Imperial Leather, Shea Butter & Manuka Honey Hand Wash (Żel do mycia rąk z masłem shea i miodem)

Odżywczy żel do mycia rąk o zapachu masła shea i miodu manuka. Produkt antybakteryjny. Zapewnia ochronę przeciw zarazkom i sprawia, że skóra dłoni jest miękka.

z pompką, w butelce
w płynie
normalna, sucha
mydła
antybakteryjne, oczyszczające

Przyjemny zapach

Kupiłam też żel tylko dlatego, że ostatnio jak byłam w gościnie u rodziny to ten sam żel stał akurat w łazience i myłam nim ręce. Tak spodobał mi się zapach, że stwierdziłam, że jak najszybciej trzeba go kupić do naszego domu.
Opakowanie jest standardowe dla tego typu produktów, przezroczyste, więc widać dokładnie, ile produktu nam zostało. Pompka działa bez zarzutu, nie trzeba jej wciskać do końca, jeśli potrzebujemy mniej żelu.
Sam żel ma średnio gęstą konsystencję a zapachowo to jest coś bardzo przyjemnego, pachnie bowiem taką wanilią z miodem, czymś bardzo ciepłym, otulającym, wręcz idealnym na zimne jesienne wieczory.
Co do własciwości myjących tego produktu to nie mam zastrzeżeń, pieni się dobrze, do umycia dłoni wystarczy niewielka ilość, a po myciu dłonie są przyjemne w dotyku, oczyszczone i nie wysuszone. Żel robi co ma robić i bardzo ładnie pachnie, więc nie wiem, czego więcej mogłabym oczekiwać. Zużycie to kwestia indywidualna, zależąca w głównej mierze od tego jak często myjemy dłonie i ile osób używa danego produktu, dlatego nie będę o tym nawet wspominać, bo to nie ma odniesienia do niczego. Cena też jest bardzo przystępna, ja kupiłam na promocji za około 1 funta (a może to nie była promo tylko regularna cena? Sama nie wiem), ale jestem zadowolona z zakupu i nie mam się do czego przyczepić.