Avon, True, 5 in One Lash Genius Mascara (Tusz do rzęs)

Avon, True, 5 in One Lash Genius Mascara (Tusz do rzęs)

Wielozadaniowa szczoteczka z włoskami o różnej długości pozwala na precyzyjną aplikację do samej linii rzęs. Mascara pogrubia, rozdziela, wydłuża, unosi i nadaje głęboki kolor.

One Lash Genius Mascara

Tusz do którego przywiązywałam się od pierwszego użycia. Super sylikonowa szczoteczka z mnóstwem ząbków które rozdzielają rzęsy , na zakończeniu jej również jej kilka ząbków co bardzo pomaga w wyczesaniu rzęs w wewnętrznej części oka. Rzęsy są wyraźnie uniesione / pokręcone oraz wydłużone pogrubienia nie ma widać ale nie jest to dla mnie minusem ponieważ i tak fantastycznie wyglądają jedynie osoby które liczyły na pogrubienie ze strony tego tuszu to będą zawiedzione niestety.

5 in 1 mascara

Oryginalnie wyprofilowana szczoteczka w kształcie klepsydry wykończona gwiazdką, której zadaniem jest wyciąganiem kącikowych rzęs.
Pomimo jednej wady wśród tylu zalet,jestem na TAK. Tusz jest b.fajny, moge go polecić osoba lubiącym dobre produkty w niskich cenach.Efekt jaki pozostawia przywodzi mi na myśl Lancome Hypnouse.

Jeden z lepszych

Tusz kupiłam po wielu pozytywnych recenzjach, a to co mnie najbardziej przekonywało to fakt, ze maskara bardzo dobrze utrzymuje skręt. Moje jasne i proste rzęsy są bardzo wymagające w kwestii podkręcenia i malowała maskara spełnia to wymaganie. Z początku nie polubiłam się z maskara 5in1, produkty nabierało się zbyt dużo na szczotkę i nieestetycznie sklejała rzęsy. Jednak w miarę używania jej i nauczenia się posługiwania nią stała się ona jedna z lepszych maskar jakie miałam.

Posiada ona bardzo wygodna szczoteczkę która łatwo nakłada się produkt na wszystkie rzęsy. Ma ona piękny, głęboki czarny kolor, który slicznie podkreśla oko. Co do wydłużenia to tutaj swojej opinii nie mogę wyrazić, gdyż moje wlanie rzęsy są bardzo długie. Nie jest ona jakoś wybitnie pogrubiająca, ale bardzo ładnie trzyma skręt rzęs przez wiele godzin, nie opadają one nawet po 9h. Kolejna jej zaleta jest to, ze totalnie się nie kruszy. Trzymam ja na swoich rzęsach czasami i 12 h i nie zauważyłam jeszcze nigdy najmniejszego osypu. Naprawdę dobra, tania i warta zakupu maskara

Wspaiały!

Jestem wybredna i raczej do tej pory od czasów liceum byłam wierna jednemu tuszowi (avon supershock z silikonową szczoteczką). Ten tusz przerósł moje oczekiwania, jest jeszcze lepszy!! Bardzo dobrze kryje i rozdziela rzęsy, jest też bardzo trwały! Przetrwał całonocne szaleństwa na imprezach i zero rozmazań, kruszenia, odbijania na górnej powiece. Od początku do końca idealny! Mój MUST HAVE!

Oj dobry jest

Tusz kupilam zachecona pozytywnymi opiniami. Dolaczam do grona fanek tego tuszu :-)

Maskara jest zapakowana w folie, wiec wiadomo, ze nie byla wczesniej otwierana. Opakowanie dosyc masywne, grube, proste, zlote - jak dla mnie zbyt potezne, no ale gdzies trzeba zmiescic te 10 ml. Silikonowa szczoteczka tez do malych raczej nie nalezy - dosyc gruba, pelna krotszych i dluzszych wloskow. Na czubku ma dodatkowe wloski - ulozone w gwiazdke. Od pierwszego machniecia szczoteczką tusz przypadl mi do gustu - swietnie rozdziela rzesy i niesamowicie je podkreca. Dokladanie kolejnych warstw to przyjemnosc - otrzymujemy coraz wiecej objetosci bez efektu sklejenia. Za pomoca wloskow na czubku szczoteczki mozemy dotrzec do kazdej rzesy, precyzyjnie ja ulozyc - swietnie sie sprawdza do „wyciagniecia” rzes w zewnetrznym kaciku oka. Formula na pierwszy rzut oka wydawala mi sie mokra (nie lubie tego), ale okazala sie kremowa, zelowa. Dobrze przyczepia sie do rzes, szczegolnie do nasady - dzieki temu daje efekt zageszczenia wloskow. Tusz jest trwaly, nie kruszy sie i nie odbija na powiece.

Zalaczam zdjecia, moze kogos zacheca :-) ja z efektu jestem bardzo zadowolona i polecam tusz kazdemu!

