Trend It Up, Super Glow Baked Highlighter (Rozświetlacz prasowany)

Trend It Up, Super Glow Baked Highlighter (Rozświetlacz prasowany)

Prasowany rozświetlacz zachwyca intensywnym blaskiem. Daje promienne, rozświetlone wykończenie. Odbijając światło pigmenty optycznie wygładzają skórę.

za słaby błysk

Uwielbiam rozświetlacze, ale ten do gustu mi nie przypadł. W drogeryjnym świetle i w opakowaniu wydawał się bardzo lśniący, ale na skórze już nie do końca.

Rozświetlacz ma plastikowe, ale porządne opakowanie. Nic się nie ściera, nie rysuje.
Był niedrogi, bo kosztował ok.4 e, ale nawet za tą cenę można zaleźć lepsze rozświetlacze.

Mój numerek to 010, w sumie tylko jeden jest taki złoty. Jest jeszcze wersja taka bardziej szampańska i jasna.
Rozświetlacz ma trochę pudrową i trochę twardą i suchą konsystencję, ale nie pyli.

Jest złoty, ale to złoto widać głównie jako jego kolor a nie blask jaki daje. Na bardzo jasnej skórze (np. mojej bez podkładu) kolor jest widoczny, więc dla bardzo bladych osób nie do końca.
Jego efekt nie jest to efekt tafli i takiego mocnego glow. Bardziej taki perłowy efekt i widoczne małe drobinki oraz kilka widocznych większych drobinek brokatu. Nie lubię takiego wykończenia. Wygląda trochę tandetnie.

NIe trzyma się on cały dzień bez użycia fixera.

Nie jest na pewno coś dla mnie.