Lovely, Camouflage Foundation (Kryjący podkład do twarzy)

Lovely, Camouflage Foundation (Kryjący podkład do twarzy)

Pojemność 1 szt

Kremowy podkład do twarzy o wysokim stopniu krycia. Idealnie ukrywa przebarwienia, zaczerwienienia oraz niewielkie niedoskonałości skóry. Zapewnia naturalne wykończenie, pozostawia skórę gładką i matową przez wiele godzin. Jego atutem jest bardzo lekka formuła, która wtapia się w skórę, nie zatyka porów i nie tworzy efektu maski. Podkład dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych.

fluidy
matujące, kryjące
Krycie
mocne
w tubce
Filtry
SPF <15

Zaskoczył pozytywnie-kolor porcelain

Mam cerę trądzikową, mieszaną. Kupiłam go przypadkiem, tak na zapas wzięłam z półki. Zwykle wybieram coś droższego. Bardzo mnie zaskoczył. Ma super krycie. Wygląda dobrze nawet pod maseczką a upału nie boi się nawet jak pot leci mi po twarzy nic się z nim nie dzieje ;) Nie waży się. Im dłużej się go nosi tym lepiej wygląda ,dobrze się wtapia. Zmniejsza widoczność porów, wygładza skórę i czuję się jakbym miałą skórę lalki. Jedyny minus że jestem blada a kolor porcelain jest odrobinę za ciemny ,nie rzuca się w to oczy ale omijając jakiś punkt na twarzy jest odcięcie .Dodatkowo zapycha więc nie jest dla każdego. Ale naprawdę za tą cenę bardzo zaskoczył mnie i mogę go z czystym sumieniem polecić ale raczej ciemniejszym karnacjom. Jeśli jakiś inny odcień będzie pasował do mojej skóry to zakupię.

Maska, maska i jeszcze raz maska

Podkład w wygodnej i miękkiej tubce to zdecydowany plus tego produktu. W środku podkład, który jest już strasznie ciemny w swoim najjaśniejszym odcieniu (porcelana, z której strony?!). Konsystencja no taka typowa, nie za rzadki, nie za gęsty. Ogólnie najlepiej wygląda nałożoną gąbeczką. Robi maskę, wygląda na twarzy średnio i średnio się trzyma. Jasne, matuje trochę, ale też bez szału. Kupiłam go na promocji za dyszkę, więc nie szkoda aż tak. Zużyję, że więcej nie kupię.

Super krycie!

Podkład od Lovely ma naprawdę bardzo dobre krycie, można je przyrównać do takiego, które gwarantują nawet podkłady najdroższych marek. Dzięki niemu można pozbyć się wielu niedoskonałości od pierwszych zmarszczek zaczynając, poprzez krostki, a na przebarwieniach kończąc. Daje efekt dobrego zmatowienia, nie ma potrzeby utrwalenia makijażu pudrem. Podkład utrzymuje się na twarzy w dobrej kondycji przez cały dzień. Opakowanie wygodne, dobry sposób aplikacji. Produkt wydajny o przyjemnym, niedrażniącym zapachu.

Podkład o bardzo mocnym kryciu

Podkład kupiłam z ciekawości, gdyż mój dotychczasowy zaczął mnie irytować pod każdym względem. Produkt znajduje się w tubce o 25ml, która ma i intrygującą beżowo- złotą kolorystykę. Wybrałam odcień 1., czyli porcelanie, gdyż mam bardzo jasną cerę. Konsystencja jest gęsta i kremowa. Podkład bardzo mocno kryje, więc trzeba odpowiednio dozować ilość, aby nie stworzyć sobie efektu maski. Ja jednorazowo stosuję małą ilość, więc jestem zadowolona. Trwałość bez zarzutu, utrzymuje się na twarzy przez cały dzień. Mało tego, zmycie podkładu wymaga odpowiednich kosmetyków. Fajnie, że nie przesusza skóry. Mogę polecić. Na pewno zostanie ze mną na dłużej. Na promce można go zdobyć za 11/12zł.

Super . Lekki i kryjący

Podkład Lovely miałam okazje testować dzięki wizażowi za co dziękuje . Podkład spełnił moje oczekiwania , jest leciutki a krycie ma solidne . Nie robi efektu maski , i nie zatyka porów . Wytrzymuje na mojej twarzy 12 h bez problemu .

Dobre krycie, słaba trwałość

Podkłady kryjące to te produkt które wybierałam od kiedy tylko zaczynałam się malować.
Wynikało to raczej z konieczności niż nastoletniego kaprysu.
Od 12-13 roku życia borykałam się z okropnym trądzikiem.
Nie maluję się od początku jego występowania na mojej twarzy, ale gdy problem się już bardzo "rozlał" i nikt nie potrafił mi pomóc zaczęłam sięgać po kosmetyki jak najbardziej kryjące.

Pomijając całą historię perypetii z cerą powiem tyle że po trądziku z którym się mordowałam połowę swojego życia (mam 33 lata) zostały mi blizny i przebarwienia.

