Bourjois, Always Fabulous, Full Coverage Foundation (Podkład do twarzy)

Bourjois, Always Fabulous, Full Coverage Foundation (Podkład do twarzy)

Podkład Always Fabulous o aksamitnym wykończeniu i wysokim stopniu krycia. Dzięki kremowej konsystencji doskonale się rozprowadza i łączy ze skórą. Zapewnia uczucie komfortu oraz trwałość do 24h.

Początek był obiecujący, potem już tylko gorzej

Produkt zaraz po nałożeniu na twarz prezentuje się bardzo ładnie. Cera jest ujednolicona i promienna. Jak dla mnie poziom krycia jest średni ale na moje potrzeby wystarczający. Produkt wydawał się lekki. Łatwo mi się go aplikowało na twarz. Zaraz po nałożeniu cera wydawała się gładka i przyjemna w dodtyku. Niestety, efekt ten trwał ledwo pół godziny. Już po tak krótkim czasie zaczynałam odczuwać ściągnięcie skóry. Na dodatek produkt stawał się widoczny na twarzy a efekt jakby pudrowy. Komofrt noszenia tego podkładu spadał z godziny na godzinę. Fakt, matowy efekt cały czas się utrzymywał ale kosztem wysuszania skóry. Pod koniec dnia miałam całą masę suchych skórek. Dodatkowo produkt po ok. 5h ważył się w miejsach, gdzie twarz najbardziej pracuje, tj. okolice ust, broda, nos. U mnie nie zdał egzaminu a testowałam go z kilkoma różnymi kremami i bazami. Jego zachowanie na twarzy zawsze było podobne. Nie wiem komu on mógłby się sprawdzić, może cerom tłustym przypadnie do gustu.

Always fabulous

To jest bardzo średni podkład w moim odczuciu. Zachęcona świetnymi opiniami na YT zakupiłam na promocji (co go ratuje bo 70zl bym bardzo żałowała). Podkład bardzo się osadza na twarzy, przez co wyglada jak okropna szpachla, nie stapia się z cera. Nigdy wcześniej nie miałam takiego problemu z żadnym podkładem. Dopiero po upływie kilku godzin wyglada okej. Ściera się przy każdym, przypadkowym dotknięciu lub przetarciu.. trwałość, która zachwalały beautygóru? Nie zauważam. Może gdyby nie był zachwalany nie byłabym az tak krytyczna, ale w żaden sposób nie spełnił oczekiwań.

Trudne początki wielkiej "miłości".

Od lat jestem fanką kosmetyków Bourjois. Dotychczas uwielbialam podklad 123 tejże marki. Postanowiłam spróbować Always Fabulous i muszę przyznać, że początki były ciężkie. Moim zdaniem to podkład specyficzny . 123 nakładało się łatwo, nie zastygał-tu muszę wykazać się większą precyzją, by nie zostawić smug. Pierwsze podejście mnie zniechęciło, dopiero po miesięcznej przerwie spróbowałam jeszcze raz. Teraz dopiero odkryłam wiele zalet tego podkładu: przede wszystkim skóra wygląda naturalnie, krycie można dawkować( nie jest to mega kryjący podklad, ale daje radę), bardzo długo skóra jest zmatowiona (ja wykańczam makijaż pudrem Healthy i duet ten sprawdza się znakomicie). Ponadto podklad nie zapycha, nie wywołuje problemów skórnych. Nie jestem fanką zapachu, ale czepianie się takiej pierdoły jak zapach -byłoby z mojej strony drobiazgowe. Jestem bardzo zadowolona z podkładu i na pewno kupię kolejny.

Całkiem dobry ale nie dla suchej skóry

Podkład kupiłam zachęcona wieloma dobrymi opiniami tutaj. Ma eleganckie szklane opakowanie z pompką, co umożliwia higieniczne stosowanie. Podkład nie ciemnieje, kryje tak w 70% (dla mnie wystarczająco), ma matowe wykończenie i nie tworzy sztucznej maski. Odcień 100 Rose ivory ma lekko różowe tony. Podkład wytrzymuje bez problemu 8h bez poprawek. Jednak mam wrażenie że nie jest odpowiedni dla mojej suchej skóry ponieważ po kilku godzinach strasznie podkreśla suche skórki.

