Nord Farm, Pomadka ochronna SPF 15

Nord Farm, Pomadka ochronna SPF 15

Pojemność 3,6 g

Nawilżająca formuła wzbogacona wyciągiem z rokitnika doskonale regeneruje i odżywia wysuszoną skórę ust. Dzięki zawartości masła kakaowego usta na długo pozostaną miękkie, a ekstrakt z wiesiołka zadba o ich młody i jędrny wygląd. Zawarty w składzie filtr SPF 15 chroni przed szkodliwym wpływem promieniowania UV/UVB. Pomadka nie zawiera parabenów ani barwników.

regenerujące
bez parabenów
w sztyfcie
balsam do ust

Nawet dobra

Zakupiłam tą pomadkę w aptece, pamiętam że była zadziwiająco niedroga.
A jeśli chodzi o działanie, to dobrze chroni usta przed mrozem i wiatrem, niestety efekt regeneracji i nawilżenia nie jest aż tak zadawalający.

Porównując jakość z ceną myślę że warto ją wypróbować.

Typowa wazelina

Mnie pomadka nie zachwyciła. Nie podoba mi się aż tak miękka i plastyczna konsystencja, przez co łatwo się odkształca, łamie. Zapach typowej wazeliny. Najbardziej przeszkadza mi, że przez taką właśnie miękką konsystencję czuję potem jej smak w ustach, tak jakby delikatnie zjeżdżała z ust. W działaniu nie jest zła, faktycznie usta są natłuszczone, ale nie zauważyłam żeby dobrze regenerowała suchą skórę warg. Jednak za tak niską cenę nie jestem zawiedziona jakością.

Uwielbiam!

Ta pomadka jest ze mną już od lat. Mam kilka opakowań, jedno na biurku, drugie w torebce, trzecie przy łóżku i czwarte w samochodzie :) jest tak uniwersalna i niezastąpiona jak żadna inna. Idealna latem jak i zimą. Posiada filtr ochronny, jest bardzo komfortowa w użytkowaniu, nie lepi się, usta są miękkie i nawilżone a do tego tania. Sunie po ustach jak masełko. Dla mnie bomba.

super regeneracja

Pomadka bardzo dobrze regeneruję wysuszone usta i pozostaje na nich na długo. Cena jest super aż jestem w szoku , że tak dobra pomadka w tak niskiej cenie. Po zastosowaniu od razu czuję ulgę jest miękka i nie pozostawia żadnej widocznej warstwy jest wydajna. Swoja zakupiłam w aptece Rewelacja