TianDe, Galaxy Volume 5D Mascara (Tusz do rzęs)

TianDe, Galaxy Volume 5D Mascara (Tusz do rzęs)

Pojemność 11,5 ml

Wystarczy tylko spojrzenie, aby oczarować wzrokiem! Oszałamiające sukienki i wysokie obcasy też działają, ale bez uwodzicielskicego spojrzenia to tylko powierzchowny dodatek. Nie wierzysz? Przypomnij sobie wschodnie ślicznotki, które z kobiecych wdzięków eksponują tylko twarz, a najczęściej i tak widać tylko oczy. Ale jak one potrafią korzystać z tego narzędzia do uwodzenia! Jeśli one mogą, to możesz i Ty!

Tusz do rzęs Galaxy Volume 5D pomoże Ci w każdej sytuacji wyglądać w 100% idealnie! Pełni on jednocześnie funkcje pięciu produktów!

Tusz Galaxy Volume 5D to:
- objętość bez obciążenia - nawet jeśli nałożysz na rzęsy dwie warstwy tuszu, nie będą one wyglądać jak „nóżki pajączka“;
- idealne rozdzielenie - szczoteczka z twardymi włoskami rozdziela nawet najkrótsze rzęsy;
- trwałe podkręcenie - bądź pewna, że Twoje rzęsy będą podkręcone przez cały dzień!
- niewiarygodne wydłużenie - tusz wydłuży każdą rzęsę, tworząc uwodzicielskie spojrzenie;
- staranna pielęgnacja - Twoje rzęsy wyglądają wspaniale, są miękkie, lekkie i zadbane!

Tusz strzał w dziesiątkę

Ten tusz jest to strzał w dziesiątkę, po przez silikonowa szczoteczkę ładnie rozczesuje rzęsy, nie kruszy się, ładnie pogrubia i wydłuża rzesy. Mogę stwierdzić, że jest to najlepszy tusz jaki miałam.

Najlepszy tusz do rzęs jaki miałam !!!!

Ten tusz jest najlepszym tuszem jaki do tej pory udało mi się testować. Posiada silikonową szczoteczkę, delikatnie zwężająca się , która świetnie rozczesuje rzęsy, nie skleja ich i ładnie je wydłuża .Tusz się nie obsypuje po całym dniu. Dobrze się zmywa. Śmiało mogę porównać go do tuszu z Benefit.