W klasie drogeryjnej HIT

Ze wszystkich podkładow drogeryjnych ktore uzywalam ten zdecydowanie zasluguje na wyroznienie. Fajnie kryje, nie sciera się, nie podkresla zmarszczek czy lini minicznych, ladne odcienie żolte. Jedyny minus jak dla mnie to oksydacja, takze wzielam dwa odcienie jasniejszy i bede testowac czy zpomarańczowieje czy nie.

Petarda!

Uwielbiam ten podkład! Ładnie kryje (nie w 100% ale nie wymagam tego od podkładu, powiedzmy, że kryje w 70%), trzyma półmat przez dobre 8h, nie wysusza skóry, jest bardzo komfortowy w noszeniu, ma ładne kolory i miły, delikatny zapach. Ten podkład to naprawdę świetny konsensus między kryciem a lekkością. Polecam każdemu, może oprócz skór bardzo tłustych.

Średniak

Podkład nie kryje zbyt dobrze ale ma bardzo przyjemny zapach. Ma lekka konsystencje, nie zbiera sie jakos mocno. Może być choć sa lepsze podklady w tej cenie. Jak dla mnie średni.

Straszny zapychacz!!!

Robiłam trzy podejścia do tego podkładu i ostatecznie stwierdzam, że jest jednym z najgorszych podkładów jakich używałam. Po nałożeniu go na twarz, skóra wygląda super ale po godzinie wygląda na strasznie zmęczoną i bardzo podkreśla zmarszczki. Jest okropny, moja twarz na drugi dzień wygląda dramatycznie (pojawiają się krostki). Jestem załamana

Hit!

Dotychczas moim hitem był healthy mix, ale zrezygnowałam z niego, ponieważ potrzebowałam lepszego krycia. Skusilam się na ten produkt na promocji i nie pozalowalam. Kryje dobrze i można je budować, nie ściera się, jest trwały, nie ciemnieje. Trochę zbiera się w zmarszczach, ale zupełnie mi to nie przeszkadza. Na ten czas jest to mój faworyt wśród podkładów.

Podkład

A ja mam mieszane uczucia :/ Fajnie się trzyma w ciągu dnia, ale krycie ma dość słabe jak na moje oczekiwania. W takiej cenie mogę kupić lepszy produkt.

jeden z ulubionych

Jak nie przepadam za pomadkami tej firmy, tak dwa na trzy przetestowane podkłady kocham. Jednym z nich jest właśnie always fabulous.
+ ładnie wygląda na buzi
+ nie ściera się w ciągu dnia
+ nie tworzy efektu maski
+ wygląda bardzo naturalnie
+ w internecie można go kupić dużo taniej
+opakowanie wygląda pięknie
-/+ zapach ładny, ale dla mnie zbyt długo się utrzymuje
- nie z każdą bazą wygląda dobrze
- pełnego krycia to on nie ma

Hit

Jak dla mnie ten podkład to totalny must have ! Jestem posiadaczką cery mieszanej, która niestety potrafi płatać figle a ten podkład naprawdę jako jeden z nielicznych, a przerabiałam naprawde różne marki zarówno te tańsze jak i te droższe, daje rade również w najgorszych dniach ! Pieknie kryje i trzyma sie na twarzy cały dzień, wiadomo czasami potrzeba delikatnie przypudrować w strefie T ale nawet wtedy nie ściera sie co jest dla mnie naprawde istotne. Dodatkowo uwielbiam go za kolor, nie ma w sobie różowych tonów ktorych nie cierpie.

cudko

Najlepszy podkład jakiego używałam. Cudowna konsystencja, opakowanie i zapach. Przepiękne krycie już po pierwszej warstwie. Podkład jest lekki i niesamowicie przyjemnie się go nakłada i nosi potem na twarzy. Utrzymuje się cały dzień i nie tworzy efektu maski. Jedyny problem miałam z dobraniem koloru - jeden za jasny, inny za różowy, ale jakoś mi się udało.