Avon, Distillery, Purify Facial Oil (regenerujący olejek do twarzy)

Avon, Distillery, Purify Facial Oil (regenerujący olejek do twarzy)

Wegański olejek ze składnikami aktywnymi w najczystszej postaci, które zapewniają ochronę antyoksydacyjną przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Zawiera olejek Jojoba,fitol i witaminę E.

olejki
mieszana, dojrzała, sucha
nawilżające, ochronne
z pipetą
olejek

Kupiony w: U konsultantki

Potrzebowałam czegoś takiego. Mega !

Na początek kilka słów o mojej cerze. Jestem posiadaczką skóry suchej czasami mam na prawdę mocno przesuszona aż osypuja mi się z czoła białe płatki policzki mam czesto dosyc mocno zaczerwienione poza tym nic wiecej sie nie dzieje. Długo szukałam czegoś mocno nawilżającego ten olejek jest super.
Produkt mamy w szklanym bardzo eleganckim opakowaniu z pipeta o pojemności 30 ml za mniej więcej 100zl. Olejek jest wegański w składzie ma olej jajoba który dobrze współgra z moja skóra.
Używam go od 2 miesięcy i przyznam szczerze że widzę znaczną poprawę kondycji mojej skóry. Zawsze wieczorem po toniku przed kremem nakładam olejek na skore twarzy przeciagam na szyję i dekolt (4-5 kropli). Zauwazylam ze drobne blizny znikaja skora jest gkadka napieta i doskonale nawilzona. Podoba mi się że produkt jest bezzapachowe i wydajny. Zastanawiam się nad kupnem innych kosmetyków z serii avon-distillery.

Moim zdaniem jest to bardzo dobry kosmetyk którego potrzebowałam i długo szukałam. Świetnie nawilża nie podraznia skóra jest gładka i napięta. Warty swojej ceny. Polecam :)

Pozytywne zaskoczenie !

Firma avon nigdy jakoś do mnie nie przemawiała, katalogi kupno czegoś czego nie mogę fizycznie zobaczyć wydawało mi się średnim pomysłem. Ponadto nie widziałam w ich produktach nic innowacyjnego aż do niedawna.

Olejek zakupiłam jakiś czas po tym jak nie dostałam się do testowania tego produktu z wizaż.
Jego zakup to był strzał w 10 !

Olejek zamknięty jest w szklanym pojemniczku z pipetką jego zapach nie jest mocno wyczuwalny, określiła bym go jako po prostu delikatnie olejowy :)
Na duży plus jest jego skład praktycznie same naturalne skłądniki dodatkowo to że jest to produkt wegański :D

Już po kilku dniach moja skóra wyglądała a bardziej odżywioną i sprężystą, przy dłuższym stosowaniu można cieszyć się piękną jedwabiście gładką skórą o promiennym wyglądzie.

Olejek stosuję na noc oraz na dzień ale tylko w dni w które zostaję w domu i nie nakładam makijażu, niestety w moim przypadku podkład nałożony po aplikacji olejku nie jest tak trwały jak zawsze :)

Mam nadzeję że pozostałe kosmetyki z tej serii sprawdzą się równie dobrze bo zamówione właśnie do mnie jadą.

Totalnie mój faworyt!

Regenerujący olejek do twarzy z olejkiem jojoba. Unikalne połączenie olejów oczyszcza i natychmiast regeneruje skórę. 98% olejku to aktywne składniki w najczystszej postaci, które zapewniają ochronę antyoksydacyjną przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

To chyba mój ulubiony kosmetyk w tej serii. Przypadł mi on do gustu od pierwszego użycia i to nie tylko ze względu na jego zielony kolor. Jest to kosmetyk, którego 98% to aktywne składniki w najczystszej postaci, które zapewniają ochronę antyoksydacyjną przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. A jego głównym składnikiem jest olejek jojoba. Opakowanie to szklana buteleczka z aplikatorem w postaci pipetki. Wystarczy odmierzyć 5 kropelek i wetrzeć je w oczyszczoną skórę. Efekt nawilżenia jest widoczny już po pierwszym użyciu. Jedyne co mnie w nim zdziwiło to fakt, że olejek ten jest nakładany przed aplikacją kremu. Z reguły podczas aplikacji kosmetyków robimy to w kolejności od najlżejszych do tych najcięższych i najbardziej tłustych. Produkty oleiste stwarzają na naszej skórze swoistą barierę, która utrudnia wchłonięcie składników produktów, które będziemy nakładać po nich. A w tym przypadku jest odwrotnie i zastanawia mnie tylko dlaczego? Ale stosowałam wszystkie kosmetyki zgodnie z instrukcją producenta. Pomimo odwróconej kolejności aplikacji, mam wrażenie że olejek ten bardzo odżywia i regeneruje skórę. Skóra jest nawilżona, wygładzona i mięciutka w dotyku.

