Anubis Cosmetics, Polivitaminic Cleansing Mousse (Oczyszczająca pianka do twarzy)

Pianka nawilżająco-kojąca. Jedwabisty preparat oczyszczający w piance o działaniu przeciwutleniającym, kojącym i nawilżającym, zapewniający natychmiastowy pozytywny wpływ na skórę.

Jestem zadowolona

Mam skórę normalną, skłonną do wyprysków oraz wrażliwą. Ten jedwabisty mus idealnie spełnia swoje zadanie. Skutecznie oczyszcza, nie przesusza i nie przetłuszcza skóry. Zmywam nim cały makijaż, korzystam z rana i wieczora. Po umyciu nie mam poczucia ściągnięcia. Bardzo przyjemna konsystencja i obłędny zapach. Lato w mojej łazience przez cały rok :)

Super pianka!

Moja skóra jest dość wybredna, dlatego bardzo ciężko jest mi znaleźć odpowiedni produkt. Większość żelów i pianek do mycia albo przesuszały moją skórę albo odwrotnie.
Pianka Polivitaminic od Anubis Barcelona Cosmetics naprawdę odpowiada potrzebom mojej skóry. Jest delikatna, nie przesusza, dobrze oczyszcza. Ma BARDZO przyjemny zapach!
Używam pianki rano i wieczorem. Jestem zadowolona z efektów.