Eveline Cosmetics, Satin Matt, Mattifying & Covering Foundation 4 in 1 (Podkład matująco - kryjący 4 w 1)

Zobacz oferty

Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl

REKLAMA
Cena PLN 15.00

Matująco-kryjący podkład zapewnia satynowy efekt makijażu, matuje, wyrównując koloryt cery. Aksamitna konsystencja łączy możliwość stopniowania krycia i komfort użytkowania. Podkład wyrównuje powierzchnię skóry minimalizując widoczność porów i ukrywając niedoskonałości. Formuła, bogata w filtrowany śluz ślimaka, stapia się z cerą, ujędrnia i zapewnia idealne krycie bez efektu maski. Innowacyjny MOIST&VITAL COMPLEX ™ nawilża skórę, eliminując oznaki zmęczenia.

fluidy
Cera
tłusta, normalna, sucha
matujące, kryjące
Krycie
mocne
w tubce

Idealny

Bardzo polubiłam się z tym produktem. Odkąd moja skóra jest dobrze nawilżona, to używam tego produktu na co dzień. W moim przypadku zdarza mi się, że skóra twarzy jest bardzo sucha, przez co wtedy nie mogę tego produktu używać. Produkt świetnie kryje i pozostawia skórę matową. Podkład ma wykończenie satynowe, co bardzo doceniam w takich produktach, ponieważ mam wrażenie, że skóra wygląda na zdrowszą i promienną.

Produkt okazał się również dosyć wydajny, przez co wystarcza na długo. Dopasowuje się do koloru skóry. Jest delikatny i nie obciąża skóry.

Cena bardzo korzystna, dlatego na pewno będę do niego wracać :)

Całkiem przyjemny produkt

Podkład zakupiłam ze względu na jego przystępną cenę i nie zawiodłam się.
Produkt bardzo przyjemnie rozprowadza się na skórze i wygląda na niej zdrowo, ponadto mimo matowego wykończenia nie jest suchy oraz nie podkreśla suchych skórek.
Krycie według mnie jest średnie, natomiast można je budować i nie powoduje to efektu maski.
Nie jest to co prawda najtrwalszy podkład jaki posiadam, ale po dłuższym "noszeniu go" nie wygląda nieświeżo i łatwo można go poprawić.
Jego dużym plusem jest to, że nie spowodował u mnie efektu wysuszenia i ściągnięcia skóry, co przy tego typu wykończeniach mi się zdarza.
Myślę, że mogę go polecić.

Podkład Eveline

Zdecydowanie mój jeden z ulubionych podkładów, jest dość lekki więc na codzień sprawdza mi się idealnie ale również daje radę przy bardziej mocniejszych makijażach. Trzyma się długo, nie ściera się ani wałkuje. Ma bardzo ładne wykończenie i twarz wygląda w nim bardzo zdrowo. Nie ma wielkiego krycia lecz dla mnie zdecydowanie wystarczające. Zużyłam trzy opakowania i dalej mam zamiar używać tego produktu

Kupiony w: W hipermarkecie

Dobre krycie

Matująco-kryjący podkład SATIN MATT zapewnia satynowy efekt makijażu, matuje, wyrównując koloryt cery, nie wysusza skóry jak zazwyczaj robia to matujący podkłady.

Dobrze kryje

Podkład matuje, bardzo dobrze kryje niedoskonałości. Łatwo się rozprowadza. Ma lekką formułę, która nie zapycha. Jest to dla mnie idealny produkt na co dzień. A dodatkowym atutem jest jego niska cena.

Wizażanki najczęściej polecają:

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

• Opakowanie: 5

Kolejny udany podkład w zbiorach Eveline

Podkład ma świetną cenę, więc aż żal nie przetestować.

Nakłada się bardzo fajnie, kolor nie ciemnieje, formuła nie wchodzi w załamania. Długo trzyma mat, jednak jest to taki mat, który przy słabym nawilżeniu twarzy jest na początku trochę odczuwalny. Zdecydowanie lepiej się sprawdzi dla cery od normalnej po mieszana, być może nawet do tłustej.
Współgra z pudrami, nie roluje się, nie ciastkuje i dość dobrze utrzymuje cały dzień.

Bardzo fajna propozycja warta przetestowania na sobie.

Kupiony w: Otrzymałam w prezencie

Świetny produkt

Eveline Cosmetics, Satin Matt, Mattifying & Covering Foundation 4 in 1 to produkt, który z pewnością zasługuje na uwagę. Po kilku tygodniach użytkowania mogę podzielić się moimi wrażeniami na temat tego podkładu.

