Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.89/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Bogata formuła oparta na roślinnych składnikach w naturalny sposób dba o poziom nawilżenia skóry. Zawiera nawilżający olej z pestek winogron oraz wyciąg z winorośli, który chroni skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Skóra staje sie miękka, wygładzona i wyraźnie nawilżoną.

Subtelny zapach i ukojenie

Bardzo lubię kremy z serii Soraya Naturalnie - mają dobre składy, fajne konsystencje i są przyjemne w użyciu. Nawilżający krem na noc ma lekką formułę, która daje skórze uczucie ukojenia i odżywienia. Rano twarz jest przyjemna w dotyku, wygładzona i nawilżona. Uwielbiam też jego cudowny zapach, który nie jest zbyt intensywny. Mimo, że posiadam cerę mieszaną to krem sprawdził się u mnie na prawdę dobrze, nie spowodował obciążenia i wysypu nowych niedoskonałości :-)

ZALETY
Naturalny skład
Delikatny zapach
Nawilża, odżywia, koi
Nie obciąża
Nie zapycha
Szybko się wchłania
Cena

WADY
Brak

Soraya, Naturalnie, Nawilżający krem do twarzy na noc

Mój hit!! Cudownie nawilża skórę, efekt utrzymuje się długo. Bardzo porządne opakowanie. Krem super wydajny. A do tego jeszcze ta niska cena <3 Do tego ma jeszcze świetny naturalny skład

Zaskakująco dobry

Kupiłam na próbę a okazuje się, że to naprawdę dobry krem. Tani, robi co ma robić, ma ładne, solidne opakowanie. Wydaje mi się, że jak za taką cenę nic lepszego nie ma. O dziwo nadaje się nawet pod makijaż (tylko trzeba trochę odczekać, aż się ładnie wchłonie), nie roluje się, nic się nie waży

Świetne nawilżenie!

Kupiłam ten krem całkiem przypadkiem... był w dużej promocji w Auchan, a w dodatku zachęcił mnie napis "naturalnie". Na składach się nie znam, ale krem jest zachwalany na znanej Facebookowej grupie dotyczącej naturalnej pielęgnacji, a więc testowałam z radością.
Nie zawiodłam się, ten krem jest świetny! Stosowałam go codziennie na noc, czasem solo, a czasem na ulubione serum. Jest trochę "cięższy" niż kremy na dzień, a jednocześnie idealnie się wchłania i nie zostawia męczącego tłustego filmu. Nie zapchał mnie, a to już sukces. Zdecydowanie zmniejszył moje zaczerwienienia, wygładził szorstkość i niesamowicie nawilżył moją skórę. Nie ma agresywnego zapachu, poradził sobie z moją wrażliwą cerą. Na pewno do niego wrócę!!!

Jestem na tak

Krem cudownie nawilża moja skórę przez noc, rano jest miękka, nie podrażniona, krem koi podrażnienia, ma delikatny zapach, ma ładne opakowanie, nie zapycha, jest wydajny, można kupić jeszcze taniej na promocji w drogeriach, choć i tak cena jest też fajna, i skład również ma dobry. Polecam.

Bardzo dobrze nawilża oraz łagodzi naszą skórę

Produkty od firmy Soraya ostatnimi czasy zrobiły na mnie coraz większe wrażenie. Naturalne serię, czyli Soraya Plante oraz Soraya Naturalnie bardzo mocno trafiają w moje gusta i są super wybawieniem dla mojej skóry. Cóż, natura zawsze się obroni. Z miłości do tych właśnie linii bez wahania sięgnęłam po nawilżający krem na noc, który ma być gwarancją dobrego składu i świetnego działania. Długo nie rozgraniczałam rodzajów kremów podczas pielęgnacji i przy zakupach decydowałam się na te uniwersalne propozycję, które miały się sprawdzić o każdej porze. Kiedy w końcu zdecydowałam się na osobny krem rano i osobny wieczorem, bez wahania sięgnęłam po tego zawodnika.

Kosmetyk kupujemy w zgrabnym kartoniku. na którym przeważają kolory bardzo jasnego beżu oraz delikatnego niebieskiego. W takich samych odcieniach dostajemy słoiczek o pojemności 50 ml z produktem - to całkiem standardowa pojemność tego typu kosmetyku. Jest on porządnie wykonany, szklany. Z przodu znajduje się grafika kwiatowa oraz nazwa firmy, serii i produktu. Wszystko wygląda bardzo ładnie - dziewczęco i rustykalnie. Sam krem ma idealną konsystencję, nie jest on bowiem ani za gęsty, ani za rzadki. Ma biały kolor i bosko pachnie, mocno kwiatowo, ale zapach ten dość szybko się ulatnia, przez co nie drażni skóry podczas noszenia na niej tego produktu.

