Sunshade Elements, Pędzel do cieni E318

Sunshade Elements, Pędzel do cieni E318

Pojemność 1 szt

Pędzel do mieszania i łączenia ze sobą cieni w załamaniu powieki. Wykonany z zaokrąglonego, ułożonego w szpic, naturalnego włosia. Niklowana, srebrna skuwka doskonale współgra z drewnianym, pomalowanym na czarno trzonkiem. Produkt jest niezbędnym narzędziem każdej wizażystki.

pędzle
do oczu, do cieni
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Bardzo przeciętny

Pędzel w bardzo niskiej cenie, zakupiłam podczas zakupów na portalu aukcyjnym za około 10 zł. Posiadam dwie sztuki i obie zachowują się tak samo, tzn. na początku pędzelki spisują się świetnie i praca nimi jest przyjemna, z biegiem czasu (pędzle mam od marca 2019) po wielokrotnym myciu pędzle powoli tracą swój kształt, włosie w widoczny sposób podczas mycia łamie się – nie wypadają całe włoski ale one się po prostu kruszą i pędzle są już napuszone, nie są tak precyzyjne jak były kiedyś, generalnie wszystko zmierza do tego, że skończą w koszu na śmieci albo mój synek będzie miał się czym bawić. Teraz należy się tylko zastanowić czy żywotność pędzla do cienia za 10 zł wynosząca około pół roku to dużo czy mało… Mam pędzelki w podobnej cenie które są ze mną dużo dłużej i wiem, że jeszcze ze mną będą wiec ogólnie daję trzy gwiazdki ponieważ na początku pędzelki są super potem niestety już nie, dla porównania pędzel Hulu jest w cenie około 17 zł i będzie ze mną na lata więc warto czasem trochę dołożyć i mieć pewną jakość przez wiele, wiele miesięcy.