Garnier, Mineral, Pure Fresh Deodorant Spray 48h (Dezodorant w sprayu `48h ochrony`)

Garnier Pure Fresh zapewnia długotrwałą świeżość i daje uczucie miękkości skóry. Wzbogacony o naturalny kompleks cynku, który neutralizuje nieprzyjemne zapachy i pochłania wilgoć, dezodorant bez dodatku soli glinu, alkoholu i parabenów oferuje wysoce skuteczną 24-godzinną ochronę dezodorantu. Nie zahamuje to naturalnego procesu potu i pozwoli skórze oddychać. Jest również bardzo odpowiedni dla skóry wrażliwej.

100 – 250ml
Skóra
wrażliwa
zapachowe, ochronne
w sprayu

Rewelacyjny produkt o pięknymi, świeżym zapachu

Ostatnio u mnie tylko sztyfty, ale wpadł mi tej spray w oko, bo chyba jakaś nowość i powiem, że mam już drugie opakowanie.

Zapach jest bardzo świeży, lekko kwiatowy, ale nie słodki. Coś fajnego i coś co jakoś bardzo nie czuć, więc nie gryzie się z perfumami. Nie jest to jeden z tych duszących zapachów.

Producent wspomina, że produkt nie blokuje pocenia, ale używając
go pocę się dużo mniej niż jakbym nie użyła nic. Według mnie działanie ma na poziomie dobrego antyperspirantu. W upały nie daje w 100% suchej pachy. Tak w 90%. Ale to jest mega wynik.
Natomiast ochrona przed przykrym zapachem jest całodniowa. Także czuje się pewnie stosując go.

Nie podrażnia. Nie zostawia na skórze osadu, więc nie brudzi ubrań.
Nie czuć, że zakleja skórę co mi się podoba. Nie lubię tego uczucia zalepionej, nieoddychającej skóry.

Nie jest super wydajny, ale to tylko 150 ml i mniej wiecej w 3 tyg go zużyłam. Cena to 1,7e.

Czuję, że to będzie dłuższa znajomość, że względu na zapach.