Bardzo fajny olejek

Jest to seria wegańska , bezzapachowa. Olejek ma pojemność 30 ml , zamknięty jest w szklanej buteleczce z pipetką co jest bardzo wygodne w użyciu. Olejek bardzo dobrze się wchłania i powoduje , że skóra jest nawilżona i miękka. Pomimo iż jest to olejek nie ma tłustego filtra na twarzy po jego zastosowaniu. Cała seria kosmetyków jest wegańska i zauważyłam u siebie poprawę cery. Nie pojawia się już tyle krostek i skóra jest miła w dotyku. Cena jest dość wysoka, ale olejek jest bardzo wydajny, wystarczy nanieść 4-5 kropelek na buzię, bardzo szybko się wchłania

Wow...

Jak tylko linia Distillery pojawiła się w Avon od razu włączył mi się mega chcieizm. Pociągały mnie obietnice producenta, byłam ciekawa składów oraz działania.

Regenerujący olejek do twarzy to był pierwszy produkt, który pragnęłam przetestować.

Według obietnic producenta jest to detoksykujący olejek oparty na olejku jojoba, który ma zapewniać ochronę antyoksydacyjną na co dzień.

Nie mam zielonego pojęcia jak sprawdzić tę ochronę antyoksydacyjną, ale fakty są takie że po ponad 3 tygodniach stosowania moja cera jest wyraźnie ożywiona i zdrowo wyglądająca. Buzia po wieczornej pielęgnacji jest przyjemnie ukojona, napięta. Mimo że moja cera jest mieszana olejek nie ma tendencji do jej zapychania. Koi również okolice pod oczami, absolutnie daleko mu do powodowania jakichkolwiek podrażnień. Produkt faktycznie nie jest perfumowany, zapach jest naturalny, ledwo wyczuwalny. Stosuje go wieczorami przed nałożeniem kremu. Cera jest wypoczeta, ukojona.

Bardzo polecam.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Świetny produkt i ten skład!

Moja cera uwielbia wszelkie wspomagacze w postaci olejków, serum czy boosterów. Po prostu nie wyobrażam sobie by pomijać ten krok. Zdarza się czasem jeśli nie trafie z produktem, że mnie zapcha i wysyp pryszczy pojawia się niemal natychmiast po np. 2 dniach po aplikacji. Jednak jeśli coś mi służy to wracam do tego często, szczególnie w okresie jesienno-zimowym.

Miałam już sporą przerwę w stosowaniu olejków do twarzy. Jakoś pod dostatkiem miałam serum więc to właśnie je włączałam do swojej pielęgnacji. Jednak tym razem do przetestowania otrzymałam tę ciekawostkę w postaci olejku do twarzy z linii Distillery od marki Avon.

Prawdę mówiąc produktem byłam zaciekawiona od samego początku, bo ta linia to zupełna nowość w ofercie Avon. Wyróżnia się naturalnym składem, minimalistyczną szatą graficzną i ciekawą buteleczką, która mi gdyby nie pipetka przypomina bardziej mini flakonik perfum. Wygląd tego olejku przypadł mi do gustu mamy tu jak wspomniałam skromną ale bardzo elegancką szatę graficzną. Olejek podczas całego czasu stosowania działał okej, pipeta się nie zacinała, nabierała produkt bez zarzutu. Producent na kartonikowym opakowaniu obszernie informuję o składzie, który jest wegański i posiada aż 98% składników aktywnych.

Wrażenia i efekty z stosowania tego olejku w pielęgnacji mojej skóry są w dużej mierze pozytywne. Najbardziej podoba mi się formuła tego olejku, jest wodna, rzadka jednak podczas aplikacji i wmasowywania olejku w skórę robi się jedwabista, dopiero wtedy tak naprawdę można się zorientować, że to olejek a nie wodne serum. To dla mnie zupełna nowość i coś z czym jeszcze się nie spotkałam. Po chwili od aplikacji na skórze czuć olejkową warstewkę, która jednak częściowo się wchłania i nie tworzy ciężkiego uczucia ani warstwy.
Olejek w moim przekonaniu jest bezzapachowy, w sumie odbieram to jako plus, bo sztuczne kompozycje zapachowe kremów czy innych produktów do pielęgnacji to coś czego bardzo nie lubię.

