienia oka oraz b. długi czas pracy nad jakimkolwiek pogrubieniem zniechęcił mnie do dalszego stosowania. Pod koniec dnia trochę się wykrusza i efekt jest delikatniejszy niż rano. Kupiłam w "dobrej cenie" więc nie żałuję, bo zaspokoiłam swoją ciekawość o tym "geniuszu". Może dla sztywnych rzęs i naturalnego efektu jest ok.

nazwa może zmylić

Według opisu tusz wydawał mi się bardzo obiecujący, więc jak zobaczyłam go w promocji postanowiłam od razu zamówić, zwłaszcza że słyszałam o nim wiele pozytywnych opinii. No i na początku przeraziła mnie szczoteczka. Niby silikonowa tak jak lubię, ale długość "włosków" jest bardzo mała. Przed to tusz grudkuje się już na szczoteczce i dużo się go nabiera. Próbowałam nakładać go na różne sposoby, wycierać szczoteczkę z nadmiaru, ale to nic nie daje. Za każdym razem rzęsy są posklejane, nie jestem w stanie ich rozdzielić za pomocą tej szczoteczki. Przez to nie da się ich ładnie podkreślić i osiągnąć tych wszystkich efektów o jakich zapewnia producent. Starałam się dać mu szansę, bo najpierw tłumaczyłam sobie, że jest za świeży, ale za każdym razem było to samo.

Genius , czyli mocne nadużycie

Zamówiłam tusz ze względu na rekomendacje , z ciekawości .
Tusz ma eleganckie ,złote opakowanie dość szerokie zresztą co daje efekt ciężkości produktu.
Przejdę do działania no cóż mnie osobiście nie zachwycił, niby coś tam robi , ale bez efektu wow. A miał być Genius.
Szczoteczka jest duża, niepraktyczna , niewygodna , nabiera dużo produktu .
Najbardziej zależy mi na efekcie wydłużenia i tutaj jestem zawiedziona , tusz skleja rzęsy , trzeba nałożyć dwie warstwy, aby osiągnąć efekt jaki taki . Delikatnie pogrubia i nadaje objętość po dwóch warstwach , wydłużenie natomiast jest praktycznie żadne .
Trzeba , przyznać , że produkt jest trwały, nie obsypuje się , nie zmazuje . Niestety też ciężko go zmyć, trzeba przy tym użyć produktu najlepiej oleistego do demakijażu oczu. Napewno do niego nie wrócę.

Avon Tusz do rzęs 5w1

Jeden z lepszych tuszy, jakie używałam. Nie skleja rzęs, ładnie je unosi, zagęszcza i wydłuża. Żeby uzyskać zadowalający efekt, maluje rzęsy trzykrotnie. Szczoteczka jest bardzo fajna, dobrze wyprofilowana, bez problemu maluje rzęsy w kącikach oczu. Jedyny minus za to, że jest bardzo twarda. Trzeba ostrożnie malować bo kłuje.

geniusz nie geniusz

Tusz jest super można by powiedzieć ,że to prawdziwy geniusz gdyby był wodoodporny. Super wydłuża, pogrubia i podkręca. Świetnie rozdziela rzęsy. Nie kruszy się . Moje rzęsy wyglądają rewelacyjnie . Bardzo fajnie i wygodnie się go nakłada. Szkoda że nie jest wodoodporny , ale mimo to na pewno do niego wrócę. Geniusz za przystępną cenę.

Rzęsy idealne

Nie spodziewałam się że będzie tak dobry. Idealnie podkreśla moje rzęsy. Nie osypuje się, nie rozmazuje, dobrze się zmywa. Pięknie chwyta i unosi każda rzęsę. Ładnie rozdziela, wydłuża, żadnych grudek. Jak dla mnie jest super, wydobywa tylko naturalny skręt moich rzęs. Do tego intensywny odcień czerni, który nadaje spojrzeniu głębi, pięknie otwiera oko.