Syoss, Professional Performance Colorist, Conditioner (Odżywka do włosów farbowanych lub z pasemkami)

Syoss Profesjonalne Efekty. Formuły Syoss są współtworzone i testowane przez fryzjerów. Włosy piękne jak z salonu. Zachwycaj każdego dnia. Odżywka Colorist do włosów farbowanych lub z pasemkami - Zamyka pigmenty we wnętrzu włosa i zachowuje głębie koloru - dla intensywnie lśniących włosów - Chroni kolor przed blaknięciem do 12 tygodni* - Łatwiejsze rozczesywanie - Zawiera filtr UVA/UVB *w połączeniu z szamponem Syoss Colorist

zapachowa
w butelce
Struktura
bogate
>250ml
Odcienie
ciemne

Włosy jak z salonu

Odżywka SYOSS professional performance do włosów farbowanych lubz pasemkami pozytywnie mnie zaskoczyła działaniem. Kupiłam przypadkowo gdyż spodobał mi się jej piękny zapach, nie spodziewałam sie takiego efektu. Włosy juz po pierwszym uzyciu odzywki zdecydowanie zregenerowane, miękkciejsze i mocno błyszczące. Polecam rowniez dla osób majacych problemy z rozczesywaniem.

Swietna odzywka

Odzywka od syoss do wlosow farbowanych robi doslownie to co ma robic. Zuzylam juz mnostwo opakowan produktu bo ciagle do niej wracam gdy inna mnie zawiedzie. Kolor faktycznie dluzej sie utrzymuje a wlosy sa mieciutkie w dotyku i mega latwo sie rozczesywuja. Polecam i pieknie pachnie ????

Chyba nie dla moich wlosow

Miałam okazję kupić i testować odżywkę. Niestety na moje farbowane włosy nie zadziałala tak jak obiecuje producent. Nie podtrzymała koloru nie przedłuża jego zywotnosci na włosach. Może rzeczywiście włosy lepiej się rozczesuja po odżywkę i pięknie pachnie Ale jednak zadanie miała mieć inne. Opakowanie jak w syoss bardzo ładne, odżywka bardzo wydajny conajmniej na kilka miesięcy. Do włosów może mniej zniszczonych niż moje i z pasemkami może zda egzamin.