Przede wszystkim, formuła podkładu jest lekka i łatwa w aplikacji. Konsystencja pozwala na równomierne rozprowadzenie produktu na skórze, co daje naturalny efekt. Mimo lekkiej konsystencji, podkład zapewnia dobre krycie, skutecznie maskując niedoskonałości, takie jak zaczerwienienia i drobne przebarwienia.

Jednym z głównych atutów tego podkładu jest jego matujące działanie. Skóra pozostaje matowa przez wiele godzin, co jest dużym plusem dla osób z cerą tłustą lub mieszaną. Nie zauważyłam też efektu przesuszenia skóry, co często zdarza się przy produktach matujących.

Trwałość podkładu również zasługuje na pochwałę. Utrzymuje się na skórze przez cały dzień, bez potrzeby częstych poprawek. Nie ściera się ani nie zbiera w załamaniach skóry, co jest szczególnie ważne podczas długich dni.

Dodatkowo, Eveline Cosmetics Satin Matt zawiera składniki pielęgnacyjne, które dbają o kondycję skóry. W składzie znajdziemy m.in. witaminę E, która działa antyoksydacyjnie, oraz kwas hialuronowy, który nawilża skórę.

Podsumowując, Eveline Cosmetics, Satin Matt, Mattifying & Covering Foundation 4 in 1 to świetny wybór dla osób poszukujących podkładu matującego z dobrym kryciem i trwałością. Jego dodatkowe właściwości pielęgnacyjne oraz przystępna cena sprawiają, że warto go wypróbować.

• Wydajność: 3

Mój ukochany drogeryjny podkład

Pomimo, że na codzień sięgam raczej po kosmetyki „marek luksusowych” to jednak do tego podkładu ciągle wracam. Kolorek 101 jest idealny dla mojej jasnej karnacji. Do tej pory nie udało mi się znaleźć innego produktu o tak dopasowanym odcieniu. Dobrze trzyma się przez cały dzień, nie tworzy efektu maski, nie wysusza skóry. Kolejnym plusem jest bardzo niska cena, myślę że adekwatna do pojemności. Trzeba jednak przyznać, że podkład szybko się kończy. Ogólnie bardzo polecam.

• Zgodność z opisem producenta: 4

Średniaczek

Podkład dobrze kryje, dobrze się rozprowadza, jest dość lekki, nie zapycha, ale szybko się wyświeca. Produkt zamknięty jest w małej wycisnaje tubce, przez co szybko się kończy. Jest to taki średniaczek w niskiej cenie.

• Opakowanie: 5

W porządku, ale szybko się wyświeca

Mam cerę przetłuszczającą się, a podkład z założenia nie ma 100% matowego wykończenia, więc w moim przypadku szybko się wyświeca. Cenię go za krycie, które można ładnie zbudować. Nie oksyduje, nie waży się, nie podkreśla suchych skórek, ale zauważyłam, że po kilku godzinach mocno wchodzi w załamania. Ogólnie wygląda na skórze ładnie, jest lekki, nie robi efektu maski i nie zapycha. Mam wrażenie, że po kilku godzinach, jak już się troszkę wyświeci, daje efekt blur na twarzy. Ja osobiście wolę mat, ale ten glow, który daje, nie wygląda brzydko, a dość ładnie i naturalnie. Po czasie zaczyna też niestety się ścierać.

• Zgodność z opisem producenta: 4

Mógłby być lepszy

Podkład na początku wydawał się fajny, duży wybór odcieni, nie ciemniał. Dawał efekt matu, krył. Jednak po pewnym czasie zaczął bardzo szybko się ważyć i podkreślać suche skórki.

• Wydajność: 3
  • Zgodność z opisem producenta: 3
  • Trwałość: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 3
  • Opakowanie: 3

Satynowe wykończenie, ale uwaga na świecenie

Kupiłam ten podklad po przeczytaniu kilku pozytywnych recenzji. Po nałożeniu skóra wygląda bardzo zdrowo, nie jest matowa, a bardziej satynowa. Byłam zachwycona tym efektem i juz myslalam, ze znalazlam idealny podklad... jednak.. po około 7 godzinach moja twarz zaczęła się świeci, co bardzo mnie zdziwiło, bo zazwyczaj nie mam z tym problemu. Uważam, że ten podkład nada się idealnie na codzień(nie wysusza skóry) jednak na większe wyjścia szukałabym czegoś innego.