Natu Handmade, Antyperspirant w kremie o zapachu trawy cytrynowej `Cytrusowa świeżość`

Dezodorant w kremie o rześkim zapachu trawy cytrynowej.
Piękny zapach z wiodącą lemongrasą ożywia nas i daje chęci do działania.
W naturalny sposób zapobiega poceniu się, dając uczucie komfortu i świeżości. Dzięki starannie wybranym i odpowiednio połączonym składnikom ma właściwości przeciwgrzybiczne, antybakteryjne i przeciwzapalne. Nie wysusza skóry, delikatnie ją nawilża dzięki czemu pozostaje przyjemnie miękka. Można go używać po depilacji, gdyż nie wywołuje podrażnień. Wyjątkowa konsystencja pozwala przenieść go w dłoniach na skórę bez gubienia zawartości po drodze.
Aby kosmetyk nie tylko doskonale i naturalnie zapobiegał wydzielaniu się potu i nieprzyjemnego zapachu, ale także pielęgnował tak delikatną skórę wkomponowano tu:

- Masło awokado wykazuje dużą zgodność z naturalnymi lipidami skóry, uzupełnia barierę lipidową.
- Wosk pszczeli wzbogaca nasz produkt o ponad 300 dobroczynnych składników (witaminy, mikroelementy, rozmaite kwasy w tym tłuszczowe).
- Własna kompozycja zapachowa z naturalnych olejków eterycznych odkaża skórę, przywraca równowagę emocjonalną, pozwala wyciszyć myśli, ułatwia koncentrację na tym, co pozytywne.

Nie zawiera żadnych szkodliwych substancji typu aluminium i innych, które często występują w tego typu kosmetykach.

Dezodorant mówi: „Zużyj mnie w przeciągu 12 miesięcy od daty produkcji. Potrzebuję troskliwego przechowywania — w umiarkowanej temperaturze ok. 23 stopni, w ukryciu przed ostrym światłem i wilgocią. Ciesz się mną każdego dnia.”

To cudeńko jest robione ręcznie i w 100% z naturalnych olejów. Zapach, kolor i konsystencja mogą się trochę różnić w zależności od partii.

normalna
dezodoranty zapachowe
łagodzące, zapachowe, ochronne, nawilżające
zapachowa, bez alkoholu
w słoiczku

Taki sobie...

Kolejny przetestowany przeze mnie naturalny dezodorant.

Zużyłam już do końca (na spółkę z moim mężem) i mogę śmiało opisać moje odczucia.

Zapach jest bardzo przyjemny- odświeżający i pobudzający

Jest to ten typ dezodorantu, w którego konsystencji czujemy grudki, które zanikają podczas z aplikacji na skórę.

A teraz to co najważniejsze, czyli skuteczność
W skali od 1 do 10.... tak na 6,5

To co najmniej mi się podobało to konsystencja produktu..jednak tych grudek jest dużo i trzeba trochę czasu poświęcić żeby je rozbić.

A po drugie, to nie zawsze czułam się komfortowo...szczególnie w bardziej stresujących momentach lub kiedy było zwyczajnie cieplej, wtedy niestety, ale dezodorant nie do końca dawał radę (a nadmienię, że nie mam problemu z nadmierną potliwością)

Także w dalszym ciągu najlepszym dezodorantem dla mnie pozostaje ten z LaLe (zielona herbata)