Avon, Clearskin, Blemish Clearing Jelly Mask (Maska żelowa przeciw niedoskonałościom)

Żelowa maseczka która pomaga zwalczać pryszcze, nie podrażniając skóry. Technologia O2 z mikrocząsteczkami tlenu zaczyna się pienić, chłodzi i koi podczas kontaktu ze skórą.

klasyczne
trądzikowa, młoda, tłusta
oczyszczające
w słoiku
żel

Maska Avon

Maseczka ma fajną żelowo piankową konsystencję, zapach lekko alkoholowy, po nałożeniu czuć przyjemne chłodzenie jednocześnie delikatne pieczenie ale do zniesienia i ściągnięcie buzi. Nakłada się bez problemu, gorzej ze zmyciem, niestety maseczki żelowe mają to do siebie że ciężko je zmyć, przynajmniej ja na takie trafiam ???? Po zmyciu buzia jest wygładzona, oczyszczona, przyjemna w dotyku. Maseczka nie uczuliła mnie, nie miałam podrażnionej buzi po jej zmyciu po mimo delikatnego pieczenia. Maska jest bardzo wydajna, starczy na wiele użyć ????

Kupiony w: U konsultantki

Lubię, chociaż to uczucie pieczenia jest uciążliwe.

Dziwna sprawa, bo gdy tylko pojawiła się w katalogu miała opis, że jest maseczką bąbelkującą, pieniącą się. Absolutnie nie ma takiej właściwości, ale może to ja coś pomieszałam. Widocznie oczyszcza skórę, staje się ona gładka, miękka, rozjaśniona, ale nie dla osób, które są wrażliwe na chłodzenie, mocne szczypanie, bo tutaj jest to ekstremalne.

Konsystencja: jakby połączenie glinki i żelka, przyjemna dosyć, chłodząca, ale trudna w zmyciu, musiałam się trochę męczyć by całkowicie usunąć. Zastygała na biało.

Działanie: po pierwszym użyciu miałam ochotę ją wyrzucić i zapomnieć, ponieważ chwilę po nałożeniu cała twarz mnie piekła, ale to bardzo, czułam szczypanie i palenie. Od razu ją zmyłam, bo przestraszyłam się, że jest to reakcja alergiczna. Jednak na spokojnie poczytałam, że to jest jej cecha i inne osoby też tak miały. Z czasem nawet polubiłam ją za działanie, za to, że widocznie oczyszczała cerę, nadawała jej miękkość, gładkość i odświeżała. Zaraz po zmyciu skóra była przyjemnie chłodna, czuć było jakby mentol na twarzy.
Zastanawia mnie jedynie to o czym wspominałam, jestem prawie pewna, że w pierwszym katalogowym rzucie maska była opisana jako musująca, bąbelkująca, dlatego zdecydowałam się ją kupić (lubię takie wynalazki). Okazało się, że po nałożeniu jest to zwykły produkt mocno oczyszczający. Może to ja się pomyliłam a może producent wprowadził w błąd, nie wiem.
Myślę, że do niej powrócę gdy pokończą mi się zapasy innych masek.

Zapach: trochę jak krem do stóp, świeży, mentolowy, może szczypać w oczy, bo jest bardzo intensywny.

Opakowanie: fajnie, że jest to słoiczek, to wygodniejsze, bardziej higieniczne niż wyciskanie maski z tubeczki. Ładna grafika, a nakrętka jest w kolorze Wizażu ;)

Fajna

Zamówiłam od razu jak się pokazała w nowości, czytając opinie na Avon że nie jest taka super stwierdziłam że sama wypróbuje.
Użyłam już drugi dzień i faktycznie zaczerwienienia syfów się zmniejszyły a więc działa, trzeba trzymać 15 min wtedy fajnie ściąga skórę i jest taki efekt chłodzenia nawet po zmyciu. Wg mnie seria clearskin jak dla mnie jak najbardziej na tak. Jeśli chodzi o opakowanie to taki słoiczek a są szpatułki do takich maseczek także nie jest to problem

Bardzo fajna !

Maseczka umieszczona jest w plastikowym słoiczku z bardzo ładna przejrzysta grafika. Produkt dobrze się wydobywa że słoiczek, jest bardzo wydajny wystarczy naprawdę niewielka ilość na całą twarz. Niestety ma bardzo brzydki zapach.

