Ahava, Deadsea Plants Dry Oil Body Mist (Suchy olejek do ciała w sprayu)

Ahava, Deadsea Plants Dry Oil Body Mist (Suchy olejek do ciała w sprayu)

Suchy olejek do ciała o zapachu kaktusa i różowego pieprzu. Nawilża skórą pozostawiając ją miękką i pachnącą. Olejek wzbogacony witaminą E nawilża, ujędrnia oraz spowalnia starzenie się skóry. Olejek stanowi kombinacja olejku jojoba oraz alg morskich wpływających na jedwabistą miękkość skóry.

zapachowa
w butelce, w sprayu
Struktura
bogate
olejek
50 - 100ml

Piękny zapach i nawilżenie w jednym

Olejek jest moim ostatnim odkryciem kosmetycznym, które podbiło moje serce. Produkowany w Izraelu, ale dostępny również i u nas w sprzedaży internetowej. Olejek nawilża skórę, odżywia ją dzięki składnikom takim jak olej jojoba oraz olej z ziarem sezamu i witamina E, ale również przepięknie pachnie. Zapach kaktusa i różowego pieprzu jest lekko słodki, ale kobiecy i przyjemny. Mi podpasował idealnie. Poznałam go dzięki siostrze, która przywiozła go z Izreala i to co pierwsze mnie zachwyciło to właśnie ten zapach. Początkowo byłam sceptycznie nastawiona co do samej idei suchego olejku, ale on faktycznie szybciutko się wchłania i absolutnie nie pozostawia tłustej warstwy, przez co od razu można założyć ubranie. Na co dzień może nawet zastępować perfumy. Z pewnością u mnie olejek zagości na dłużej, a z czasem pewnie wypróbuję również inne warianty. Efekt nawilżenia nie jest tak silny jak przy balsamach czy masłąch do ciała, ale za to lekka formuła sprawia, że nadaje się do smarowania tuż przed wyjściem do pracy i nałożeniem ubrania. Po wmasowaniu olejku skóra jest miła w dotyku, gładsza.