Tan Desire, Hot Desire Tingle Bronzer (Bronzer do ciała)

Tan Desire, Hot Desire Tingle Bronzer (Bronzer do ciała)

Opalanie. Pobudzanie. Ujędrnianie. Produkt dla osób już opalonych, które poszukują kosmetyku do zadań specjalnych! Hot Desire to profesjonalna kompozycja składników brązujących w zestawieniu z benzyl nicotinate (efekt Tingle) – czynnikiem powodującym mrowienie i rozgrzanie skóry, który zapewnia efekt szybko pojawiającego się, intensywnego, brązowego odcienia. Pragniesz więcej? – obecna w produkcie tyrozyna przyspiesza efekt brązu w czasie, a drogocenne oleje (kukui, jojoba i szafranowy) cudownie pielęgnują, wygładzają, wzmacniają i regenerują naskórek. Całość wzbogacona o wysokie stężenie aloesu (14%) gwarantuje intensywne nawilżenie i cudowną miękkość skóry. Poczuj ten ogień ekstremalnie dobranych składników!

Etap III – kosmetyk do zadań specjalnych, wyłącznie dla osób, które opalają się regularnie i pragną przekroczyć indywidualne bariery opalania.

balsam
100 – 250ml
Skóra
normalna
zapachowa
w tubie

ektremalny

kosmetyk z serii tingle - czyli mrowi, rozgrzewa i lekko szczypie - ja bardzo lubie tego typu kosmetyk jak jest zimno, chłodno, plucha, mróz - nic tak nie poprawia humoru jak rozgrzewający pachnący balsam który dodatkowo mocno brązuje i wskoczyc na sesje do solarium:) humor natychmiast mi się poprawia! zapach jest bardzo intensywny ale nie zmienia sie po sesji, na mojej skórze mrowienie jest duże - ale jak mówiłam ja to lubię. Pojemnośc starcza na dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugo, aha i jeszcze ten aloes - wysokie stężenie sprawia że skora jest odżywiona i nawilżona.