Tołpa, Dermo Face, Sebio +, Złuszczający koncentrat zwężający pory `Max effect`

Tołpa, Dermo Face, Sebio +, Złuszczający koncentrat zwężający pory `Max effect`

Działanie:
złuszcza zrogowaciały naskórek, usuwając stopniowo głębokie i nagromadzone zanieczyszczenia.
W 7 dni redukuje nierówności i ilość porów. Usuwa uporczywe i nawracające niedoskonałości. Eliminuje podskórne krosty i grudki. Rozjaśnia przebarwienia i przeciwdziała ich powstawaniu. Wspomaga nocną regenerację i odnowę naskórka. Może być stosowany codziennie. W trakcie stosowania nie pojawia się widoczne łuszczenie naskórka.

w 7 dni redukuje nierówności o 12% i ilość porów o 37%
zmniejsza wydzielanie sebum o 33%
eliminuje uporczywe zmiany i przebarwienia

Porażka

Zachęcona poleceniami jednej z youtuberek zakupiłam ten produkt i cóż... No strata kasy, używałam sumienne, według zaleceń i nic a nic się nie zmieniło na mojej buzi, zero efektów, a tylko strata czasu

Duże rozczarowanie

O produkcie słyszałam bardzo dużo dobrych opinii, dlatego bardzo chciałam go przetestować, miałam nadzieję zwłaszcza na ograniczenie problemu z trądzikiem i przebarwieniami. Liczyłam się z tym, że efekty nie będą widoczne od razu, więc od razu uzbroiłam się w cierpliwość. Koncentrat mnie nie podrażnił (co zdarza się niektórym kosmetykom tołpy) i widzę, że ładnie matowi skórę (widać to zwłaszcza rano).Niestety po zużyciu kilku opakowań nie widzę żadnego wpływu na niedoskonałości na twarzy i zaskórniki. Używam codziennie (czasem robię 2, 3 dni przerwy) zamiast serum na noc i będę używać, aż go nie skończę, bo nie robi mi krzywdy, ale powoli rozglądam się za czymś o lepszym działaniu.

średniak

Produktu używam od około 2 miesięcy, nie zaszkodził, ale i nie pomógł.
Stosuje go dwa razy w tygodniu, na wacik po czym delikatnie wklepuje w skórę.
Skóra jest po nim zmatowiona, ale jest to jedyny plus. Nie zauważyłam redukcji zaskórników, delikatnie zwęża pory, lecz nie jest to bardzo widoczny efekt.

Bubel na maksa

Szkoda kasy i czasu na ten produkt. Już dawno nic mnie tak nie rozczarowało jak ten koncentrat.
Stosowałam sumiennie przez okres dwóch miesięcy, miałam nadzieję, chociaż na zmniejszenie widoczności porów, ale niestety nic się nie zadziało.
Dwa miesiące regularnego stosowania uważam, za wystarczający czas na jakieś efekty..(chociaż na opakowaniu jest napisane, że w przeciągu 7 dni już w pewnym stopniu, powinny być te pory zmniejszone)!!!!
Obietnic dużo, a efektów zero!!!
Co do aplikacji też jest niestety nieprzyjemna, bo ten atomizer pryska niemiłosiernie i produkt jest niestety trochę marnowany...
Nie polecam...

Mój hit

Koncentrat stosuję od dwóch tygodni. Nakładam go po stonizowaniu twarzy. Nakładam opuszkami palców, delikatnie wklepuję. Kiedy się wchłonie, nakładam krem na noc.
Nie wysypało mnie po tym produkcie. Nie miałam żadnych skutków ubocznych. Koncentrat nie powoduje również łuszczenia się skóry. Wiecie, takiego widocznego.
Producent obiecuje wygładzenie skóry i to się sprawdza na 100%. Już po 3-4 dniach zauważyłam, że skóra jest gładka, zwłaszcza w okolicy ust, gdzie miałam takie podskórne grudki. W wersji bez makijażu były niewidoczne, ale wyczuwalne, a w po nałożeniu podkładu już były bardziej widoczne.
Teraz szczególnie rano widzę i czuję, że przede wszystkim mam gładką skórę.
Koncentrat doskonale poradził sobie z wypryskami, tymi większymi niespodziankami. Normalnie goją się kilka dni. Przez maseczki teraz jeszcze dłużej. Natomiast koncentrat wysusza je w noc, a do końca następnego dnia zostaje po nich ledwie ślad.
Widzę wyraźne zwężenie porów na nosie.
Dla mnie bomba.
Użytkowanie - pompka jest ok, bo nie mamy kontaktu z kosmetykiem. Wydajność zasługuje na plus. Konsystencja wodnista. Trzeba go wyczuć i nauczyć się nakładać palcami lub po prostu nakładać wacikiem.

Niestety nie dla mnie

Mam skórę mieszaną, skłonną do niedoskonałości.
Ten koncentrat z Tołpy niestety się u mnie nie spisał. Dałam mu dwie szansę. Za każdym razem stosowałam go ponad 3 tygodnie, ale musiałam go odstawić. Na początku pierwszego stosowania wyskoczyło mi dużo małych krostek na twarzy, ale po opiniach innych wiedziałam że to w miarę normalne i stosowałam dalej. Po kilku dniach krostki zniknęły, natomiast moja buzia zaczęła wyglądać jeszcze gorzej. Pojawiało mi się dużo nowych zmian i leczyły się dłużej. Po dwóch tygodniach bez poprawy przestałam go używać.
Po około miesiącu zrobiłam drugie podejście, ale efekt był taki sam.
Stosowałam go codziennie na umytą i stonizowaną skórę. Na niego nakładałam krem nawilżający.

