KWC LogobyWIZAŻ logo

• 26 listopada 2019 o 11:20
    Widać efekty
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Używam go już jakiś czas i jestem zaskoczona efektem. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się takich efektów.Kosmetyk nie uczula i nie podrażnia. Już po pierwszym tygodniu stosowania zauważyłam pierwsze efekty,rzęsy wyraźnie się wzmocniły, zaczyna ich być więcej, są też dłuższe i ciut ciemniejsze.Produkt jest wydajny, spokojnie wystarcza na całą kurację. Bardzo wygodna aplikacja aplikatorem w formie cienkiego i miękkiego pędzelka, którym bardzo wygodnie nakłada się płyn na linię rzęs. Molash to produkt najwyższej jakości-nie tylko skuteczny,ale również bezpieczny-powstał dzięki połączeniu najnowszej technologii i wielu badaniom okulistycznym i dermatologicznym.
    Drogeria Rossmann
  • 27 grudnia 2021 o 12:48
    WOW!
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Muszę przyznać, że aż tak dobrych efektów używania serum do rzęs nigdy się nie spodziewałam. Serum z MoLash zdecydowanie przewyższyło moje oczekiwania. Zamknięte jest w małym, 5 ml pojemniku, wraz z cienkim, precyzyjnym aplikatorem w stylu eyelinera. Stosuje się je na linię rzęs, najpierw przez 3-8 tygodni codziennie, a potem 2-4 razy w tygodniu dla utrzymania efektu. Cała kuracja trwa 3 miesiące, ale muszę przyznać, że jeszcze trochę mi tego serum zostało i dalej go używam co kilka dni. Już po tygodniu widziałam minimalne zmiany, natomiast po 3 miesiącach mogę śmiało stwierdzić, że jest to najlepsze serum do rzęs zdecydowanie warte swojej ceny. Moje rzęsy zyskały na długości i objętości, a co jest najbardziej zauważalne - są czarne. Jestem zachwycona. Dla porównania wstawiam wam zdjęcia „przed” i „po”. Przekonajcie się same.
    Otrzymałam w prezencie
  • 4 października 2023 o 23:38
    Wzmacnia rzęsy.
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Odżywka jest zamknięta w tubce, do nakładania służy nam bardzo precyzyjny i malutki pędzelek, serum nakładam na noc. Serum nie podrażnia, nie uczula. Moje rzęsy wzmocniły się i zagęściły się. Serum jest ekonomiczne i wydajne.
    Inna drogeria
  • 23 października 2023 o 9:34
    U mnie delikatna alergia na ten produkt
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Niestety nie zdążyłam użyć odżywki przez zalecany czas (6tyg dla efektów), ponieważ wystąpiła u mnie delikatna alergia (bardzo wrażliwe oczy) i musiałam używać odżywki z odstępami czasu, a nie codziennie. Przez ten czas nie zauważyłam widocznych efektów na naturalnie długich rzęsach. Jednak będę ją dalej testować, bo jestem zachęcona po przeczytaniu tylu pozytywnych opinii :)
    W drogerii internetowej
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 17 listopada 2022 o 16:02
    Efekt wow
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Żałuję że nie zrobiłam dokładnego zdjęcia przed i po kuracji tą odżywką :( O marce MoLash słyszałam ale jakoś tak zawsze obojętnie obok niej przechodziłam. To się zmieniło aż do momentu kiedy nie dostałam serum w jednym z GoldenBox . Opakowanie zewnętrzne bardzo eleganckie i dość duże jak na tak mały produkt główny Sama odżywka jest zamknięta w tubce, która wygląda dosłownie jak tubka eyelinera. Do nakładania służy nam bardzo precyzyjny i malutki pędzelek. Serum nakładamy na noc, niewielka ilość przy samej linii rzęs. Oczywiście postępowałam zgodnie z wskazówkami jakie znalazły się na opakowaniu. Żadnych skutków ubocznych nie mam, nic mnie nie podrażniło ani nie uczuliło. Po upływie około miesiąca moje rzęsy się zagęściły, są długie i naprawy jestem z nich zadowolna Używając moejj ulubionej maskary wyglądają tak jakbym miała doklejone kępki rzęs, oko jest pełniejsze, ciemniejsze i wygląda bardziej zalotnie Efekt wow gwarantowany!
    Zalety:
    • Eleganckie opakowanie,
    • Wygodna aplikacja,
    • Bardzo precyzyjny pędzelek,
    • Wydajny produkt,
    • Szybko widać efekty,
    Wady:
    • Cena...
    Otrzymałam w prezencie
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne

Zobacz także inne Odżywki do rzęs