Soraya, Naturalnie, Nawilżający krem do twarzy na noc

Bogata formuła oparta na roślinnych składnikach w naturalny sposób dba o poziom nawilżenia skóry. Zawiera nawilżający olej z pestek winogron oraz wyciąg z winorośli, który chroni skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Skóra staje sie miękka, wygładzona i wyraźnie nawilżoną.

Bardzo go lubię

Jeden z moich ulubionych kremów na noc. Bardzo dobrze nawilża skore ale nie zatyka porów, mam cerę mieszana i jestem z niego bardzo zadowolona konsystencja jest lekka, ale bogata, rano buzia jest miękka i już po pierwszym zastosowaniu widziałam duza zmianę na plus. Zapach jest bardzo delikatny i przyjemny, słoiczek jest bardzo ładny. Polecam

Kupiony przypadkowo a jakość super

Krem Soraya naturalnie krem na noc kupiłam przypadkowo bo był w bardzo dobrej cenie i przeważnie to mnie skłoniło.

Kremy Soraya kupuję okazjonalnie jakoś nigdy za nimi nie przepadałam.
Ale tu jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.
Nie spodziewałam się tak dobrej jakości po tym kremie.

Produkt ma leciutką konsystencję, super rozprowadza się na twarzy.

Krem stosowałam głównie na noc chociaż kilka razy użyłam też na dzień i fajnie sprawdził się pod makijaż.
Krem bardzo ładnie nawilża cerę. Mam wrażenie że od razu jest taki zastrzyk nawadniający dla skóry.
Skóra po stosowaniu wydaje się gładsza i dobrze odżywiona.

Nie zostawia tłustej warstwy krem dobrze się wchłania.
Zapach produktu jest delikatny i subtelny. Ale nie drażni chemicznym składem.
Nie miałam po nim żadnych podrażnień.

Opakowanie bardzo estetycznie wykonane bardzo naturalne.
Polecam produkt bo warty jest spróbowania.

Naturalnie dobry :)

Krem Soraya Naturalnie na noc kupiłam przez kompletny przypadek. Byłam przekonana, że kupuję wersję na dzień, z której już korzystałam i jestem z niej zadowolona. Pomyłka okazała się jednak jak najbardziej pozytywna. :)

OPAKOWANIE
Słoiczek jest estetyczny i wygodny w użyciu. Jako, że jestem roślinoholiczką, kwiatowy deseń na etykiecie przypadł mi do gustu.

WRAŻENIA
Krem ma ma przyjemny zapach. Jest delikatnie kwiatowy. Ani trochę nie jest męczący. Krem jest wydajny, ma odpowiednią konsystencję. Nie zostawia na skórze tłustej warstwy. Twarz jest wygładzona, nawilżona, miła w dotyku. Mam cerę mieszaną i krem pomógł mi z problemem przesuszającej się skóry na policzkach. Nie wywołał u mnie żadnych podrażnień, ani wyprysków.

SKŁAD
Nie ma się do czego przyczepić. Jest super! Aż 99% składników pochodzenia naturalnego. W tym cenny olej z pestek winogron, ryż, skwalan czy wit. E. Lubię takie składy. :) Dodatkowo krem jest przyjazny dla wegan.

Podsumowując polecam - świetny krem o naturalnym składzie, w przystępnej cenie (w promocji można go dorwać nawet za ok. 11 zł).

Nawilżenie na noc

Krem zamknięty jest w słoiczku, całość wygląda estetycznie. Konsystencja kremu mimo, że jest to krem na noc nie jest zbyt gęsty ani tłusty. Nie jest również lekki ale przyjemnie, szybko wchłania się w cerę i zostawia delikatny efekt mokrej, nawilżonej twarzy. Zapach jest bardzo delikatny, wręcz niewyczuwalny. Moja cera jest mieszana ale często potrzebuje mocnego nawilżenia. Potrzebowałam gęstszej, mocniejszej formuły na noc i czegoś innego niż oleju - znalazłam Soraye i na razie zostaje ze mną. Cera jest nawilżona i ukojona.