Plusem jest to, że nie kosztuje dużo, A jest dostępny stacjonarnie, więc nawet jeśli zdania o nim są podzielone; można samemu spróbować. Ja tak zrobiłam i nie żałuję. Może akurat ma w składzie coś co akurat mnie zapycha.

Interesujący

Koncentrat zakupiłam na promce w Hebe. Jako posiadaczka cery mieszanej, zmagam się z nawracającym problemem rozszerzonych porów, więc postanowiłam spróbować ten produkt.
Koncentrat ukryty jest w praktycznej butelce z pompką, co ułatwia nakładanie. Konsystencja jest zaskakująco rzadka, ale to powoduje,że produkt jest wydajny. Postanowiłam stosować go min tydzień, aby ocenić uczciwie efekt. Muszę przyznać,że przy regularnym stosowaniu (wieczorem) kondycja skóry twarzy wyraźnie się poprawiła. Pory się zwęziły, cera zyskała blask i regenerację. Jestem ciekawa, czy przy dłuższym stosowaniu zauważę rozjaśnienie przebarwień, co obiecuje producent. Dla niezdecydowanych - naprawdę godny polecenia.

Działa

Gdyby ten produkt był dostępny jakieś 15lat temu....
Trochę nie wierzyłam w jego działanie. Tołpa albo mnie zachwyca alby rozczarowuje. A tu proszę działa!

Stosowałam na noc. Koncentrat nakładała w gumowej rękawiczce ponieważ początkowo podrażniał mi skórę na palcach.

Po nałożeniu na twarz czekałam chwile aż się wchłonie i bez innych produktów (po za kremem pod oczy) szłam spać.
Plastikowa pompka niestety zawodzi i płyn psika i wycieka.
Ma dosyć intensywny zapach trochę jak męskie perfumy.
Delikatnie szczypie - bez dramy.

Rano buzia jest głaska, nie wysuszona, miła w dotyku i oczyszczona.

Koncentrat stosuje 3 razy w tygodniu. Nie podrażnia nie powoduje typowego łuszczenia. Czuć ze działa.

Pory są zwężone.
Cena przystępna.

Polecam!

Nie do końca działa tak, jak zapewnia producent

Koncentrat złuszczający pory marki Tołpa nie spełnił moich oczekiwań. Producent zapewnia zmniejszenie porów oraz niedoskonałości już po 7 dniach. Ja, przy dłuższym stosowaniu, nie zauważyłam aż tak skutecznego działania tego kosmetyku.
Skóra przy jego regularnym stosowaniu wydaje się być gładsza, miększa. Podkład i inne nakładane produkty wyglądają teraz lepiej na cerze.
Jednakże moje pory nie zostały zmniejszone, a grudki pod skórą nadal się utrzymują.
Ogromnym plusem produktu jest to, że skóra podczas użytkowania nie jest przesuszona, nie tworzą się suche skórki.
Jest łatwy w użytkowaniu, dozownik aplikuje odpowiednią ilość produktu.

Produkt idealny!

Zakupiłam z polecenia na YouTubie i nie zawiodłam się. W ciągu dwóch tygodni moja kaszka na czole i brodzie zniknęła. Zaczerwienienia stały się mniej widoczne, a wszystkie krostki, które były ciężkie do zwalczenia schodziły bez problemu.
Nie uczuliło mnie, a pompka jest bardzo wygodna do używania, ponieważ nie wylewa się z buteleczki za dużo produktu, w związku z czym nie marnuje się go.

radzi sobie z uporczywymi zmianami skórnymi

To moje drugie opakowanie i jestem zadowolona z efektów. Używam na noc na oczyszczoną skórę, którą wcześniej spryskuję wodą różaną. Koncentrat nakładam wacikiem, odkręcając buteleczkę bo ten atomizer to po prostu porażka. Zastanawia mnie czy producent próbował używać sam tego produktu i korzystać z tej tragicznej pompki ;) Duży minus za opakowanie. Jeśli chodzi o działanie to nie ma efektu wow, ale na moją skórę działa bardzo dobrze. Zauważyłam zmniejszenie zaskórników, co u mnie nie jest takie proste do osiągnięcia. Nie ma cudów, ale jako wspomaganie pielęgnacji jest ok. Wodnista konsystencja jest dla mnie odpowiednia, gdyż preferuję lekkie kosmetyki.

Ciekawa rzecz

Produkt zauważony przypadkiem - akurat był na wyprzedaży (10 zł); kupiłam, bo przy mojej cerze wszystkie tego typu preparaty są na miejscu.

Czy on cokolwiek niweluje i o ile procent w 7 dni - nie sposób powiedzieć.
Na pewno jednak ma działanie wygładzające skórę, jednocześnie jej nie podrażniając i nie przesuszając. Ma nawet pewne działanie nawilżające, czasem nie stosuję już po nim kremu. Natomiast zwężenia porów raczej nie zauważyłam. Skóra się po nim lepi, ale to jestem w stanie przecierpieć.

U mnie nie działa.

Tak w skrócie i podsumowując - u mnie ten kosmetyk nie działa. Chciałam pierwszą opinię napisać dwa tygodnie od momentu pierwszego użycia, bo już wtedy powinny być widoczne (według producenta) pierwsze efekty i już wtedy zorientowałam się, że obiecanych przez producenta rezultatów nie ma się co spodziewać, ale uznałam, że wstrzymam się jeszcze, bo a nuż... ale niestety. Co tu dużo mówić, skoro produkt u mnie nie zadziałał w żaden sposób. Nie zwęził porów, a na to liczyłam, bo mam kilka produktów tej firmy i uważam, że są naprawdę w porządku.