Działanie olejku można zauważyć już po kilku dniach, cera jest przyjemnie miękka i gładsza w dotyku. Olejek mimo, że jest lekki to przyjemnie natłuszcza skórę fajnie radząc sobie z problemem suchych skórek. Skóra jest elastyczna, bardziej napięta. Warto dodać, że olejek mnie nie zapchał, podczas jego stosowania nie pojawiły się podskórne grudki, wypryski. Moja skóra dobrze go tolerowała i wyglądała zauważalnie lepiej.

Jedyny minus jaki zauważam to cena względem pojemności. Mamy tu 30 ml w cenie od Avon 79zł. Jednak olejek można dostać również na innych stronach internetowych w cenie ok. 45-50zł.

Pełna regeneracja skóry

Z olejkiem z początku się nie polubiliśmy. Wg mnie olejki zawsze wydawały mi się tłuste i niewchłaniające, podkład po nich spływał. Z tym produktem jednak jest inaczej... Może też wiele lat nie używałam żadnego olejku do twarzy ale wydaje mi się, że ten jest specyficzny, inny, lepszy! Nie dość, że olejek wchłania się całkowicie to na dodatek nie powoduje spływania makijażu! Nie pachnie zupełnie niczym, łatwo się rozprowadza i po delikatnym rozgrzaniu w dłoniach okazuje się, że wystarcza Nam jedna doza. Ogromny plus za wygodną aplikację, pipeta ułatwia nakładanie i dozowanie odpowiedniej ilości olejku. Cieszę się też, że jest to produkt wegański! :) Wspomnę jeszcze o opakowaniu, że jest bardzo eleganckie - do Avonu wręcz nie pasujące :D Ale dobrze, że idą w droższe i lepsze produkty względem składu i wyglądu oraz jakości opakowań! Wg mnie ogromny plus dla marki, bo brakowało im serii takich ekskluzywnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy. Z całego serca polecam i rekomenduje dla cer mieszanych jako samodzielny produkt, dla cer suchych jako "serum" przed kremem do twarzy!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Olejek, który zaskoczył mnie na plus

Jestem posiadaczką cery mieszanej, obecnie z nieco zbyt nadmierną tendencją do przesuszenia - co najbardziej odczuwam zimą. Z tego powodu chętnie sięgam po kosmetyki nawilżające, nie unikam także olejków pielęgnacyjnych. Na regenerujący olejek do twarzy z olejem jojoba z serii Distillery od Avon natknęłam się niedawno. Opakowanie o dość niewielkiej pojemności 30 ml możemy zakupić za około 60 złotych, raczej przystępnie jak na tego typu kosmetyk :)

Jezeli mowa o opakowaniu, to olejek posiada minimalistyczny biały kartonik ze złotymi napisami. Wewnątrz kartonika znajdziemy skromną, ale śliczną buteleczkę z pipetą, która umożliwia higieniczną, precyzyjną i wygodną aplikację. Widać w niej stopień zużycia produktu, co bardzo lubię kontrolować aby się niemile nie zaskoczyć :) Sam olejek ma delikatny, zielony kolor, który zdecydowanie jest miły dla oka. Jest praktycznie bezzapachowy - ja nie wyczuwam w nim żadnego zapachu. Na skórze rozprowadza się bezproblemowo i dość dobrze się wchłania, choć jak to olejek - trzeba dać mu na to nieco więcej czasu, niż na przykład kremowi. Konsystencję ma bardzo przyjemną - lekką, nieco wodnistą, dzięki czemu nie zapycha skóry. Zdecydowanie daleko mu do tłustego, zapychającego olejku, którego stosowanie nie należy do przyjemności. Tutaj jest wręcz przeciwnie!

