Planeta Organica, Żel pod prysznic `Wiśniowy plusk`

Planeta Organica, Żel pod prysznic `Wiśniowy plusk`

Organiczny ekstrakt z wiśni z Barbados głęboko nawilża skórę, pozostawiając ją miękką i aksamitną. Organiczny ekstrakt pomidorowy - najbogatsze źródło witamin i składników odżywczych, które nadają skórze jędrność i elastyczność. Organiczny ekstrakt z jagód acai zmiękcza i wygładza skórę. Indyjskie orzechy piorące – naturalna baza myjąca żelu.

żele pod prysznic
relaksujące / aromaterapeutyczne, nawilżające, oczyszczające
z pompką
w płynie
wrażliwa, sucha, normalna

Produkt zamknięty jest w przezroczystym opakowaniu z pompką. Duża butla z skrywa w sobie 500 ml produktu.
Konsystencja produktu jest żelowa. Żel bardzo dobrze się pieni i super sprawdza się przy myciu ciała. Skóra po jego użyciu jest czysta i gładka, a naturalne składniki zawarte w żelu mają właściwości pielęgnacyjne. Żel nie wysusza ani nie podrażnia mojej skóry. Jeśli chodzi o zapach produktu to jest on świeży, lekko kwaśny, przyjemny, czuć wiśnie. Butelka i szata graficzna są śliczne i od razu widać na pierwszy rzut oka, że jest to kosmetyk przyjazny planecie. Na pewno z chęcią wypróbuje inne produkty tej marki.

Przyjazny dla skóry skład, przyjemny dla nozdrzy zapach:)

To mój pierwszy kosmetyk marki i z pewnością nie ostatni.
Na kosmetyki Planety trafiłam przypadkiem robiąc zakupy litewskich oraz rosyjskich naturalnych kosmetyków.

Duża butla (500 ml) z higieniczną pompką, skrywa w sobie żelową konsystencje produktu.
Ten bardzo dobrze się pieni i tak samo dobrze sprawdza się w roli do jakiej został stworzony, czyli do mycia ciała po prostu:)
Skóra po jego użyciu jest czysta i gladka, a naturalne składniki zawarte w żelu mają właściwości pielęgnacyjne.
Żel nie wysusza ani nie podrażnia mojej skóry.

Jeśli zaś o zapach chodzi, to obawiałam się trochę tego pomidora. O ile uwielbiam się pomidorami zajadać, tak niekoniecznie chciałabym się w nich kąpać ;)
Woń produktu jest świeża, przyjemna, lekko wiśniowa, ale też nie porwała jakoś szczególnie moich nozdrzy. Niemniej jednak chętnie sięgnę po inne opcje zapachowe zelów marki.

Super, ale nie mój zapach

Żel dostałam od siostry, która wie, ze jestem fanką tej marki.
Jako, ze uwielbiam zapach pomidorów nie mogłam się doczekać wypróbowania.
Zapach nie jest pomidorowy tylko wiśniowy- ale taki jak galaretka albo syrop- bardzo słodki. W tej chwili, latem poszukuję zapachów surowych, neutralnych albo zielonych więc ten mnie zwyczajnie męczy swoją słodyczą.
Chyba odłożę go na jesień/zimę.
Działa bardzo dobrze, w ogóle nie wysusza skóry. Nawilża, odświeża, doskonale się pieni. Bardzo lubię jego działanie, nie muszę koniecznie używać balsamu po kąpieli. Pompka się nie zacina i nie chlapie.
Butelka i szata graficzna są śliczne, kojarzą się ze świeżo wyciskanymi sokami.
Kupię, ale inny rodzaj, na pewno.