Kneipp, Bade Essenz Meer Erleben (Esencja do kąpieli `Poczuj morze`)

Kneipp, Bade Essenz Meer Erleben (Esencja do kąpieli `Poczuj morze`)

Doświadcz morskiej przygody i poczuj się jak po beztroskich dniach nad morzem. Kąpiel stymuluje i nadaje nowy impuls dzięki połączeniu wodnego zapachu, cennych minerałów morskich i naturalnego kompleksu trzech gatunków alg. Minerały morskie zawierają różnorodne minerały rozpuszczalne i pierwiastki śladowe.
Algi zawierają cenne substancje czynne z morza. Są znane ze swoich właściwości remineralizujących i stymulujących.
W połączeniu z kojącym działaniem ciepłej wody olejek eteryczny rozwija swój naturalny zapach.

Ciekawa propozycja

Mam słabość do wszelkich produktow do kąpieli a markę Kneipp uwielbiam, więc zawsze coś od nich kupuje.
Tym razem zdecydowałam się na tą esencję, która ma pachnieć jak morze. Dobra sprawa, bo w tym roku nigdzie nie wyjeżdżam, wiec chociaz moze poczuje namiastkę wakacji w swojej łazience.

Esencja standardowo znajduje się w szklanej, przeźroczystej buteleczce. Bardzo ładnie to wygląda.
Ma taki seledynowy kolor i oczywiście tak tez barwi wodę.

Zapach jest ładny ale spodziewalam się chyba czegoś innego. Nie kojarzy się on z plażą czy wakacjami a to zapach takiej wody, ale nie słonej, zapach wiatru, bryzy, alg. Coś ciekawego i innego, ale Kneipp ma w swojej ofercie właśnie takie nietypowe zapachy.

Zapach jest trochę mało intensywny. Słabo go czuć w kąpieli. Nie mówiąc już że w łazience go nie czuć. Pod tym względem wypada słabo. Na ogół produkty Kneipp zachwycają intensywnością zapachu, ale zdarzają się słabsze wersje. Jak ta.

Esencja nie pielegnuje skóry i nie robi piany. Kiedy zadanie to zapach i kolor.

Wydajność jest na +/- 10 użyć, więc standardowo. Bo dolewanie większej ilości nic nie zmienia.

Cena to 5 e.

Nie wysusza skóry i nie brudzi wanny.

Trochę mnie ta wersja zawiodla. Szkoda bo zapach ciekawy, ale nie wszędzie jest. Ja tylko w Müller albo w Edece go widziałam