Eveline, Big Volume, Bang! Mascara (Tusz do rzęs)

Eveline, Big Volume, Bang! Mascara (Tusz do rzęs)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 2.84/5

LadyMakeup
Średnia ocena: 4.95/5

zobacz więcej ofertzwiń

Nowa mascara w kolekcji Big Volume przyciąga wzrok soczystym czerwonym kolorem. Specjalnie dobrana szczoteczka ma naprzemiennie ułożone dłuższe i krótsze włoski. Maksymalnie pogrubia i rozdziela rzęsy. Wyjątkowa formuła tuszu jest gładka i otula każdą rzęsę bez tworzenia grudek i rozmazywania.
Zawiera naturalny wosk carnauba oraz ryżowy. Utrzymuje się na rzęsach przez cały dzień nadając spojrzeniu wyrazistości.

Jeden z lepszych tuszy Eveline.

Kolejny tusz, który dostałam od koleżanki, bo sama na pewno bym go nie wybrała - ze względu na skład.

Spodobała mi się wąska, silikonowa szczoteczka, z włoskami ustawionymi w rzędach, po obu stronach patyczka. Miałam już dawniej podobne szczotki.
Dobrze mi się nią malowało, moje średnio - długie rzęsy były dokładnie rozdzielone i pogrubione, tworzyły ładny wachlarzyk. Podobał mi się ten efekt, był nieco lepszy niż przy poprzednim tuszu Eveline, który już zrecenzowałam.

Sam tusz również był w porządku. Jego konsystencja była odpowiednia, ani za rzadka, ani zbyt gęsta. Kolor był ok, czarny na standardowym poziomie - ani blady, ani wybitnie mocno nasycony. Nic się nie osypywało, nie odbijało na skórze, nie podrażniało oczu. Łatwo zmywał się płynami micelarnymi (oprócz płynu z OnlyBio, ale to już temat na inną recenzję).

Wydajność w porządku, chociaż używałam go na zmianę z innymi tuszami. Ten jednak wybierałam najchętniej spośród mojej ówczesnej gromadki.

Jeśli ktoś nie zwraca uwagi na skład, to tusz jest godny polecenia. Ja go jednak ponownie nie kupię. Nie jest to mój must have.

Eveline big volume Bang mascara

Aby uzyskać efekt jaki lubię musiałabym tym tuszem zrobić 150 machnięć. Praktycznie wcale nie maluję rzęs, przy pierwszym użyciu jest bardzo mokry, potrzebuje czasu aby nabrać gęstości. Po tym czasie efekt wcale nie jest lepszy. Budując efekt na rzesach szybciej zrobię pajecze nogi niż fajnie pogrubione i rozdzielone rzęsy.
Eveline robi fajne tusze, ale ten nie jest dla mnie. Jeżeli kogoś satysfakcjonuje lekki efect praktycznie niewidoczny to będzie ok.

Uwielbiam!

Póki co mój ulubiony tusz do rzęs ever:) Uwielbiam go za to jak wygląda na moich rzęsach za każdym razem, czy są one w lepszej kondycji czy też tej słabszej. Nie skleja rzęs, co jest dla mnie bardzo ważne. Potrafi dać super naturalny efekt, albo mocniejszy- pogrubione ale nie sklejone rzęsy. Cudo. I za tak małe pieniądze. Nic tylko brać:) Już nigdy nie sięgnę po te tusze z wyższej półki, uważam, że nie ma co. Szczególnie, że Eveline to nasza polska marka:)

Najlepszy

Tusz kupiłam, bo widziałam wiele pozytywnych recenzji. W dodatku kosztował ok. 13 zł. Powiem tak, używałam wcześniej tusze różnych marek typu loreal, maybelline itp. Jednak żaden nie zrobił szału. Natomiast ten tusz od Eveline to moje odkrycie. Już po pierwszym użyciu miałam efekt wow. Muszę dodać, że z natury mam długie i gęste rzęsy i wbrew pozorom nie każdy tusz im służy. Ten od eveline pięknie rozdziela i mega wydłuża rzęsy. Daje efekt sztucznych rzęs. Nie ma problemu ze zmywaniem, ani osypywaniem się. Bardzo polecam.

Big Volume?

Produkt, który jest w prawie każdej kobiecej kosmetyczce - tusz do rzęs. Musi być...no właśnie jaki? Każdy ma inne preferencje ale najważniejsze, by to, co chcemy za jego pomocą nadać naszym rzęsom, trwało długo i nie zmieniało się w ciągu dnia. Jak jest z tuszem Eveline o bardzo wiele obiecującej nazwie Big Volume Bang!?

