Carefree, Plus Large Fresh Scent Pantyliners (Wkładki higieniczne o świeżym zapachu)

Nowe, ulepszone wkładki higieniczne Carefree® Plus Large. Są dłuższe i szersze od zwykłych wkładek Carefree®. Zapewniają jeszcze lepszą ochronę i kontrolę zapachu do 12 godzin. Dostępne w wersji zapachowej i bezzapachowej, a także w wariancie aloe.

podpaski, wkładki, tampony
zapachowa

Ulubione

Przy zakupie wkładek mam jedno główne kryterium - mają być w miarę grube. Nie lubię wkładek cienkich jak papier i odklejających się podczas ruchu. Te wkładki są świetne przy plamieniach, końcówce okresu, odpowiednio grube a jednocześnie dyskretne. Chłonność na piątkę, podobnie dopasowanie i trwałość kleju. Mają lekki i przyjemny zapach. Polecam i na pewno kupię je ponownie.

Świetne

Polecam. Chłonne, duże. Sprawdzają się w ostatnich dniach miesiączki. Klej dobrze trzyma przez cały dzień, nic się nie przesuwa. Dobrze dopasowują się do bielizny.
Przyjemny zapach. Kupię ponownie. Cena dość wysoka, ale warto

Wygoda każdego dnia

Carefree®, Plus Large Fresh Scent Pantyliners od samego początku mnie oczarowały. Piękny kolor opakowania, przyjemny zapach a co najważniejsze są bardzo wytrzymałe i wygodne podczas użytkowania. Zapewniają nam uczucie świeżości przez cały dzień i nie odklejają się ani nie zostawiają śladów po kleju na bieliźnie.

Bardzo dobrze chłonne

Wkładki są długie, ale nie są za grube. Przez cały dzień można czuć się świeżo, dzięki dobrej chłonności i przyjemnemu zapachowi. Można czuć się komfortowo przez cały dzień. Zdanie podziela również moja mama, bo dałam jej kilka na przetestowanie:)

Komfort i dyskrecja

Wkładki są naprawdę bardzo dyskretne, cienkie i zapewniające komfort przez cały dzień. Są niewidoczne i lekkie, zapewniają ochronę przed niechcianym zapachem. Wkładki cechuje wyjątkowa chłonność, oraz nieprzepuszczalnośc płynów na zewnątrz, dzięki czemu bielizna jest chroniona.

Świetne, bardzo polecam

Wkładki naprawdę są świetne. Już po otwarciu opakowania czuć, że ładnie pachną dzięki czemu przez cały dzień dają uczucie świeżości. Dodatkowo bardzo dobrze trzymają się bielizny i dostosowują się do niej, przez co są praktycznie niewyczuwalne podczas użytkowania.

Chłonne i komfortowe wkładki

Te wkładki rewelacyjnie sprawdzają się nawet podczas ostatnich dni okresu, gdy krwawienie nie jest już tak obfite. Są chłonne, szersze i dłuższe niż te tradycyjne, mają przyjemny zapach, nie uczulają. Dobrze przylegają do bielizny i są komfortowe w noszeniu. Na plus jest również opakowanie, które zawiera aż 46 sztuk. Dzięki tym wkładkom czuję się świeżo i czysto.

Carefree, Plus Original Fresh Scent - wkładki

Nie będę się rozpisywać, same plusy. :)
Zalety:
- chłonne
- nie podrażniają
- niewyczuwalne
- delikatne
- ładny zapach
- lepkość, nie przesuwają się, itd.
- do wszystkich zadań :)
- estetyczne
- ładny zapach
- brak nie świeżego zapachu

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Zapewniają komfort w ciągu dnia

Wkładek higienicznych używam na codzień dlatego zależy mi na dużym komforcie. Wkładki Carefree doskonale spełniają tą funkcję, bardzo dobrze się trzymają bielizny dzięki czemu nie muszę się martwić, że wkładka się odklei, przesunie, zroluje. Mimo dużego rozmiaru i średniej grubości są wygodne i chłonne, w ogóle nie czuć wilgoci, świetnie się sprawdzają przed ,,tymi'' dniami bądź na końcu okresu bo wielkość jest tak dopasowana, że nie trzeba się martwić, że w razie czego coś nam przecieknie. Produkt ma też miękką bawełnianą powłokę z siateczką z wytłoczonym wzorkiem, która
jest komfortowa wręcz niewyczuwalna, nie podrażnia okolic intymnych. Mają ładny delikatny zapach przez, który czuję świeżość przez cały dzień. Przyjemnie mi się ich używa na codzień.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Na pewno kupię następne opakowanie

Wkładki otrzymałam do testów od Wizażu, za co bardzo dziękuje, bo to strzał w 10. Wkładek używam codziennie, czuję się wtedy bardziej pewnie i komfortowo. Do tej pory wybierałam te kupione w Biedronce z uwagi na niską cenę i do momentu otrzymania tych z Carefree uważałam, że są super :D jakże się myliłam. Tutaj nawet nie ma co porównywać. Od teraz wybieram te z Carefree, choć cena jest wyższa. Przez cały dzień zapominam, że mam wkładkę. Super chłoną wilgoć i zapachy, co uważam, że po kilku godzinach noszenia jest naprawdę dużym plusem, a niestety nie zawsze mam możliwość zmiany wkładki po 4-5 godzinach noszenia.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Dobre dla osób szukających wkładek w dużym rozmiarze

Wkładki higieniczne w dużym rozmiarze L. Cienkie, wykonane z delikatnego, chłonnego materiału. Perfumowane, o dosyć mocny, charakterystycznym dla Carefree zapachu. Solidnie wykonane, z mocnym klejem.

Fajny produkt

Wkładki są nieco większe, niż takie standardowe, dzięki temu fajnie sprawdzają się u mnie podczas końcowych dni miesiączki. Mają przyjemny, dość mocno wyczuwalny zapach. Ich klej jest mocny, nie musimy się martwić, że się odkleją lub przesuną w ciągu dnia. Duży plus również za chłonność na wysokim poziomie.