Mój ulubiony krem do twarzy na noc

Dobra pielęgnacja twarzy jest dla mnie bardzo ważna, coraz częściej stawiam na naturalne produkty. Ten krem kupiłam w Hebe, jest w super cenie, maksymalnie do 20 złotych. Ja mam cerę tłustą i krem świetnie u mnie się sprawdza. Już zużyłam 2 opakowania.
Bardzo mi się podoba konsystencja tego kremu. On jest w miarę gęsty, nie jest za lekki lub za tłusty. Przyjemnie i łatwo się go nakłada na twarz. Po nałożeniu on prawie całkowicie się wchłania, zostaje tylko lekko lepka warstewka, cera zdrowo się świeci, jest ukojona, wygładzona, miękka. Już po tygodniu stosowania widziałam, że stan mojej cery się poprawia, u mnie ona mniej się przetłuszcza, ponieważ otrzymuje potrzebne nawilżenie, jest zawsze odżywiona.
Zapach jest ładny. Trochę go czuć przez jakiś czas po nałożeniu, ale on jest delikatny, więc nie przeszkadza.
Dla mnie jest to najlepszy krem nawilżający na noc. Polecam, naprawdę wart przetestowania dla każdego typu skóry. Ja na razie chcę przetestować krem z innej serii Soraya. Ale do tego kremu na pewno wrócę.

Świetny

Krem stosuję już od dłuższego czasu. Mam skórę wrażliwą i świetnie się sprawdza. Nawilża, koi skórę. Daje radę nawet w zimę, kiedy skóra potrzebuje czegoś więcej przez mróz i suche powietrze. Krem jest wydajny, ma super skład, nie zapycha.

Subtelny zapach i ukojenie

Bardzo lubię kremy z serii Soraya Naturalnie - mają dobre składy, fajne konsystencje i są przyjemne w użyciu. Nawilżający krem na noc ma lekką formułę, która daje skórze uczucie ukojenia i odżywienia. Rano twarz jest przyjemna w dotyku, wygładzona i nawilżona. Uwielbiam też jego cudowny zapach, który nie jest zbyt intensywny. Mimo, że posiadam cerę mieszaną to krem sprawdził się u mnie na prawdę dobrze, nie spowodował obciążenia i wysypu nowych niedoskonałości :-)

ZALETY
Naturalny skład
Delikatny zapach
Nawilża, odżywia, koi
Nie obciąża
Nie zapycha
Szybko się wchłania
Cena

WADY
Brak

Soraya, Naturalnie, Nawilżający krem do twarzy na noc

Mój hit!! Cudownie nawilża skórę, efekt utrzymuje się długo. Bardzo porządne opakowanie. Krem super wydajny. A do tego jeszcze ta niska cena <3 Do tego ma jeszcze świetny naturalny skład

Zaskakująco dobry

Kupiłam na próbę a okazuje się, że to naprawdę dobry krem. Tani, robi co ma robić, ma ładne, solidne opakowanie. Wydaje mi się, że jak za taką cenę nic lepszego nie ma. O dziwo nadaje się nawet pod makijaż (tylko trzeba trochę odczekać, aż się ładnie wchłonie), nie roluje się, nic się nie waży

Świetne nawilżenie!

Kupiłam ten krem całkiem przypadkiem... był w dużej promocji w Auchan, a w dodatku zachęcił mnie napis "naturalnie". Na składach się nie znam, ale krem jest zachwalany na znanej Facebookowej grupie dotyczącej naturalnej pielęgnacji, a więc testowałam z radością.
Nie zawiodłam się, ten krem jest świetny! Stosowałam go codziennie na noc, czasem solo, a czasem na ulubione serum. Jest trochę "cięższy" niż kremy na dzień, a jednocześnie idealnie się wchłania i nie zostawia męczącego tłustego filmu. Nie zapchał mnie, a to już sukces. Zdecydowanie zmniejszył moje zaczerwienienia, wygładził szorstkość i niesamowicie nawilżył moją skórę. Nie ma agresywnego zapachu, poradził sobie z moją wrażliwą cerą. Na pewno do niego wrócę!!!