Ale od początku o produkcie:

Zamknięty jest w złoto-beżową tubkę.
Miło że otwór jest zabezpieczony sreberkiem jak przy pastach do zębów dzięki czemu mam pewność że żadne brudne łapy nie grzebały w kosmetyku.

Podkład jest dość lekki jak na kategorię "kryjący" i dość suchy w swojej konsystencji.
Nie wiem czy do końca odpowiadała mi ta formuła...
Ja wiem że jest on również matujący ale miło by było jakby zostawiał uczucie delikatnego, choćby symbolicznego nawilżenia (tak to chyba nazwę), bo po rozprowadzeniu pod palcami czułam lekką suchość.

Kolor nr3 troszkę nijak się ma do korektora z tym samym numerem.
Korektor jest chłodny i dość jasny (żeby nie powiedzieć lekko blady) natomiast podkład jest w mojej ocenie ciepły i żółtawy. Troszkę nie pasują mi te tony w odcieniu Ivory po które sięgam zawsze
Niestety oksyduje w ciągu dnia co sprawia że niezbyt ładnie się odcina.

Jeżeli chodzi o trwałość w ciągu dnia to niestety nie jest najlepsza - bardzo łatwo się ściera, nawet przy użyciu pudru.
Na pewno nie będzie to produkt długotrwały.

Natomiast krycie bardzo dobre.
Zakrył wszystkie przebarwienia i zaczerwienienia bez większych trudności, także tutaj duże brawa.

Dobrze wygląda na skórze

Mój odcień to nr 3 ivory. Na szczęście dobrze dopasowany do mojej karnacji.
Podkład ma pojemność 25 g, lekką formułę i dobrze rozprowadza się po skórze. Ma raczej mocne krycie i utrzymuje się dosyć długo. Po zastosowaniu skóra jest gładka i matowa a niedoskonałości dobrze zakryte. Na skórze prezentuję się naprawdę dobrze. Jedyny minus jaki zauważyłam to wchodzi u mnie w załamania szczególnie wokół ust.

Używa produktu od: próbka

Konkretne krycie

Moja cera jest mieszana, lubi się przetłuszczać w strefie T, więc zadanie nie jest takie proste. Podkład, który dostałam do testu kryje naprawdę bardzo dobrze, ale jednocześnie nie nadaje twarzy efektu maski tylko pięknie stapia się z cerą. Poziom krycia można z łatwością stopniować, początkowo efekt jest lekko satynowy, ale po krótkiej chwili zamienia się w jednolity mat, który trzyma się ładnie dłuższy czas po zastosowaniu pudru. Zapach podkładu jest bardzo delikatny, świeży i uniwersalny, nie ma nic wspólnego z typową drogeryjną kolorówką co bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Jedyną uwagą jaką mam jest fakt, że odcień Ivory, który posiadam ma żółty, wręcz lekko pomarańczowy pigment, nie nada się dla bladych osób.

Dobry kryjący podkład.

Podkład ma bardzo dobre krycie dlatego super sprawdzi się u osób z trądzikiem. Ja mam sporadycznie pojawiające się niedoskonałości oraz sporo śladów potrądzikowych i podkład skutecznie sobie z nimi poradził. Nie zauważyłam żeby podczas stosowania podkładu na mojej skórze ponawiały się niedoskonałości, podkład wyglądał dość naturalnie, pomimo matowego wykończenia.

Lekki i kryjący zarazem

Podkład posiada stosunkowo mocne krycie przy czym jest w odczuciu lekki i przyjemny na twarzy. Bardzo łatwo go rozprowadzić, nie waży się i wygląda bardzo ładnie na buzi. Dodatkowo opakowanie jest male i wygodne jako opcja na wyjazdy.

Bardzo dobry produkt od Lovely

Kryjący podkład do twarzy od Lovely, który mam okazję testować spełnił wszystkie moje oczekiwania ,jest bardzo wydajny, idealnie kryjący wszelkie niedoskonałości, nie uczula mojej wrażliwej skóry , super się wchłania.

Totalne rozczarowanie

Podkład Lovela jest bardzo słaby. Podkład jest bardzo ciężki i mimo nałożenia małej ilości produktu, stworzył na mojej twarzy efekt maski. Bardzo też wysuszył moją cerę. Konsystencja, zapach i opakowanie są w porządku, jednak cała reszta to wielką klapą.

Używa produktu od: próbka

Rewelacyjny na krótki czas

Podkład mimo niewielkiej pojemności jest całkiem wydajny. Lekka formuła pięknie i łatwo rozprowadza się na skórze z zastosowaniem gąbki. Należy to jednak robić dosyć sprawnie, ponieważ szybko zastyga. Nie tworzy efektu maski, dobrze zakrywa wszelkie niedoskonałości i matuje skórę.....ale niestety nie na długo. Zaraz po nałożeniu podkładu cera wygląda idealnie, jednak po paru godzinach produkt zaczyna "zjeżdżać" ze skóry co jest dość nieefektowne.