Przyznaję, że o ile raczej nie jestem wielką fanką olejków - choć oczywiście ich używam, w trosce o swoją skórę - tak ten produkt szczerze przypadł mi do gustu. Olejek jest lekki, dzięki czemu świetnie łączy się z eliksirem na noc z tej samej serii. Połączenie obu kosmetyków sprawia, że moja skóra otrzymuje tuż przed snem solidną dawkę odżywczych składników. Sam olejek bardzo dobrze nawilża skórę oraz wyczuwalnie ją zmiękcza. Po użyciu skóra jest wygładzona, znacznie bardziej promienna i piękna. Co ważne, kosmetyk nie podrażnia i nie uczula. Jest także niezwykle wydajny, pomimo dość niewielkiej pojemności. Komu mogę polecić ten kosmetyk? Zdecydowanie posiadaczkom mieszanej i/lub suchej skóry - myślę, że będą zadowolone z efektów :) Ja będę do niego wracać!

Olejkowy zawrót głowy

Regenerujący olejek od Avon zmienił moje spojrzenie na olejki do twarzy. Jego poprzednicy niezbyt przypadli mi do gustu ale teraz nie wyobrażam sobie codziennej pielęgnacji bez tego kosmetyku .

Najpierw w oko rzuca się śliczny szklany flakonik z pipetką . Niby nic a cieszy oko.

Olejku używam głównie wieczorem przed nałożeniem właściwego kremu. Pomimo jak przystało na olejek tłustej konsystencji szybko się wchłania i zostawia skore miękka i przyjemna w dotyku.

Wbrew moim obawom olejek nie zatyka porów i nie powoduje wysypu zaskórniaków. Dodatkowo zauważyłam że rozjaśnia stopniowo przebarwienie na moim policzku .

Warto tez wspomnieć o składzie. Podobnie jak reszta serii ma prosty i naturalny skład . Podstawa jest olejek jojoba który wspomagany jest przez fitol i witaminę E . Prawdziwy zastrzyk antyoksydacyjny.

Zdecydowanie poleca .

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Bardzo lekki i przyjemny olejek - z małym minusem, ale i tak jest dobrze

Marka Avon poszła o kolejny krok do przodu i postawiła na serię kosmetyków z bardziej wartościowym składem. Mowa oczywiście o serii Distillery, o której internet wręcz huczy. Dziękuję marce Avon za możliwość przetestowania w ramach współpracy z portalem Wizaż oraz 100% wolna rękę w wyrażeniu opinii - w końce o takie testy konsumenckie chodzi, szczere :)

Docelowo opiszę 5 produktów, ale na poczatek skupię się na 2 i będa to regenerujacy olejek do twarzy oraz eliksir na noc. W tej recenzji skupię się na olejku. Zamknięty w szklanym flakoniku o ładnym, prostym kształcie z wygodna w dozowaniu pipetka, dość mała - stad ta precyzja. Szkło jest grube, masywne i przezroczyste, widać więc dokładne zużycie kosmetyku. Sam olejek ma zielonkawy kolor a jego konsystencja jest lekka, więc sprawnie wchłania się w skórę. Właśnie to jest w nim fajne - olejek nie jest tłusty ani oblepiajacy, więc nie powoduje obciażenia skóry, nie powoduje też powstawania zaskórników. Powiedziałabym nawet, że przeciwnie - jest stworzony do ich zwalczania. Olejek jojoba jest już na pierwszym miejscu w składzie a to składnik polecany do skór tłustych, zaskórnikowych, problematycznych, ale także suchych, ponieważ skutecznie zwalcza przesuszenia skóry i przywraca im komfort. Ja mam cerę sucha w kierunku mieszanej, gdzie strefa T potrafi mi się przetłuszczać i zapychać a innym razem przesuszać. Ten olejek jest więc uniwersalny do każdego z tych problemów i spełnia funkcję normalizujaca. Skóra jakoś sprawniej się regeneruje i jest nawilżona. Przyczepię się jednak jednego składnika ze składu, który moim zdaniem nie powinien się tu znaleźć i jest to Phenoxyethanol (konserwant, który nie może być stosowany przez kobiety w ciaży ani karmiace). Kobiety w tym czasie często szukaja bardziej naturalnych kosmetyków i skłaniaja się ku tym wegańskim, rzekomo bardziej bezpiecznym a pakowanie do kosmetyku takich składników może wprowadzać nieco w bład. Pomijam fakt, że nie każdy musi znać się na składach, ale w moim odczuciu jak już robi się dobry kosmetyk to powinien być w 100% bezpieczny dla każdego. Do pozostałych składników się nie przyczepiam, bo sa ok -witamina E, olej z nasion słonecznika, olej kukurydziany. Ogólnie skład jest stosunkowo krótki a często im mniej, tym lepiej :)

