Tulua, Linia Tulua Max, Olejek do ciała `Mango i 14 olei`

Tulua, Linia Tulua Max, Olejek do ciała `Mango i 14 olei`

Olejek o zapachu mango z 14 olejami to produkt, o dużym spektrum działania .Na pewno każda z nas będzie zadowolona ze stosowania tego olejku, ponieważ olejek przeznaczony jest do skóry , która wymaga nawilżenia, odżywienia, natłuszczenia, regeneracji i zmiękczenia. Poza tym, która z nas nie lubi owocu mango? Zapach zdecydowanie kusi a pozostając na skórze sprawia wrażenie jej świeżości. Oleje zawarte w kosmetyku już po kilku dniach dają o sobie znać, bo można zauważyć pierwsze efekty stosowania produktu. Zawarty w olejku kwas mlekowy pobudza organizm do produkcji naturalnego kolagenu, wyrównuje zmarszczki i przebarwienia. Kosmetyki wybitnie nawilża skórę.
Produkt jest zdrowy dla kobiet w ciąży i mam karmiących. Zawiera nierafinowany olej z baobabu, nierafinowany olej z owoców neem, nierafinowany organiczny olej z orzechów arganowych, nierafinowany olej z orzechów macadamia, nierafinowany organiczny olej ze słodkich migdałów, nierafinowany olej konopny, nierafinowany olej abisyński, nierafinowany olej krokoszowy, nierafinowany olej z orzechów laskowych, organiczny olej z avocado, nierafinowany olej z zarodków pszenicy, nierafinowany olej z pestek brzoskwini, nierafinowany olej z pestek moreli, nierafinowany olej z nasion lnu, ekstrakt z zielonej herbaty, ekstrakt z aloesu, mleczan sodu, gliceryna roślinna, roślinny konserwant Leuconostoc Ferment posiadajacy certyfikat eco-cert, naturalny olejek zapachowy.

Jestem szczęśliwa

Kupiłam tej olejek w promocji, zwrócił moją uwagę dużą liczbą fajnych składników. I nie zawiodłam się!! 14 olejków robi tutaj robotę. Efekt jest po kilku dniach po pierwsze efektowny, a po drugie - trwaly (czasami pominę rytuał a efekt się utrzymuje). Ja nakładam cienką warstwę po kąpieli, na początku wrażenie jest "zatykające" (ale to chyba kwestia tego, że ciało jest ciepłe po kąpieli - takie ciekaw uczucie), ale rano budzę się jak ze skórą po bardzo drogiej kuracji w spa. Mężowi spodobał się zapach :)

Świetny!

Choć stosuję go bardzo krótko, bo około 2 tygodni, to wiem, że zostanie ze mną na zawsze. Dlaczego? Po lecie moja skóra to jedna wielka sucha skorupa, która tyle ile kremów, balsamów i olejów w nią nie wsmarujesz, to wszystko spija, ale nie zmienia się nic. Ten olejek, to dla mojej skóry prawdziwe ukojenie. Nic mnie już nie ściąga, nie łuszczę się skórą po opalaniu, a ciało nie dość, że pięknie pachnie mango, to na dodatek bosko błyszczy. Moja skóra jest niczym po intensywnym peelingu i zabiegach regeneracyjnych prosto z salonu. Niewątpliwym plusem jest opakowanie z pompką no i naturalny skład, to istotne niezmiernie.

Olejek do ciała mango i 14 olei Tulua

Olejek ma wspaniały zapach mango, który powoduje uczucie świeżości. 14 olei zawartych w kosmetyku doskonale nawilża skórę . Moja skóra jest sucha, a olejek doskonale ją natłuścił i nawilżył. Szczególnie polecam stosować go w trakcie wakacji i po wakacjach , kiedy słońce dość mocno dokucza naszej skórze. Polecam również tym, którzy uwielbiają swoje ciało i kochają o siebie dbać. Codzienny masaż olejkiem poprawił ukrwienie skóry i zdecydowanie ją nawilżył oraz odżywił. Polecam serdecznie.