Oriflame, Sun Zone, After Sun Hydrating Lotion Face and Body (Nawilżający balsam po opalaniu do twarzy i ciała)

Chłodzący balsam z naturalnym aloesem, zapewniający intensywne i trwałe nawilżenie skóry po ekspozycji na słońce. Przywraca komfort, odżywia i pomaga przedłużyć opaleniznę. Lekka, nietłusta formuła szybko się wchłania i ma świeży, letni zapach. Odpowiedni do twarzy i ciała. Testowany dermatologicznie.

kosmetyki po opalaniu
nawilżające, regenerujące
oil – free / nietłusta
w tubie
balsam
sucha, normalna

Kupiony w: U konsultantki

Słońce nam niestraszne

Dla mnie super - stosowałam go podczas letnich wakacji w Chorwacji, gdzie temperatura była powyżej 30°C i zimowych w Egipcie. Zwłaszcza mój mąż ma tendencję do opalania się "na raka", więc stosowaliśmy ten balsam w dużej ilości i naprawdę przynosi ulgę. Przyjemnie chłodzi (i nie tak, jakby ktoś położył ci na plecach kawał lodu), nawilża, zapobiega brzydkim plamom i odparzeniom. Pielęgnuje skórę, przez co opalenizna też wygląda lepiej. Dzięki temu, że stosowaliśmy go regularnie, nikt z nas nie wrócił z poparzoną skórą. Ma dość rzadką konsystencję o białym kolorze, dobrze się rozprowadza i wchłania. Nie pozostawia tłustej warstwy. Zapach delikatny, bardzo przyjemny. Tubka wygodna, higieniczna, zamykana na klips. Świetna cena i dobre działanie sprawiły, że kupię jeszcze niejedno opakowanie.