Be Hair, Be Mineral, Jair Resurrection Mineralizing Shampoo (Szampon Mineralny)

Be Hair, Be Mineral, Jair Resurrection Mineralizing Shampoo (Szampon Mineralny)

Be Mineral to seria kosmetyków dająca głęboką ochronę włosów. Innowacja serii zapewni głębokie nawilżenie oraz wyjątkową ochronę. Be Mineral to zabieg renowacyjny na włosy zniszczone, odwodnione, wysuszone i kędzierzawe.

Szampon z wielofunkcyjnym systemem Cuticlex i Pentavitin. Dzięki trójwymiarowej strukturze szampon przywiera do powłoki włosa zapewniając mu doskonałą ochronę. Doskonale nawilża włosy, pozostawiając je zdrowe i błyszczące.

*nawilżenie
*naturalne nabłyszczenie
*wzmacnia oraz odbudowuje włosy
*lekka, nie obciążająca formuła

Delikatny szampon o właściwościach zmiękczających włosy:)

Odkąd jestem włosomaniaczką zwracam ogromną uwagę na to jaki stosuje szampon. W mojej łazience jest zawsze jeden delikatny,naturalny szampon oraz tak zwany zdzierak z sls. Posiadam cienkie,wypadające włosy,które rozjaśniałam na długości a do tego moja skóra głowy jest przetłuszczająca. Istny armagedon:) Rozumiecie,więc ,że nie zadawala mnie byle kosmetyk! W kwestii szamponu jestem wymagająca i bardzo lubię testować nowości. Be Hair otrzymałam w prezencie od mojej fryzjerki wraz z maską z tej serii. Byłam ogromnie ciekawa tej marki oraz jej skuteczności. Nie dostaniecie tych produktów w stacjonarnych drogeriach. Z tego co się dowiedziałam dostępne są online oraz w hurtowniach fryzjerskich.

Opakowanie stanowi niesamowicie wygodna i zgrabna buteleczka. Zatyczka jest typu klik dzięki czemu bez obaw możemy zabrać go ze sobą w podróż. Bez problemu wydobędziemy całą zawartość co do ostatniej kropli. Szata graficzna jest minimalistyczna,dominują kolory pastelowego brązu i fioletu. Nie widzimy ile produktu nam jeszcze pozostało jednakże mi to totalnie nie przeszkadza. Mam wrażenie,że na pierwszy rzut oka możemy odróżnić kosmetyk profesjonalny od tego z drogerii. Szampon Be Hair prezentuje się elegancko i prosto,nie ma tu zbędnych ilustracji czy zachęcających sloganów. Prostota zawsze się obroni :) Jeśli lubicie zbitą, gęstą konsystencję szamponu to możecie być zawiedzieni. O dziwo posiada rzadką i uciekającą przez palce konsystencję o perłowym kolorze. Nie przeszkadzałoby mi to ,gdyby nie fakt ,że przez to ubywa go w szybkim tempie z opakowania. I muszę tutaj zaznaczyć,że nie jest wydajny,gdyż część potrafi uciekać nam pod prysznicem i raczej należy go więcej nałożyć by porządnie oczyścić skórę głowy. Zapach jest lekko wyczuwalny,delikatny i raczej taki słodko-kremowy i pudrowo-budyniowy. Przyznam,że bardzo przypadł mi do gustu, a dodatkowym atutem jest to,że utrzymuje się na włosach do następnego umycia. Dodam jeszcze,że szampon przyjemnie i gładko rozprowadza się na włosach . Łatwo się pieni i pozwala na sprawne umycie.

Jako wymagająca włosomaniaczka jestem w pełni usatysfakcjonowana z działania szamponu Be Hair. Przede wszystkim delikatnie oczyszcza skórę głowy z łoju i wszelkich zanieczyszczeń. Nie powoduje podrażnień,swędzenia czy wysuszenia. W pełni odpowiada delikatnej pielęgnacji dla wrażliwej i przetłuszczającej się skóry głowy. Doskonale odświeża i daje uczucie czystości na długi czas. Włosy są świeże i odbite od nasady,co w moim przypadku rzadko się zdarza :) Szampon jest na tyle skuteczny i delikatny,że nie obciąża kosmyków na długości. Włosy są lekkie, czyste i puszyste. Moje zniszczone rozjaśnianiem pasma stały się jedwabiście miękkie w dotyku i do tego błyszczące. Zauważyłam też znaczne wygładzenie i wzmocnienie ich struktury. Składniki mineralne muszą naprawdę działać! Im dłużej go stosowałam tym więcej plusów byłam w stanie zauważyć. Jest to szampon,który rewelacyjnie wpływa na kondycję włosów, a do tego jest idealny dla wrażliwej skóry głowy. Na pewno do niego wrócę i serdecznie polecam wszystkim wymagającym kobietom i nie tylko !