HelloSkin, Jumiso Whoa Whoa Sooting Sheet Mask (Łagodząca maska w płachcie)

HelloSkin, Jumiso Whoa Whoa Sooting Sheet Mask (Łagodząca maska w płachcie)

Innowacyjność Helloskin Jumiso Whoa Whoa Sooting Sheet Mask polega na wykorzystaniu bogactwa delikatności naturalnych produktów, które otulają i uodparniają podrażnioną skórę.

Jej delikatna budowa zapewnia:
- zminimalizowanie dyskomfortu: okrągły przekrój budowy włókna miękko pokrywa skórę i działa niezwykle łagodnie
- doskonała przyczepność : maska wykonana z tak miękkiego materiału bardzo dobrze przylega do skóry twarzy
- szybka absorpcja żelu w masce: dzięki tak cienkiej budowie żel bardzo łatwo wchłania się w skórę
- duży przepływ powietrza przez maskę: twoja skóra może oddychać przez warstwę maski podczas noszenia jej na twarzy

Kluczowe składniki :
- miód manuka – to prawdziwe ukojenie dla skóry zniszczonej, wykazującej silną potrzebę regeneracji, powoduje poprawę krążenia krwi, oczyszcza, nawilża oraz głęboko odżywia
- olej z wiesiołka – idealny dla skóry wrażliwej, alergicznej, suchej i łuszczącej się lub dojrzałej , którą znakomicie nawilża i odżywia, ale także do skóry tłustej, gdyż znakomicie reguluje pracę gruczołów łojowych
- beta glukan - poprawia elastyczność, redukuje zmarszczki i szorstkość skóry oraz podwyższa stopnia jej nawilżenia
- kompleks ceramidów – podobnie jak naturalne lipidy, pomagają skórze wyglądać gładko i zwiększają jej jędrność

w porządku

maska jest ok. dziury na oczy i nos są w odpowiednich miejsach :D co nie zawsze jest taką oczywistością w przypadku masek w płachcie. buzie zostawia nawilżoną, miękką. nie robi cudów, ale spełnia swoje zadanie :) sprawdzila mi sie jako nawilzenie i ukojenie jak mialam podrazniona skore twarzy, cos mnie uczuliło chyba. wracam od czasu do czasu

Totalny przeciętniak

Maseczkę zakupiłam zachęcona ładnym opakowaniem. W środku jest cieniutka płachta, dobrze dopasowana do twarzy i bardzo mocno nasączona esencją. Nadmiar esencji zostaje w opakowaniu.
Co do działania - oprócz standardowego nawilżenia po masce w płachcie nie zauważyłam nic - w żaden sposób nie wpłynęła na aktywne zmiany skórne czy przebarwienia, blizny. Przeciętna maska, której na pewno nie zrobiłabym przed wielkim wyjściem. Pozostawia klejący filtr, także nie ma szans na zrobienie po niej makijażu - trzeba umyć buzię.

Najłagodniejsza z masek Jumiso, ale wcale nie najgorsza

Maska świetnie łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Jeśli nabawimy się ich, to maska od razu je zniweluje. Pod tym względem można ją kupować w ciemno i traktować jako ratunek dla skóry. Mam oczywiście na myśli jakieś niewielkie, jednorazowe problemy skórne. Na przesuszenia też dobrze działa. Jest to najłagodniejsza z masek Jumiso, jaką miałam przyjemność używać. Nie nawilża tak mocno jak inne. Esencji jest mnóstwo i starcza na kilka użyć. Bardzo lubię te maseczki.