Jestem na tak

Krem cudownie nawilża moja skórę przez noc, rano jest miękka, nie podrażniona, krem koi podrażnienia, ma delikatny zapach, ma ładne opakowanie, nie zapycha, jest wydajny, można kupić jeszcze taniej na promocji w drogeriach, choć i tak cena jest też fajna, i skład również ma dobry. Polecam.

Bardzo dobrze nawilża oraz łagodzi naszą skórę

Produkty od firmy Soraya ostatnimi czasy zrobiły na mnie coraz większe wrażenie. Naturalne serię, czyli Soraya Plante oraz Soraya Naturalnie bardzo mocno trafiają w moje gusta i są super wybawieniem dla mojej skóry. Cóż, natura zawsze się obroni. Z miłości do tych właśnie linii bez wahania sięgnęłam po nawilżający krem na noc, który ma być gwarancją dobrego składu i świetnego działania. Długo nie rozgraniczałam rodzajów kremów podczas pielęgnacji i przy zakupach decydowałam się na te uniwersalne propozycję, które miały się sprawdzić o każdej porze. Kiedy w końcu zdecydowałam się na osobny krem rano i osobny wieczorem, bez wahania sięgnęłam po tego zawodnika.

Kosmetyk kupujemy w zgrabnym kartoniku. na którym przeważają kolory bardzo jasnego beżu oraz delikatnego niebieskiego. W takich samych odcieniach dostajemy słoiczek o pojemności 50 ml z produktem - to całkiem standardowa pojemność tego typu kosmetyku. Jest on porządnie wykonany, szklany. Z przodu znajduje się grafika kwiatowa oraz nazwa firmy, serii i produktu. Wszystko wygląda bardzo ładnie - dziewczęco i rustykalnie. Sam krem ma idealną konsystencję, nie jest on bowiem ani za gęsty, ani za rzadki. Ma biały kolor i bosko pachnie, mocno kwiatowo, ale zapach ten dość szybko się ulatnia, przez co nie drażni skóry podczas noszenia na niej tego produktu.

Skład to tutaj absolutne bogactwo naturalnych olei. Wysoko znajduje się olej z pestek winogron, który jest fajnym, tłustym emolientem tworzącym na naszej skórze, a także włosach przyjemną warstwę ochronną oraz mniejsza widoczność naczynek. Dalej mamy olej rzepakowy, który chroni przed odparowywaniem wilgoci oraz łagodzi stany zapalne, dzięki czemu świetnie nadaje się do cery suchej oraz wrażliwej. Oczywiście nie mogło tutaj zabraknąć cudownego masła shea, które idealnie wręcz nawilża i blokuje odparowywanie wody ze skóry.

Krem stosowałam regularnie, co wieczór, oczywiście po uprzednim wykonaniu demakijażu, oczyszczenie cery i jej stonizowaniu. Nałożenie tego produktu zawsze miało miejsce na zaaplikowania sprawdzonego serum oraz jego wchłonięciu. Wystarczyła już niewielka ilość tego kosmetyku, by móc pokryć nim całą twarz razem z szyją i dekoltem, dzięki czemu jest to kosmetyk mocno wydajny i mi starczył na ponad 2 miesiące. Skóra przy regularnym aplikowaniu tego kremu stała się bardziej miękka, odżywiona i oczywiście nawilżona. Zmniejszyła się też liczba podrażnień oraz zaczerwienień, więc duże zaskoczenie oraz plus za to. Kosmetyk wypada bardzo dobrze na tle innych produktów tego typu, które miałam okazję stosować. Ma dość treściwą konsystencję, głównie przez sporą obecność olei w składzie, a przy tym całkiem szybko się wchłania.

Krem polecam zdecydowanie dla każdego posiadacza cery suchej, wrażliwej czy naczynkowej, która potrzebuje porządnej dawki nawilżenia. Bardzo chętnie do niego wrócę, ale także przetestuje inne produkty z tej serii.