Germaine de Capuccini, TimEpoert White, Power Light Booster (Serum do twarzy)

Germaine de Capuccini, TimEpoert White, Power Light Booster (Serum do twarzy)

Serum o delikatnym różowo-perłowym odcieniu i przyjemnej, konsystencji. Zapewnia skórze świetlistość, jednolitość. Odmładza skórę i wyrównuje koloryt. Miliony mikro-perełek zawierają diamentowe serca, które osiadają w zagłębieniach oraz nierównościach naskórka i rozświetlają je niebieskawym światłem. Dzięki temu cienie, zmarszczki, rozszerzone pory oraz zmiany pigmentacyjne są optycznie tuszowane. Reguluje hiperpigmentacje, wyciąg z otrębów pszennych działa aktywnie w pierwszej fazie melanogenezy na proteiny enzymatyczne biorące udział w procesie pigmentacji skóry. Wyrównuje koloryt skóry, zapobiega powstawaniu piegów i przebarwień. Witamina C - VC-IP to pochodna witaminy C, która wykazuje działanie przeciwstarzeniowe, przeciw wolnym rodnikom, a także chroni skórę przed promieniowaniem ultrafioletowym. Dodatkowo stymuluje syntezę kolagenu. Ogranicza produkcję melaniny i przekształca utlenioną melaninę w melaninę bezbarwną. Redukuje oznaki hiperpigmentacji takie jak przebarwienia, plamy, piegi, i wyrównuje koloryt skóry.

Najlepsze co może być na przebarwienia

Serum to istna rewelacja. Kocham, kocham, kocham. Po 1 konsystencja jest bardzo przyjemna, delikatna, kolor przepiękny różowo-perłowy. Daje delikatny blask na skórze. Skóra po nałożeniu jest jedwabiście gładka. W szybki sposób działa na przebarwienia. U mnie są to przebarwienia pozapalne na twarzy, wielkie czerwone plamy. Serum radzi sobie z nimi idealnie. Likwiduje przebarwienia i zapobiega powstawaniu nowych. W trakcie używania serum nie miałam ani jednego nowego przebarwienia! Stosuje zarówno rano jak i na wieczór. Idealnie sprawdza się pod kremy. Pomimo niewielkiej pojemności, produkt jest naprawdę bardzo wydajny. Sam wygląd serum również zasługuje na uwagę. Piękna pudrowo różowa szklana buteleczka, a do tego super szklana pipetka. fakt trzeba uważać aby nie zbić kosmetyku, co niestety u mnie miało miejsce z co najmniej połowa produktu :(
Ale pomimo to kocham ten produkt miłością nieskończoną