Na samym początku gdy jej użyłam bardzo się przestraszyłem, ponieważ cała twarz zaczęła bardzo mocno pięć, było to bardzo nie przyjemne. Ale postanowiłam zostawić ja i okazał się że po chwili przeszło A maseczka zaczęła rewelacyjnie chodzić, wręcz doskonale, nawet po jej zmyciu zostaje uczucie chłodu co jest bardzo przyjemne. Cera po maseczce nie była podrażnienia ani zaczerwienienie również nie była dobrze nawilżona i gładka.
Ale za to w 100% spełnia wariant oczyszczający z jakich kolwiek Pryszczy, doskonale sobie z nimi radzi, już na drugi dzień niechciane niespodzianki są coraz mniejsze i prawie niewidoczne.
Bardzo Fajny produkt jestem z niego zadowolona używam to przeważnie raz w tygodniu .

Bardzo lubię

Na początku zraziło mnie "szczypanie", które maska powodowała na mojej twarzy, myślałam nawet o wcześniejszym zmyciu produktu, jednak powstrzymałam się od tego i po kilku sekundach nieprzyjemne uczucie minęło, a zamiast tego nastąpiło przyjemne chłodzenie na całej twarzy.
Mimo tych kilku sekund szczypania lubię ten produkt, pozostawia on moją cerę, gładką, a efekt chłodzenia jest szczególnie przyjemny w ciepłe dni :).
Nie polecam jednak osobą z wrażliwą cerę, jest to maska, której efekty bardziej spodobają się posiadaczką skóry mieszanej i tłustej.
Polecam na początek stosowanie punktowe, które pozwoli ocenić czy maska nie powoduje przez swój mocniejszy efekt podrażnień.

Zawód

Kupiłam maseczkę skuszona konsystencją produktu. Niestety mocno się zawiodłam. Pierwsze użycie- przez cały czas trzymania maseczki na twarzy strasznie szczypało, ale chciałam dać jej szansę. Za drugim podejściem wystąpiło podrażnienie w postaci czerwonej skóry. Maseczkę oddałam koleżance do testowania niestety u niej to samo działanie. Nie polecam.

Szczerze polecam!

Przez przypadek znalazłam tą maseczkę i powiem, że podeszłam do niej z dystansem. Maska ma kolor fioletowy, a w konsystencji jest żelowa (glutek) jednak bardzo łatwo rozprowadza się na twarzy. Kilka sekund po nałożeniu, zaczęłam odczuwać mrowienie a z czasem lekkie pieczenie. Chciałam ją od razu zmyć, ale postanowiłam dać jej kilka minut i pieczenie ustało. Po zmyciu jej, przez około 10 minut odczuwałam efekt chłodzenia, co było bardzo miłe. Efekt tej maski był natychmiastowy. Przy mojej tłustej cerze i skłonnej do niedoskonałości, skóra w dotyku była bardzo mięciutka i wizualnie jej stan się poprawił. Ta maska naprawdę bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła i szczerze ją polecam!

Punktowo ok

Nie używam zbyt często produktów Clearskin. Chyba że punktowo. Jestem fanką maseczki węglowej z tej serii, ponieważ doskonale zmniejsza wszystkie wypryski. Dlatego pewnie rzuciłam się na ten produkt, kiedy jeszcze był w ofercie demo. Niestety nie umywa się do swojego poprzednika.

Opakowanie dobre. Nie sprawia żadnych problemów. Cena przystępna. Wydajności tak do końca nie sprawdziłam, ale wydaję mi się całkiem niezłe, ponieważ produkt jest gęsty. Mała ilość wystarczy, aby pokryć nim całą twarz. Odstrasza zapach- jest mocny, chemiczny, uciążliwy, aż trochę szczypie w oczy. Niestety nie tylko w oczy. Co z tego, że maska dobrze się nakłada i zmywa, jak piecze jak jasna cholera. Zostawia skórę czerwoną. Fakt, że szybko to schodzi, ale po pierwszym myciu byłam porządnie przerażona.

Z brakiem podrażnienia, które obiecuje producent, już zdążyłam się rozprawić. Pryszcze zwalcza, fakt, wysusza je dosyć porządnie. Punktowo to się sprawdza, ale na całej twarzy- zdecydowane, mocne nie. Skóra jest przesuszona, papierowa i nadwrażliwa na wszystkie czynniki zewnętrzne, łącznie z trochę zimniejszą wodą. Jakby zdzierał jakąś barierę ochronną skóry. Przez to przesuszenie, skóra od razu zaczęła wydzielać więcej sebum.

No nie, ta maseczka na stałe nie wejdzie do panteonu mojej kosmetyczki. Co tu dużo mówić, wady przewyższają zalety, więc drugi raz do mnie nie trafi.