Skład to tutaj absolutne bogactwo naturalnych olei. Wysoko znajduje się olej z pestek winogron, który jest fajnym, tłustym emolientem tworzącym na naszej skórze, a także włosach przyjemną warstwę ochronną oraz mniejsza widoczność naczynek. Dalej mamy olej rzepakowy, który chroni przed odparowywaniem wilgoci oraz łagodzi stany zapalne, dzięki czemu świetnie nadaje się do cery suchej oraz wrażliwej. Oczywiście nie mogło tutaj zabraknąć cudownego masła shea, które idealnie wręcz nawilża i blokuje odparowywanie wody ze skóry.

Krem stosowałam regularnie, co wieczór, oczywiście po uprzednim wykonaniu demakijażu, oczyszczenie cery i jej stonizowaniu. Nałożenie tego produktu zawsze miało miejsce na zaaplikowania sprawdzonego serum oraz jego wchłonięciu. Wystarczyła już niewielka ilość tego kosmetyku, by móc pokryć nim całą twarz razem z szyją i dekoltem, dzięki czemu jest to kosmetyk mocno wydajny i mi starczył na ponad 2 miesiące. Skóra przy regularnym aplikowaniu tego kremu stała się bardziej miękka, odżywiona i oczywiście nawilżona. Zmniejszyła się też liczba podrażnień oraz zaczerwienień, więc duże zaskoczenie oraz plus za to. Kosmetyk wypada bardzo dobrze na tle innych produktów tego typu, które miałam okazję stosować. Ma dość treściwą konsystencję, głównie przez sporą obecność olei w składzie, a przy tym całkiem szybko się wchłania.

Krem polecam zdecydowanie dla każdego posiadacza cery suchej, wrażliwej czy naczynkowej, która potrzebuje porządnej dawki nawilżenia. Bardzo chętnie do niego wrócę, ale także przetestuje inne produkty z tej serii.

Trochę za lekki na noc

plusy:
+ delikatny zapach
+ dość dobrze nawilża
+ wygładza

minusy:
- dosyć rzadka konsystencja
- zostawia nieco tłustą warstwę

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
+ szeroka dostępność
+ ładny szklany słoiczek
- niewydajny

Rewelacyjny krem

Moja cera go uwielbia! Krem ma bardzo lekką konsystencję. Świetnie się rozprowadza i wystarczy niewielka ilość kremu żeby pokryć całą twarz. Jestem bardzo zadowolona z efektu nawilżenia, który dzięki niemu uzyskałam. Krem szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy na twarzy. Zapach jest bardzo delikatny. Dla mnie plusem jest też opakowanie - czesto brałam go że sobą i przetrwał codzienne podróże i rzucanie torebki po kątach . Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu.

Świetny produkt w dobrej cenie

W końcu znalazłam krem dla siebie! Mam problem z suchą skórą twarzy, a ten krem sprawdza się idealnie. Jest lekki, ma świetną konsystencję, łatwo rozprowadza się po buzi dając uczucie nawilżonej, gładkiej skóry. Dodatkowym atutem jest też oczywiście naturalny skład. Jest bardzo dobrym uzupełnieniem wieczornej pielęgnacji, osobiście nie wyobrażam sobie kosmetyczki bez niego :).

Dobry krem za grosze

Ten krem pozytywnie mnie zaskoczył. Kupiłam go za ok. 15 zł w Naturze - także cena i dostępność oczywiście na plus. Fajnie, że coraz więcej marek kosmetycznych stawia na naturalne składy, jak w tym kremie zrobiła to Soraya.

Zapach lekko kwiatowy, na początku mi się podobał, choć po dłuższym stosowaniu troszkę zaczął już nużyć, jednak to jest akurat najmniej ważna kwestia. Konsystencja jest lekka, przyjemnie się go nakłada na twarz i szybko się wchłania. Czuć, że skóra po nim jest nawilżona, gładka i miękka w dotyku. Mam mieszaną i wrażliwą cerę, ale nie zauważyłam, żeby wyskoczyły mi jakieś nowe pryszcze, nie miałam też żadnej reakcji alergicznej. Podsumowując, dobry krem za niską cenę.

