Semilac, Magic Cat Eye UV Hybrid (Lakier hybrydowy)

Semilac, Magic Cat Eye UV Hybrid (Lakier hybrydowy)

Kolekcja Semilac Magic Cat Eye to 6 lakierów hybrydowych z drobinkami, które stworzą niezwykle oryginalny manicure z nutą tajemniczości. Każdy lakier z kolekcji ma podwójne zastosowanie i można aplikować go jako brokatowy kolor lub stworzyć dzięki niemu zjawiskowy efekt kociego oka.

Strzał w 10!

Lakiery hybrydowe Cat Eye od Semilac są naprawdę świetne i łatwe w użyciu. Wystarczy jedna warstwa by uzyskać fajny efekt. Mi czasami zdarza się używać samego lakieru bez łopatki magnetycznej, wtedy uzyskuje się lekko brokatowy kolor. Lakiery są trwałe i długo się utrzymują na paznokciach. Mają szeroki wybór kolorystyczny także na pewno każdy znajdzie coś.

super hybrydowy lakier typu cat eye

Świetny lakier hybrydowy . Dobrze napigmentowany. Już pierwsza warstwa bardzo dobrze kryje. Konsystencja nie jest ani za rzadka, ani za gęsta - idealna. Super, metaliczny efekt kociego oka. Nie zauważyłam żadnej reakcji alergicznej.

CUDOWNY

Cudowny ! Ma w sobie wszystko czego oczekiwałam, jest wydajny, wygodny podczas pracy, ma odpowiednią konsystencję, daje niesamowity efekt a i bez efektu pięknie wygląda na paznokciu więc jeszcze częściej mogę go wykorzystać.

Cat eye

Piękna seria, wszystkie kolorki są cudowne. Sprawdzi się zarówno jako pojedyńczy efekt jak i mocno brokatowe mani. Lakier jest mocno kryjący i już 2 warstwy oddają głębię koloru z ferią brokatowych drobinek.

Jestem zachwycona tym lakierem ! Daje piękny efekt kociego oka a milion drobinek cudownie mieni się na paznokciach. Kolejny raz nie zawiodłam się nową kolekcją :)

Magiczne kocie oko

W efekcie kociego oka jest coś magicznego, uwielbiam wszystkie jego odsłony więc musiałam wypróbować też nową serię Magic :) No i jestem zachwycona :D Bardzo praktyczne jest podwójne zastosowanie tego lakieru, albo efekt albo lakier brokatowy :)

Magic Cat Eye

Magiczna linia lakierów hybrydowych. Bardzo mi się podoba ich dwufunkcyjność, dzięki brokatowym drobinką same w sobie są piękną ozdobą a dodatkowo można stworzyć efekt kociego oka ! Bardzo polecam