Yves Saint Laurent, All Hours Setting Powder (Puder matująco-utrwalający)

Yves Saint Laurent, All Hours Setting Powder (Puder matująco-utrwalający)

Pojemność 1 szt

Puder świetnie sprawdza się przy aplikacji w obrębie strefy T. Kosmetyk można nakładać z wykorzystaniem pędzla lub gąbeczki. Retuszuje i maskuje niedoskonałości, dlatego będzie doskonałym wykończeniem wieczorowego makijażu. Stapia się z podkładem, dopasowuje się do skóry, a dzięki swojej lekkiej konsystencji jest bardzo wydajny i łatwy w aplikacji. Dobrze kryje, ujednolica koloryt i zapobiega świeceniu!

- Puder o właściwościach matujących, skutecznie wygładza skórę
- Uniwersalny, transparentny kolor nadaje makijażowi naturalnego wykończenia
- Długotrwały efekt, do 24 godzin
- Przeznaczony do każdego rodzaju i koloru skóry
- Możliwość aplikacji gąbeczką lub pędzlem

Rozczarowanie

Jako, że wydaję majątek kupując drogeryjne kosmetyki, postanowiłam zainwestować w wyższą półkę i kupić raz, a dobrze. Oczywiście nie sprawdziło się ;)
Mam cerę mocno mieszaną, pierwsze zmarszczki. Używam tylko pudrów prasowanych, zawsze na podkład.
Ten puder posiadam w kolorze B20 ivory i więcej wspólnego ma z pomarańczą, niż z kością słoniową. Mam cerę jasną, ciepłą ale nie białą. Unikam jak.ognia pudrów transparentnych, wyglądam w nich jak duch. Uderzam w jasne beże. Ten puder ma brzydki, ceglasty kolor, w opisie jest dedykowany cerom jasnym, co wprowadza w błąd. Przez ten kolor bardzo się do niego zraziłam i ciężko mi ocenić jego właściwości. Przy codziennym używaniu dość mocno wysusza cerę. U mnie nie spowodował żadnych wyprysków. Pod koniec dnia powoduje uczucie ściągnięcia. Ładnie wygładza. Nie ma wielkich właściwości matujących, po dwóch godzinach świecę się niczym latarnia. Zostaje na maseczce i ściera się. Nadaje mojej twarzy mocny kolor ale nie kryje, przez to pod koniec dnia wyglądam po prostu jak brudna. Jakby był inny kolor, pewnie bym go zużyła do końca mimo jego wad, a tak 265 zl idzie do kosza. W internecie dobre opinie ma kolor universal-transparentny, może wtedy w pełni widać jego plusy.
Od takiej marki oczekuję wysokiej jakości i tu się zawiodłam.