Dodatkowym plusem tego jest fakt, że dobrze łaczy się z innymi kosmetykami, również tymi na bazie wody. Często jest tak, że kosmetyk na bazie oleju łaczy się tylko z tymi olejowymi a wodny - z tymi na bazie wody, w przeciwnym wypadku dochodzi do zwarzenia się produktu. Tutaj pomimo różnej budowy strukturalnej olejek dobrze łaczy się z eliksirem na noc (w formie żelu) a nawet mogę do nich dodać witaminę C w formie proszku, wszystko razem zgrywa się pięknie. Jeśli chodzi o zapach olejku to ma delikatny zapach, jakby roślinny, ale jest na tyle subtelny, że może być odbierany jako bezzapachowy. Ja jestem zwolenniczka zapachów, ale ich brak nie jest dla mnie minusem. Chodzi mi bardziej o przyjemność stosowania i formę relaksu, ale i bez tego jeśli widzę efekty to i tak kosmetyk pochwalę. Nie podrażnia, nie uczula a pozostawia skórę miękka, rozświetlona i jakby bardziej odporna na zmienne warunki atmosferyczne (bo teraz takie mamy, raz zimno, wiatr i 0 stopni a następnego dnia słońce i 12 stopni).

Werdykt? Olejek dobrze się u mnie sprawdza: jest wygodny w użyciu, wydajny, ale lepiej nie aplikować go zbyt blisko okolicy oczu, bo i tak jakimś cudem się do nich dostaje i o ile nie podrażnia ich to potrafi powodować mała mgłę na oczach, która nieco mnie frustruje.. Wolę zostawić 1cm bezpiecznej odległości od oczu i tę okolicę pozostawić kremom typowo pod oczy. Cena regularna jest wysoka, ale w promocji wychodzi dużo korzystniej i można go kupić już poniżej 50 złotych. Polecam do różnych typów skóry :)

Przyjemny olejek

Olejek znajduje się w małym słoiku z pipetą. Jest płynny, bezzapachowy i tłusty, co raczej nie powinno nikogo dziwić skoro to olejek. Pipeta jest tu świetnym rozwiązaniem przy takiej konsystencji, szczególnie że aplikujemy tylko kilka kropelek.

Nakładałam go po oczyszczeniu twarzy. Dobrze się rozsmarowuje, dzięki czemu jest bardzo wydajny. Akurat moja skóra różnie wchłania olejki, raz robi to od razu, a innym razem muszę poczekać kilka minut na wchłonięcie, więc wszystko zależy od oczyszczenia i potrzeb skóry w danej chwili.

Olejek pozostawia lekką, tłustą warstwę na skórze, która może nie każdemu odpowiadać (ale tak jest zazwyczaj przy olejkach). Nie podrażnia i pomaga się skórze zregenerować. Jest to dobry podkład pod nałożenie kremu (wtedy znika tłusta warstwa).

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Zarówno do cery suchej jak i tłustej

Jeśli szukacie produktu, który sprawdzi się przy każdym rodzaju cery to jest właśnie to. Olejek regenerujący do twarzy z serii DISTILLERY to unikalne połączenie oleju jojoba, słonecznikowego, fitolu i witaminy E, które zapewniają ochronę antyoksydacyjną, przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.
Pewnie wiele kobiet myśli, że jeśli ma cerę mieszaną lub tłustą, nie powinno używać olejków, bo skóra będzie się przetłuszczać jeszcze bardziej. Nic bardziej mylnego. Olejek świetnie się wchłania, nie smażymy w końcu twarzy na głębokim tłuszczu, tylko delikatnie aplikujemy od 2 do 5 kropli na oczyszczoną i osuszoną skórę twarzy, pozwalamy produktowi wchłonąć się, a następnie nakładamy krem na dzień/na noc.
Używanie olejków czy serum olejowego nie jest mi obce, dlatego nie miałam problemu z zaakceptowaniem początkowo tłustego filmu na twarzy. Doskonale sprawdza się w mojej codziennej pielęgnacji, widocznie regenerując przesuszone policzki oraz regulując wytwarzanie sebum w strefie T.
Dodatkowo ciekawostką jest, że olej jojoba, który jest głównym składnikiem, nie podrażnia, nie uczula, nie zatyka porów, za to nawilża i zatrzymuje rozwój bakterii, a także przyspiesza gojenie ran i podrażnień.
Bardzo podoba mi się też prosty, ale luksusowy design oraz całkiem spora pojemność.