Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Pepino, Intim, Intimate Wet Wipes (Chusteczki do higieny intymnej)

Pepino, Intim, Intimate Wet Wipes (Chusteczki do higieny intymnej)

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 20 szt
Cena 8,99 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Pepino chusteczki nawilżane przeznaczone do pielęgnacji intymnych części ciała - pakowane pojedynczo. Zawierają kwas mlekowy - regenerujący i utrzymujący naturalnie łagodne kwaśne pH intymnych części ciała kobiety, wyciąg z aloesu i alantoinę o działaniu pielęgnacyjnym i regeneracyjnym. Chusteczki są testowane dermatologicznie. Nadają się do codziennego stosowania. Nie zawierają parabenów, alkoholu i żadnych potencjalnych alergenów. Wykonane są z materiału ulegającego rozkładowi w 100%.

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 5 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Więcej ocen Schowaj

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: kilka opakowań

Idealne do torebki

Chusteczki do higieny intymnej pakowane pojedynczo są niezbędnikiem w mojej torebce/kosmetyczce, gdyż zawsze mogę mieć kilka przy sobie i nie muszę taszczyć całego opakowania ze sobą. Marka Pepino wcześniej mi nieznana wpisała się w ten schemat i od jakiegoś czasu kupuję te chusteczki. Mają idealny rozmiar, dobre nawilżenie i są praktyczne.

OPAKOWANIE

Chusteczki otrzymujemy w kartoniku o prostej biało-fioletowej kolorystyce i grafice przedstawiającej kobietę. Całość prezentuje się prosto i schludnie. Na ściankach kartonika znajdujemy informacje na temat produktu oraz skład. Chusteczki pakowane są pojedynczo w saszetki o szarej barwie z nazwą produktu i kopią grafiki z kartonika. Plusem jest to, że zawierają również informacje o składzie na każdej saszetce. Łączone są po dwie, więc mamy w opakowaniu w sumie 10 takich podwójnych saszetek. Trzeba je ostrożnie rozrywać, gdyż łatwo je uszkodzić. Saszetki są bardzo małe i lubię je za to, ze można je zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. Jest to praktyczne rozwiązanie, ponieważ bez trudu zmieszczą się w torebce, kosmetyczce czy kieszeni. Dodatkowo zapobiega to ich wysychaniu, nie musimy się martwić, że trzeba je zużyć szybko. Poza tym chusteczki pakowane są pojedynczo, więc nic się nie marnuje przez wyjmowanie kilku naraz.

CHUSTECZKI

Chusteczki są złożone w saszetce w kosteczkę, po rozłożeniu są rozmiaru zwykłych chusteczek do higieny intymnej. Wykonano je z miękkiego, przyjemnego dla skóry materiału. Nawilżenie jest odpowiednie – są nawilżone nie za mocno i nie za mało, nic z nich nie ścieka, ale czuć ich wilgoć. Mają świeży, jednak dosyć neutralny zapach. Idealnie odświeżają, nie podrażniając przy tym okolic intymnych. Dają natychmiastowe uczucie czystości i komfortu. W opakowaniu jest ich sporo, więc możemy się nimi cieszyć na dłużej. Uważam je za udany zakup. Z dostępnością tego produktu chyba jest kiepsko – osobiście widuję go tylko w 1 sklepie oraz w internecie. Na plus na pewno całkiem dobry, choć nie idealny skład z kwasem mlekowym na 2-gim miejscu a kolejno z anim sok z liści aloesu, gliceryna, alantoina, bez parabenów, alkoholu i alergenów. Ph4,5 korzystne dla okolic intymnych.

PLUSY
+ chusteczki pakowane pojedynczo
+ idealne do zabrania za sobą
+ mały rozmiar
+ mają świeży zapach
+ świetnie odświeżają
+ nie podrażniają
+ mają korzystną cenę
MINUSY
trudno dostępne

Najaktywniejsze recenzentki
 1. 1

  19
  produktów

  59
  recenzji

  824
  pochwał

  10,00

 2. 2

  8
  produktów

  25
  recenzji

  593
  pochwał

  6,65

 3. 3

  13
  produktów

  16
  recenzji

  452
  pochwał

  5,01

Zobacz cały ranking