Bubel

Nie rozumiem zachwytu tym tuszem. Jest wiele lepszych produktów w podobnej półce cenowej. A ten tusz jest całkowicie przeciętny, normalny. W podobnej półce cenowej lepsze są tusze od Loreala czy też z marki Eveline. Kupiłam go zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami na jego temat.

Ekstra tusz

Uwielbiam podkreslac swoje spojrzenie dlatego tusz do rzes jest jednym z must have u mnie. Trafilam na ten tusz zamawiajac nowosci w Avonie. Cieszę sie bardzo bo moglam go przetestowac i napewno zostanie na dluzej w mojej kosmetyczce. Producent obiecuje,: uniesienie, wydluzenie, podkreslenie glebokiego koloru, rozdzielenie ..tak, tak, u mnie sie wszystko zgadza. Nie musisz miec dlugich gestych rzes. Ja takich nie mam, ale z tym tuszem wyczarujesz WOw. Dla mnie geniusz, bardzo polecam

Znam genialniesze

Zamówiłam tego "geniusza",gdyż wizualnie bardzo przypomina Super Shock marki, którego używałam namiętnie lata temu i byłam zadowolona. Chodzi mi o ogromniastą szczote, którymi oba te produkty mogą się poszczycić. Niestety recenzowanemu do geniusza nieco daleko, więc takie jego tytuowanie jest nieco przesadzone (wiadomo, marketing), aczkolwiek nie jest zły. Mam długie, ale proste jak drut rzęsy. Tusz ich niestety nie podkreca , a jedynie wydłuża, tyle że ten efekt nie utrzymuje się zbyt długo. Ponadto ma tendencję do sklejania rzęs, co jest jego kolejnym minusem. Fakt, potrafi je ładnie rozczesac tworząc tym samym przysłowiowy wachlarz , ale aby osiągnąć owy efekt trzeba się nieco z nim pobawić. Na pewno pogrubia rzęsy. Nie osypuje się w ciągu dnia, ani co ważne, nie uczula i nie podrażnia wrażliwej okolicy oczu jak i ich samych.

Zamówiłam go z polecenia koleżanki - konsultantki - i nie żałuję. Tusz w widoczny sposób wydłuża i pogrubia rzęsy przy czym nie skleja ich, jest intensywnie czarny, nie kruszy się i nie osypuje.
Nawet już jedna warstwa daje piękny efekt i utrzymuje rzęsy w miejscu przez cały dzień. Testuję go dopiero chwilkę, więc ciężko stwierdzić czy jest wydajny, opakowanie jest ładne. Szczoteczka jest silikonowa i ma bardzo fajne zakończenie, które pomaga w ułożeniu pojedynczych rzęs na końcach. Nie nabiera się dzięki niej zbyt wiele produktu.

Wielkie zaskoczenie

Moje doświadczenia z maskarami do tej pory były różne, ale najczęściej tusz kruszył się i robiły się tzw.,, pandy', a efekty nawet tuż po pomalowaniu nie spełniały moich oczekiwań???? Avon bardzo pozytywnie zaskoczył mnie produktem, aż tak dobrej jakości. Zgodnie z zapewnieniami tusz ładnie podgrubia, unosi i wydłuża nawet najkrótsze rzęsy, a to wszystko dzięki wielozadaniowej szczoteczce, która posiada włoski o różnej długości. Zarówno ważny jest brak efektu posklejanych rzęs i to osiągamy po użyciu tej masakry. Bardzo dużym plusem jest fakt, że nawet po intensywnym dniu tusz nie skrusza się pod oczami. Do tego to proste, a zarazem eleganckie opakowanie.

Fajny tusz do rzęs

Tusz zaskoczył mnie mnie swoją grubą szczoteczką. Obawiałam się, że będzie ciężko go nakładać ale na szczęście się myliłam. Baardzo mi się podoba zakończenie szczoteczki , które wykorzystuję do malowania dolnych rzęs oraz rzęs w kącikach oczu. Tusz ma ładny czarny kolor. Pogrubia i wydłuża rzęsy, nie skleja ich za bardzo. Nie osypuje się w ciągu dnia. Złote, estetyczne opakowanie ładnie się prezentuje w kosmetyczce. Kupiłam go w promocji poniżej 20 zł i w takiej cenie kupię go ponownie. :-)

Nowy ulubieniec

Zdecydowanie mój nowy ulubieniec w kategorii tuszy do rzęs. Zamówiłam go z polecenia koleżanki, która jest konsultantką i nie żałuję. Tusz widocznie wydłuża i pogrubia rzęsy przy czym nie skleja ich, jest intensywnie czarny, nie kruszy się i nie osypuje. Nawet jedna warstwa daje piękny efekt i utrzymuje rzęsy w miejscu przez cały dzień. Testuję go dopiero 2 tydzień, więc ciężko stwierdzić czy jest wydajny, opakowanie porządne i dosyć szerokie. Szczoteczka jest silikonowa i ma bardzo fajne zakończenie, które pomaga w ułożeniu pojedynczych rzęs na końcach.