Korana, Krem do pielęgnacji rąk na wosku pszczelim

Korana, Krem do pielęgnacji rąk na wosku pszczelim

Skutecznie regenerujący krem pielęgnacyjny. Zalecany do suchych, zniszczonych dłoni oraz do profilaktycznego stosowania. Opóźnia proces starzenia się skóry. Starannie dobrana receptura zapewnia właściwości odżywcze i lecz­nicze. Zawiera wosk pszczeli, proteiny, lipidy, sole mineral­ne, wita­miny i mikroelementy. Krem chroni przed wysu­szeniem i pękaniem, łagodzi zaczerwienienia, wygła­dza i natłusz­cza. Skóra dłoni staje się gładka i elastyczna.

Najlepszy zimowy krem do rąk!

Idealny krem do rąk na chłodniejszą porę roku oraz dla osób, które często myją ręce lub noszą na co dzień nitrylowe/lateksowe rękawiczki. Wygrywa dla mnie z droższymi, zagranicznymi alternatywami i szeroko reklamowanymi, cudownymi kremami - prawdziwe cudo jest tutaj :)

Krem ma gęstą, treściwą konsystencję, ale stosunkowo łatwo się wchłania. Jest bardzo wydajny, bo już niewielka ilość skutecznie nawilża i wygładza skórę, nawet tę bardzo podrażnioną. Efekty stosowania zauważyłam już po pierwszym użyciu, a wrażenie miękkiej skóry utrzymuje się przez długi czas, nawet po myciu rąk. Krem ma neutralny zapach, podobny do charakterystycznego aromatu produktów pielęgnacyjnych dostępnych w aptekach.

Jedynym minusem jest opakowanie, które nie pozwala na wykorzystanie kosmetyku do końca, a po przecięciu tubki kosmetyk wysycha na tyle szybko, że trudno go zużyć do końca.

Konsekwentnie kupuję ten krem, zużyłam już kilka opakowań i wreszcie pozbyłam się problemu napiętej, przesuszonej skóry.

Bardzo dobry

Krem jest naprawdę dobry.

+ nawilża i delikatnie natłuszcza
+ regularne stosowanie poprawia kondycję zaniedbanych, spierzchniętych dłoni
+ przyjemna konsystencja
+ ładny zapach

- choć na początku dobrze się wchłania to przy dłużej otwartym opakowaniu mam wrażenie, że wchłanianie się pogarsza
- dostępność

przyznaję, że kupuje czasem inne kremy do rąk, jednak do tego z całą pewnością wracam, zwłaszcza w okresie zimowym

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

bardzo dobry krem

bardzo dobry produkt, spełnia swoje zadanie, zwłaszcza teraz po lecie, a przed zimą (zobaczymy jak będzie zimą0 jeśli również da radę to będzie mój hit- ponieważ zimą po wielu kremach szczypią mnie ręce i okazują się dobre o każdej porze roku ale nie zimą)

co do tego produktu:
+doskonale nawilża, ręce są gładkie,miękkie
+szybko się wchłania
+ma bogatą kremową konsystencję
+pięknie pachnie miodem/mlekiem
+u mnie dostępny w aptece Magiczna - są wszystkie produkty i serie z firmy Korana
+cena ok 9 zł
+efekt utrzymuje się naprawdę długo

nie znalazłam minusów tego kosmetyku - zobaczymy na jak długo;)))

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

NAjlepszy

Dostałam od brata i prawde mówiąc krem wyglądał bardzo niepozornie - nie wspominając już o firmie której nie znałam. Uwielbiam ten krem za:
-cenę
- cudowny zapach prawdziwego niesyntetycznego miodu
-super nawilżenie
-aksamitną konsystencję!
- certyfikat eko
- nie pozostawia tłustej warstwy

Czego chcieć więcej od kremu do rąk? Wypróbowałam wiele i żadne Garniery itp. się do niego nie umywają. Jego używanie to naprawde przyjemność!

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 75 ml

Rewelacja :)

Krem jest świetny :) Bardzo dobrze nawilża, koi podrażnioną skórę, szybko się wchłania, nie pozostawia na skórze tłustego, lepiącego filmu. Od razu po użyciu dłonie są gładkie i miękkie :) Za pierwszym razem nie mogłam się powstrzymać od ciągłego dotykania rąk :D Jest bardzo wydajny.
Minusem jest dla mnie trochę chemiczny zapach, dlatego odejmuję pół gwiazdki.
Poza tym mój nr 1 :D

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

najlepszy!!!

Krem jest doskonały, wydajny, szybko się wchłania, ma miły zapach, szybko i skutecznie nawilża, wygładza, koi, daje uczucie komfortu, świetnie pielęgnuje skórki wokół paznokci, dla mnie KWC!!

Używam tego produktu od ok 2 lat