Bardzo przyjemny, nawet dla alergika :)

Jestem alergikiem i mam skórę atopową. Z tego powodu moja twarz nie toleruje każdego kremu i muszę dokładnie wybierać produkty do pielęgnacji porannej i wieczornej. Krem uważam za świetny - nawilża, doskonale radzi sobie z przesuszeniami, łagodzi ewentualne podrażnienia i nie alergizuje mnie.

OPAKOWANIE
To szklany słoiczek z białą, plastikową nakrętką. Cieszę się, że, większość opakowania to szkło - można je powtórnie wykorzystać w gospodarstwie domowym. Zakrętka dobrze trzyma i nie jest luźna, a krem przez nią nie przecieka, kiedy wrzucam go do torebki.
Etykieta jest prześliczna i zawsze się uśmiecham, kiedy patrzę na słoiczek stojący na półce w łazience ;)

KREM
To dość lekka formuła, konsystencja jest bardzo przyjemna. Krem, dzięki dużej zawartości wody, lekko chłodzi skórę. Łatwo go rozprowadzić, podczas aplikacji nie zostają żadne smugi. Z tego powodu stosuję go również jako krem na dzień - moja skóra wymaga dużego nawilżenia o każdej porze.
Krem jest biały, nie ma zapachu, co dla mnie jest ogromnym plusem. Wszystkie składniki są dobrze rozmieszane.

EFEKT
Mam poczucie, że po aplikacji kremu moja skóra jest dobrze nawilżona. Produkt dość szybko się wchłania, i od razu czuć, że partie suchsze skóry są gładkie. Twarz wygląda na odżywioną, promienną, nasyconą substancjami nawadniającymi.
Krem nie osadza się na niczym, dokładnie wtapia się w skórę.
Efekt nawilżenia utrzymuje się cały dzień. Co prawda skóra się po nim lekko błyszczy, ale pierwotnie krem jest przeznaczony na noc, więc tutaj nie można się w żadnym wypadku przyczepić.

WYDAJNOŚĆ
Z uwagi na częste stosowanie kremy schodzą u mnie bardzo szybko. Ten krem na szczęście mogę uznać za wydajny, bo na pokrycie całej twarzy wystarczy dość mała ilość. Dzięki temu nie muszę latać do sklepu po kolejne słoiczki ;)

Polecam krem osobom, które potrzebują tradycyjnego nawodnienia skóry bez podrażniania. Krem moim zdaniem nie ma zbędnych składników, jest przyjemny w stosowaniu i nawet moja atopowa skóra go zaakceptowała.

Bardzo pozytywne zaskoczenie

Jest to mój pierwszy krem firmy Soraya. Do tej pory nie było mi po drodze z tą marką, ale odkąd wprowadziła produkty z naturalnym składem zdecydowałam się spróbować co się w nich kryje. Zależało mi na kremie na noc, dotąd używałam jednego do dziennej jak i nocnej pielęgnacji. Jednak moja skóra zimą stała się trochę wysuszona i nieco bardziej kapryśna, potrzebowałam mocniejszego nawilżenia. W drogerii akurat była promocja na ten krem, kupiłam go za 10zł. Nie jest to duża kwota, więc stwierdziłam że nawet gdyby mi nie służył nie będę bardzo stratna i ewentualnie użyję go do czegoś innego.
Wybrałam wersję z olejem z pestek winogron, który działa dobrze na każdą cerę, nawet mieszaną jak moja. Skład jest bardzo ładny, nie ma tam żadnych zbędnych ,,zapychaczy". Konsystencja jest idealna, nie za gęsta, nie za rzadka..dobrze się rozprowadza i szybko wchłania. Nie pozostawia tłustej, lepkiej warstwy. Ma delikatny, lekko kwiatowy zapach.
Co mnie bardzo zaskoczyło w tym produkcie to fakt, że rano moja buzia się nie świeciła! Przy użyciu innych kremów, po przebudzeniu skóra zawsze była jakby tłusta. Teraz nie mam już tego problemu. Skóra jest miękka, delikatna i nawilżona, bez błyszczenia. Bałam się, że krem może okazać się być zbyt treściwy, będzie mnie zapychać i powodować wypryski co często mi się zdarzało. Nic bardziej mylnego, w żaden sposób nie wpłynął niegatywnie na moją skórę. Wręcz przeciwnie, mam wrażenie że nawet koił pewne zmiany.
Ogromny plus za szklane opakowanie, widać że firma stawia nie tylko na dobry skład, ale także na ekologię.
Ten krem jest wspaniały pod każdym względem, myślę że skuszę się jeszcze na wersję na dzień. W tym przedziale cenowym z pewnością nie ma lepszego.