Tulua, Linia Tulua Fresh, Olejek do kąpieli `Mango z nutą papai`

Tulua, Linia Tulua Fresh, Olejek do kąpieli `Mango z nutą papai`

Olejek do kąpieli zawiera zestaw odżywiających, natłuszczających i nawilżających olei z ekstraktami roślinnymi. Kosmetyk dedykowany jest dla skóry suchej. Wśród składników aktywnych znajdziemy słodkie migdały, baobab oraz proteiny zbożowe. Olejek o zapachu mango i papai to naturalna aromaterapia w odprężającej kąpieli. Relaksuje, odżywia, nawilża , zmiękcza i natłuszcza. Tyle zalet w jednym kosmetyku! Wystarczy 15 minutowa kąpiel , by zauważyć działanie kosmetyku.
Nie zawiera chemii, ale znajdziesz tu składniki z upraw ekologicznych. Jest zdrowy dla kobiet w ciąży i mam karmiących.
Zawiera olej ze słodkich migdałów, nierafinowany olej z baobabu z certyfikatem eco-cert, nierafinowany olej z nasion lnu, nierafinowany olej z nasion słonecznika, nierafinowany olej z nasion rzepaku, witamina B5, witamina E, ekstrakt z zielonej herbaty z certyfikatem eco-cert, ekstrakt z protein zbożowych, naturalny olejek eteryczny, Dehydroacetic Acid konserwant akceptowany przez eco-cert przeznaczony dla kosmetyków naturalnych i organicznych , Benzyl Alcohol z certyfikatem eco-cert.

Tulua olejek do kąpieli mango z nutą papai

Przede wszystkim olejek nie zawiera sztucznych konserwantów i jest sprzedawany w ekologicznym opakowaniu .W składzie olejku doszukałam się nawet kilkunastu składników aktywnych pochodzących z certyfikowanych upraw ekologicznych. Kosmetyk należy w miarę możliwości trzymać w chłodnym miejscu, by zachował świeżość dłużej.