Szczoteczka

zaskakująco dobra. Ma dwa rodzaje wypustek, które krzyżują się - krótkie i dłuższe. Do wyczesania używam tych dłuższych, do nadania objętości powinny służyć krótsze, jednak dla moich rzęs, są one mało wydajne i mało potrzebne bo powodują tylko ich sklejanie. Jest to szczoteczka silikonowa, bardzo cieniutka. Niestety na szczoteczce, po wyjęciu z opakowania znajduje się bardzo dużo tuszu. Ciężko go rozłożyć równomiernie.

według producenta ma być gładka, co ma spowodować, że tusz otuli nasze rzęsy bez grudek i rozmazywania. I co do grudek to się zgadza, nie robią się, ale co do rozmazywania już nie. Jeżeli źle złapiemy szczoteczkę i zaczniemy nakładać od krótszych włosków to tusz nam się rozjedzie po powiece. Rozdzielimy dobrze tylko dłuższymi wypustkami, bo krótsze zaczną sklejać i potem trudno rzęsy wyczesać. Tusz powoduje też osiadanie rzęs, czyli zmniejsza ich uniesienie - prostuje. Oznacza to, że jego formulacja jest ciężka. Mimo to, nie czuć go, nawet wieczoram.

Jakość

jaka ma być domeną tej maskary związany jest z zawartością wosku naturalnego carnauba oraz wosku ryżowego. Moim zdaniem ten wosk powoduje, że maskara łatwo sunie po rzęsach ale też bardzo łatwo może je posklejać. Wydłużenie nie jest mega, ale ten tusz ma nam dać raczej objętość niż wydłużenie bo nazwa na to wskazuje. Objętość jest przyzwoita, ale nie zgodzę się z tym, że osiągamy BIG VOLUME.

Trwałość

ma być niezmienna przez cały dzień. I ja nie zauważyłam by maskara osypywała się, zmieniła miejsce, odbijała się. Trwa cały dzień. Zmycie nie powoduje żadnych problemów, zmywa się i nie pozostawia po sobie żadnej tłustej warstwy ani grudek, trudnych do usunięcia. Wydajność tuszu jest dobra. Bo starcza na około 2 miesiące. Mam jednak wrażenie, że po miesiącu zaczął wysychać. Tak, że ciężko było nim malować bo rozprowadzał się z poślizgiem, tak jakby zacinał przy aplikacji.

Genialny !!!!!

Uważam , że jest to jeden z lepszych jak nie najlepszy drogeryjny tusz do rzęs . Robi wszystko to co ma robić . Wydłuża , rozdziela, ma piękny głęboki czarny kolor. Jest trwała , nie osypuje się , nie zasycha . Dodatkowo na promocji możemy go kupić za ok. 8 zł. Polecam, wrócę do niego na 100%.

Superwydłużający tusz!

Jak tusz to tylko z Eveline! Przetestowałam wiele tuszy tej firmy i zdecydowana większość z nich przypadła mi do gustu, jednak ten czerwony jest moim ulubieńcem. :)

Ma bardzo fajnie zaprojektowaną szczoteczkę, która starannie rozdziela rzęsy. Tusz nie skleja rzęs, nie tworzy nieestetycznych grudek na nich. Choć maskara opisana jest jako produkt pogrubiająco- wydłużający nie zauważyłam, żeby widocznie je pogrubiła. Efekt widoczny jest jeśli chodzi o wydłużenie i to znaczne. :)

Kosmetyk w opakowaniu nie zasycha szybko- pod tym względem jest naprawdę wydajny. Szybko zastyga na samych rzęsach. Już na drugim miejscu w składzie posiada syntetyczny wosk pszczeli, na dziewiątym miejscu wosk karnauba, a na trzynastym- wosk ryżowy. Tusz nie jest drogi, na promocjach w Rossmannie można go kupić za 10 zł. Jest łatwo dostępny. :)

