Eveline, Big Volume, Bang! Mascara (Tusz do rzęs)

Eveline, Big Volume, Bang! Mascara (Tusz do rzęs)

Nowa mascara w kolekcji Big Volume przyciąga wzrok soczystym czerwonym kolorem. Specjalnie dobrana szczoteczka ma naprzemiennie ułożone dłuższe i krótsze włoski. Maksymalnie pogrubia i rozdziela rzęsy. Wyjątkowa formuła tuszu jest gładka i otula każdą rzęsę bez tworzenia grudek i rozmazywania.
Zawiera naturalny wosk carnauba oraz ryżowy. Utrzymuje się na rzęsach przez cały dzień nadając spojrzeniu wyrazistości.

Kolejny zachwyt nad tuszem Eveline

Ta maskara to kolejne wow dla mnie. Ma bardzo ciekawą szczoteczkę, na której są raz krótsze, a raz dłuższe włoski, nigdy z taką się jeszcze nie spotkałam. Co prawda szczoteczka sama w sobie jest dosyć duża i przez to czasem nie jest trudno się umazać nią, ale i tak ją lubię, bo po dłuższym czasie już da się z nią bez problemu pracować. Efekty jakie daje ten tusz są naprawdę super, można go używać na codzień - 1 warstwa robi robotę delikatnego podkreślenia, oraz na wieczór - 2 warstwy, a efekt pogrubionych, bez grudek i rozdzielonych (czasem coś się poskleja jednak) rzęs. Tusz jest trwały, mogę go mieć cały dzień, a nic się i tak nie osypie. Co prawda, nie jest to taki 100% czarny i intensywny kolor, ale mi to różnicy nie robi, czarny to czarny, ale wolę zaznaczyć dla innych osób. Polecam serdecznie, bo za małe pieniądze można mieć super tusz, który sprawdzi się większości i jest łatwo dostępny.

Genialny!!!

Tusz kosztuje grosze. Można go dostać w niemal każdej drogerii, także internetowej.

Tusz ma głęboki czarny kolor. Nie osypuje się, wytrzymuje cały dzień bez poprawek. Idealnie rozdziela rzęsy, tworzy efekt sztucznych rzęs.

Rzęsy pomalowane tym tuszem są wydłużone i rozdzielone oraz grubsze. Nie skleja rzęs. Nie zauważyłam żadnych wad produktu. Kupię na pewno ponownie.

Nie podzielam zachwytów nad ta maskarą

Na tę maskarę zdecydowała się zupełnie przypadkiem. Tuszy ci u mnie pod dostatkiem i nie planowałam zakupu kolejnego ale będąc na promocji w Rosmannie – uległam. Dodatkowo był na niego szał jakiś czas temu na Youtube i dużo osób go chwaliło.

Jego cena regularna to ok.22 zł a ja kupiłam za połowę.
Opakowanie czerwone, grube i pękate wykonane z dość grubego plastiku. Wizualnie nie ma się do czego przyczepić.
Szczoteczka silikonowa, wąska i równa na całej długości. Włoski na przemian ułożone krótsze i dłuższe, dzięki czemu dobrze rozczesuje i nie skleja rzęs.
Najbardziej zawiódł mnie kolor. Po wyjęciu szczoteczki tusz był w kolorze wyblakłej czerni, na rzęsach też dawał średnie przyciemnienie -inne recenzentki pisały o głębokiej czerni więc spodziewałam się czegoś innego.
Próbowałam zrobić zdjęcie z tuszem Gosha który jest smoliście czarny ale mój aparat nie oddaje tej różnicy.
Jeśli chodzi o pogrubienie to ja spektakularnego efektu nie widzę.
Tusz troszkę przyciemnia, wydłuża, nie robi owadzich nóżek i tyle.
Potrafi się lekko kruszyć pod koniec dnia.
Jak na Boom jaki był odnośnie tego tuszu to spodziewałam się lepszych efektów.
Dla mnie to przeciętny kosmetyk , nie kupie ponownie.

Plusy
-ładne opakowanie
-cena promocyjna 10 zł
-wydłużenie
-silikonowa szczoteczka
-brak podrażnień oczu
-ładnie rozdziela

Minusy
-osypuje się
-słabo pogrubia
-kolor zbyt blady

Sztos

Zachęcona pozytywnymi opiniami na temat tego tuszu, postanowiłam wypróbować go sama. Faktycznie jest on genialny. Świetnie wydłuża i pogrubia rzęsy. Z użyciem zalotki są one ekstremalnie uniesione. Silikonowa szczoteczka idealnie rozdziela rzęsy i pokrywa je produktem od nasady po końce. Kolor tuszu jest głęboko czarny. Produkt nie osypuje się, a cena nie jest wygórowana.

