Dr. Mola, Red Fruits & Veggies Smoothie Sheet Mask (Maseczka na płachcie rewitalizująco-ujędrniająca)

Pojemność 1 szt

Rewitalizująco-ujędrniająca maseczka w płachcie, stworzona na bazie ekstraktów z czerwonych warzyw i owoców. Uelastycznia skórę, przywraca jej blask i ją rozświetla.

ujędrniające
w saszetce
<50ml

Fajna maseczka

Płachta maseczki jest mocno nasączona wodną esencją która bardzo delikatnie i świeżo pachnie. Materiał płachty jest cieniutki i idealne przylega do twarzy tworząc efekt drugiej skóry, nie ześlizguje się w trakcie noszenia. Po ok 15 minutach noszenia cera nadal jest pokryta esencją która nie wchłania się całkowicie i pozostawia lekko lepką ale nie tłustą warstwę na twarzy. Cera jest wygładzona i idealne nawilżona, wygląda promiennie i świeżo. W saszetce zostaję jeszcze dużo esencji którą możemy rozprowadzić na szyję i dekolt.

Bardzo fajna

Ostatnio włączę że skórą, która po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych stała się znowu tłusta. Staram się równocześnie nawilżać, ale większość normalizujących preparatów jednak trochę wysusza. Co najmniej raz w tygodniu funduję sobie maskę w płachcie, żeby trochę uelastycznić, zregenerować i nawilżyć skórę.

Tej akurat nakupiłam całkiem sporo na promocji przy zakupach w którymś sklepie online. Bardzo się z nią polubiłam:

-plachta jest cienka i delikatna (ale nie rozrywa się, jest solidna!) idealnie przylega do skóry i nie czuć jej tak bardzo
-jest mocno nasączona ale esencja nie spływa ze skóry
-nie podrażnia, nie wywołuje pieczenia. Jej noszenie jest komfortowe
-pasuje wycięciami na moją małą twarz
-odżywia skórę, rewitalizuje, poprawia jej napięcie i elastyczność, poprawia koloryt i nawilża
Jest dla mnie idealnym ratunkiem kiedy czuję, że skóra sie przesuszyła i potrzebuje ekstra dawki substancji aktywnych.

Moc witamin dla skóry

Porcja witamin dla skóry w wygodnej formie tak jak lubię, nakładasz, czekasz, ściągasz i cieszysz się promienną skórą. Skóra jest rozświetlona i nawilżona. To takie proste i przyjemne.
Maseczka w płachcie dobrze przylega, nie uczula, ani nie podrażnia, pięknie pachnie i co najważniejsze skutecznie działa oraz jest cienka i delikatna. Jest obficie nasączona esencją, po ściągnięciu maski wystarczy pozostałość wklepać w skórę twarzy i szyi.

Czerwone warzywka i owoce dla skóry

Wyprzedaż masek w płachcie w Rossmann'ie skłoniła mnie do regularnego stosowania masek (co 2-3 dni).
Zapach maski szczerze dla mnie mało wyczuwalny.
W opakowaniu po wyciągnięciu maski zostaje ale niezbyt dużo nadmiaru substancji, którą nasączona jest maska.
Producent obiecuje działanie rewitalizująco-uelastyczniającym. Skóra twarzy po maseczce na pewno stała się bardziej zregenerowana oraz nabrała delikatnego blasku. Maska jest ok, ale wydaje mi się że ta konkretna po prostu nie jest odpowiednia do mojego rodzaju skóry. Potrzebuję chyba jednak czegoś bardziej nawadniającego.
Maska na pewno dobrze trzyma się na twarzy podczas jej używania, oraz materiał z jakiego jest wykonana jest miły w dotyku. Nie zauważyłam żadnych podrażnień.