Coś tu jest nie tak

Byłam bardzo pozytywnie nastawiona na ten tusz, widziałam dobre opinie i recenzje o nim, a zresztą mam bardzo dobre doświadczenia z tuszami Eveline! W tej maskarze zachwyciła mnie szczoteczka, miałam wrażenie że to może być taki kształt dzięki któremu nie pobrudzę sobie całej powieki, a mam z tym niestety problem. I nie pomyliłam się, ta szczoteczka jest cudowna! Wspaniale mi się z nią pracowało, udało mi się pomalować rzęsy prawie bez szkody dla cieni na powiekach! No więc wrażenie odnośnie szczoteczki miałam bardzo pozytywne, ale reszta nie była już taka fajna. Gdy pierwszy raz od zakupu otworzyłam ten tusz miałam wrażenie, że był on już przynajmniej kilka razy otwierany. Wydawał się delikatnie suchy, no trochę mnie to zaniepokoiło, ale pomyślałam że może taką ma formułę. Pierwsze użycie było całkiem w porządku, ale z każdym kolejnym tusz coraz bardziej wysychał i coraz trudniej się go nakładało, nieprzyjemnie, aż w końcu stało się to delikatnie bolesne - zaledwie po kilku użyciach tusz stał się niesamowicie szorstki i miałam wrażenie że całkowicie zniszczy mi rzęsy zanim uda mi się go jakkolwiek nałożyć. Niestety nie mam pewności czy to jest naturalne zachowanie tego produktu czy może jednak był on wielokrotnie otwierany w sklepie i miałam po prostu pecha. Na ten moment nie mogę go ocenić zbyt dobrze, ale nie skreślam go, może jeszcze kiedyś się na niego skuszę jeśli będe miała pewność że kupuję nieużywany kosmetyk.

Boski - rozdziela i wydłuża rzęsy

Tusz-legenda, mówią o nim już chyba wszystkie inluencerki. Musiałam więc wypróbować i potwierdzam - jest świetny!

To, jak on precyzyjnie rozdziela rzęsy, to nie robi żaden inny tusz; zaś wydłużenie jakie daje, sprawia, że ludzie pytają mnie czy to moje naturalne rzęsy :)

+ rozdziela
+ dozuje odpowiednią ilość
+ wydajny
+ efekt WOW
+ tani

Polecam! Ja lubię stosować go również jako bazę pod cięższy tusz pogrubiający, gdy chcę uzyskać efekt wachlarza rzęs.

Używałam dopóki nie spotkałam lepszego

Tusz ten bardzo polubiłam bezpośrednio po zakupie i zdecydowałam się na jego ponowny zakup, byłam z niego bardzo zadowolona. Obecnie rzadko go używam, ponieważ w porównaniu z moim obecnym tuszem wpada niekorzystnie. Zaaplikowałam w ostatnim czasie maskarę kilka razy na moje rzęsy, aby przypomnieć sobie jego zalety i wady. Szczoteczka jest silikonowa z różną długością wypustek, jednak nie należą one do długich, co sprawia że każda rzęsa zostaje otulona produktem. Efekt który kiedyś mnie zadowalał, niestety teraz nie do końca mi odpowiada. Największym zarzutem jest zbyt słabe wydłużenie i rozdzielenie rzęs, otrzymujemy więc efekt bardzo delikatny. Kiedy próbuje dodać kolejną warstwę tuszu rzęsy zaczynają się sklejać. Moje wcześniejsze zadowolenie myślę, że wynikało z faktu braku porównania z konkurencyjnymi maskarami. Tusz czasami odbijał mi się na górnej powiece lub pod brwiami. Opakowanie jest w porządku, jest wygodne, aczkolwiek jego estetyka nie skradła mojego serca. Produkt ma atrakcyjną cenę, jeśli komuś zależy na delikatnie podkreślonych rzęsach to myślę, że sprawdzi mu się ta maskara, a jeśli ktoś oczekuje spektakularnych rzęs powinien szukać innego tuszu.

Najlepszy i najtańsz tusz jakiego używałam

Ten tusz jest strzałem w 10 ! Najtańszy i jednocześnie najlepszy jakiego używałam. Pięknie rozdziela rzęsy, wydłuża, pogrubia. Mam rzęsy z reguły proste i słabo układające się. Po pomalowaniu tym tuszem są nie do poznania, pięknie podkręcone, rozdzielone. Zdecydowanie polecam !-

Jeden z najlepszych :)

Zalety:

-ma wygodną szczoteczkę,

-tusz ładnie rozdziela, pogrubia i wydłuża rzęsy, bez sklejania ich,

-nie osypuje się w trakcie noszenia i nie kruszy się,

-jest trwały.

Wady:

-czasem trudno dotrzeć maskarą w każdy zakamarek.

Jak dla mnie, jeden z lepszych tuszów jakie miałam. Daje efekt ładnie podkreślonych rzęs jak i samego makijażu oczu tylko przy jego pomocy :).