Potrzebuję kolejnej

OD dawna uwielbiam mascary z Eveline zwłaszcza zieloną i tą wzięłam z ciekawości na promocji - 55 %. Używając jej byłam zadowolona, ładnie wydłuża i rozdziela włoski, nie skleja i co ważne nie osypuje się. Największego odkrycia jednak dokonałam po powrocie do swojego standardowego ulubieńca, ponieważ przez cały czas myślałam, że ich działanie jest na tyle podobne, że jednak nie będę zmieniać tuszu a jednak się myliłam. Ten tusz powodował, że moje rzęsy były o wiele dłuższe i gęstsze niż jego zielony brat. Z pewnością wrócę i możliwe, że zostanie on moim nowym nr 1 wśród tuszy. Kolor jest solidną czernią, nie odbija się na powiece. Wydajność standardowego tuszu, który trzeba zmienić dla zdrowia po 3 miesiącach niezależnie od poziomu zużycia. Cena jak za taką jakość zdecydowanie super niska!

bardzo fajny

Dobry tusz do rzęs, który wydłuża i podkręca rzęsy nadając im ładną naturalną czerń. Szczoteczka pięknie rozdziela włoski. Produkt utrzymuje się na swoim miejscu przez cały dzień i nie robi efektu pandy. Nie uczula, nie podrażnia, nadaje się dla wrażliwych oczu.

Rewelacja!

Mój hit wśród tuszy! Używam ponad miesiąc, odkryłam go na instagramie i od razu go kupiłam. Duże opakowanie, świetnie rozdziela i wydłuża rzęsy! Nie kruszy się, nie rozmazuje. Do tej pory musiałam używać 2 różnych tuszy do tego teraz mam wszystko w jednym!

Miłość od pierwszego nałożenia

To mój hit wśród tuszy!
Uwielbiam chociaż dopiero tydzień użytkuje uważam , że jest to świetna mascara.
Przede wszystkim rozdzielenie. Zdarza mi się często zrobić" owadzie nóżki" tutaj absolutnie nie mamy czegoś takiego. Wydłuża i to sporo jak dla mnie. Natomiast nie zauważyłam super objętości ale tego akurat nie oczekiwałam.
Jeśli chodzi o alergię nie zauważyłam, a jestem posiadaczką wrażliwych oczu .
Kolor też na plus wyrazista czerń.
Kupiłam na promocji jednak w regularnej cenie też będę kupować

Plusy
-Idealne rozdzielenie
-Wydłużenie
-Podkręcenie
-Cena (śmiesznie tania w porównaniu do jakości)
-Nie podrażnia

Minusy
Osobisty minus dla mnie że nie znałam jej wcześniej:D

cudo!!!

Tusz jest mega wydajny, kolor jest intensywny czarny i nie blaknie. Szczoteczka dobrze maluję nawet i małe rzęsy, rozdziela elegancko włoski. Rzęsy się nie sklejają, nawet po drugiej warstwie.

super

Świetny!

Wyprobowalam po dobrych recenzjach w internecie i sie nie zawiodlam! Nowy ulubieniec, daje taki sam efekt jak moj ulubiony z L’Oréala Volume Milion Lashes!

+cena
+pogrubia
+wydluza
+daje super objetosc
+nie osypuje sie
+nie skleja

Jak dla mnie bez rewelacji

Tusz jest niedrogi, więc można powiedzieć, że za takie pieniądze nie można wiele wymagać, ale wśród tuszy marki Eveline są znacznie lepsze w podobnej cenie.

Tusz nie robi wielkiego wow. Aby rzęsy były wyraźnie pogrubione, trzeba się trochę namachać szczoteczką. Jak dla mnie nie są ładnie rozdzielone, niektóre są posklejane, inne nie. Trzeba popracować, aby wszystko dobrze wyglądało.
Owszem, efekt jest, ale żaden spektakularny.
Tusz jest trwały i trzyma się dobrze przez cały dzień. Nie osypuje się, ani nie odbija.
U mnie bardzo szybko zrobił się suchy i nie do użytku. Nie sądzę, aby był wcześniej otwierany, dostałam go prosto z szuflady z opakowania zbiorczego.
Na mnie nie zrobił wrażenia.