Marion, Tropical Island, Cactus Hair Mask (Regenerująca maska do włosów)

Marion, Tropical Island, Cactus Hair Mask (Regenerująca maska do włosów)

Regenerująca maska o zapachu tropików przeznaczona do włosów zniszczonych i osłabionych. Zawiera ekstrakty z kwiatów kaktusa oraz olej z awokado, które odżywiają włosy uelastyczniając ich strukturę. Maska dostarcza włosom dawkę nawilżenia i niweluje ich puszenie.

Humektantowo emolientowa

Całkiem ładny humektantowo emolientowy skład. Wygodne opakowanie. Niska cena. Zamawiałam w drogerii online Natura, ponieważ maska jest nie dostępna stacjonarnie.
Bardzo mi się spodobał zapach odżywki, ale niestety czuć go tylko przy używaniu - zapach nie zostaje na włosach.
W działaniu odżywia, ale bez szału.
Kupiłabym ponownie jeśli zapach by się utrzymywał.

Dobry produkt

Była to moja pierwsza maska z serii Tropical Island . Zakupiona przypadkiem za grosze .
Lekka , przyjemna konsystencja , nie spływa z włosów.
Nadaje miękkość i blask , pozostawia efekt świeżych włosów na kilka dni .
Nie wiem dlaczego , ale mam wrażenie , że działa tylko latem . Zimą nie daje takich zadowalających efektów.

Emolientowo-humektantowa maska do włosów

Bardzo lubię testować przeróżne maski do włosów.
Maska jest w odkręcanym pudełku, dzięki czemu możemy zużyć ją do samego końca.
Maska ma konsystencję budyniową, która dobrze rozprowadza się na włosach. Ma piękny zapach.
Maski używam raz w tygodniu. Trzymam ją na moich włosach w zależności od kondycji od 5 do 30 minut.
Maskę dobrze zmywa się z włosów. Włosy po użyciu maski są miękkie, sypkie, nieobciążone i dobrze się rozczesują

przeciętna

Maska ma skład emolientowo-humektantowy. Krótki, ale całkiem przyzwoity, niestety pod koniec składu pojawia się alkohol izopropylowy i to ją przede wszystkim u mnie skreśla.
Jako codzienna maska jest ok, nawilża tak przeciętnie, nie robi szału. Wygładza włosy, ale to ze względu na silikony w składzie. Z drugiej strony też powoduje u mnie lekkie puszenie, to z kolei wina gliceryny wysoko w składzie. Dla wymagających włosów, średnio i wysokoporowatych jest za słaba.
W konsystencji jest bardzo treściwa, wręcz masełkowa, dobrze się aplikuje i nie spływa z włosów.
Zapach jest lekko chemiczny, ale nie zbyt intensywny i szybko się ulatnia - to dobrze.
Fajnie, że pudełko jest fabrycznie zabezpieczone dodatkowo folią.
Znam lepsze produkty z tej półki cenowej, więc nie sięgnę po nią ponownie.

Daje radę

Szukałam czegoś regenerującego i zapobiegającego puszeniu do swoich długich kosmyków. Ten kaktus skutecznie mnie skusił i oczywiście niska cena :)
Maska zamknięta jest w plastikowym słoiczku z nakrętką. Wzrok przykuwa piękna szata graficzna, z przewagą zielonego koloru. I kojarzy się tak tropikalnie.
Konsystencja jest gęstą, budyniowa. Bardzo dobrze rozprowadza się na włosach , nie spływa z nich i nie mam też problemu z jej spłukaniem. Jest bardzo wydajna i przy moich długich włosach, wystarczyła na długo.
Zapach jest obłędny- trochę kwiatowy, jakby lekko perfumowany. Czy jest to zapach kaktusa, to nie wiem, bo nie wiem, jak pachnie kaktus, ale zapach jest prześliczny, bardzo przypadł mi do gustu i cieszę się, że długo utrzymuje się na włosach.
Jeśli chodzi o działanie to jestem zadowolona. Maska ułatwia rozczesywanie splątanych włosów, nawilża je i sprawia, że są one miękkie, przyjemne w dotyku oraz wygładzone. No i najważniejsze- o wiele mniej się puszą, co jest dla mnie bardzo istotną zaletą. Końcówki wyglądają o niebo lepiej, włosy zdecydowanie łatwiej się układają i pięknie lśnią.
Lubię ,gdy tani produkt, tak pozytywnie mnie zaskakuje. Jego jedynym minusem jest dla mnie dostępność stacjonarna.

Kaktusowa maseczka

Maseczka zawarta w plastikowym, wygodnym słoiczku ma ładny, delikatnie perfumowany zapach. Konsystencja masełkowa, typowa do maseczek do włosów z serii Tropical Island.
Czy regeneruje? Z pewnością nawilża i wygładza ;) Jak dotąd nie zauważyłam aby zregenerowała moje włosy (to moje pierwsze opakowanie).
Zakupiłam ją w jednej z drogerii internetowych za grosze (coś koło 8zł). Myślę, że jak najbardziej warto ją zakupić. Moje włosy są średnio porowate - i bardzo lubią całą serię.