Thalgo, Eveil a la Mer, Huile Gelifiee Demaquillante [Make-up Removing Cleansing Gel-Oil] (Oczyszczający żelowy olejek do demakijażu)

Oczyszczający żelowy olejek do demakijażu Oczyszczający preparat, który z łatwością usunie nawet wodoodporny makijaż z twarzy i oczu, nie pozostawiając tłustego filmu na skórze. Nowoczesna galenowa forma i zmysłowa konsystencja powodują, że codzienny rytuał demakijażu staje się przyjemnością. Preparat powstał w oparciu o technologie na bazie roślinnej o wysokiej tolerancji, która skutecznie rozpuszcza wszystkie rodzaje wodoodpornego makijażu i usuwa zanieczyszczenia, pozostawiając skórę miękką, gładką i nawilżoną. Olejek ma naturalną barwę oleju Buriti. Składniki aktywne: kompleks nawilżający Seve Bleue, trio odżywczych olejków (Buriti, słonecznikowy, ze słodkich migdałów). Sposób użycia: niewielką ilość produktu (wielkość orzecha laskowego) ogrzej w dłoniach, nałóż na twarz i szyję – preparat pod wpływem ciepła rąk zmieni swoją konsystencję na olejową, delikatnie przemasuj i zemulguj z wodą. Po dodaniu wody olejek przekształci się w mleczną piankę, którą należy dokładnie spłukać wodą. Twoja skóra jest czysta i promienna – gotowa na kolejny etap upiększenia.

Thalgo - polecam!

Żel jest świetny. Spełnia wszystkie moje wymagania. Nie wyświeca skóry, konsystencja też jest bardzo fajna. Nie zapchał mnie jeszcze ani razi, nie podrażnił także wrażliwej skóry mojej twarzy