Yumi, Mydło w płynie `Aloe arbuz`

• Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Idealna receptura dla spragnionej skóry. Mydło do rąk Aloe Fresh to połączenie soku z aloesu ze składnikami, które wzmacniają jego intensywnie nawilżające działanie. Bogaty i naturalny skład nawilży i zregeneruje nawet najbardziej wymagającą skórę – suchą i podrażnioną. Aloes odświeży i głęboko nawilży, złagodzi podrażnienia skóry. Witamina E, zwana eliksirem młodości, działa antyoksydacyjnie i sprzyja formowaniu się kolagenu. Zapobiegnie także wysuszaniu skóry. Dodatek kwasu mlekowego pomaga wyregulować pH skóry. Betaina pozyskiwana z buraka cukrowego sprawi, że twoje dłonie będą jedwabiście gładkie i zadbane. Przyjemny, owocowy zapach arbuza długo utrzymuje się na dłoniach. Mydło jest delikatne dla twojej skóry i bez obaw możesz stosować je każdego dnia!

Kluczowe składniki

● nawilża
● odżywia
● łagodzi podrażnienia

Yumi Mydło w płynie Aloe arbuz

Mydło zakupiłam przez przypadek z ciekawości.. Okazało się ze ma ładny zapach jest wydajne.Dłonie, ciało po umyciu ładnie pachną i sa nawilzone , delikatne. Plusem jest to ze zawiera naturalne składniki, a moja skóra to lubi.Mydło jest wydajne, o gestej konsystncji, z podrecznym łatwym aplikatorem.Cena też jest przestepna!Wiem , ze ponownie tez zakpię to mydło!

Świetne mydło

Mydło kupiłam za ok 10 zł w Hebe. Ma na prawdę piękny i dość intensywny, arbuzowy zapach. Nie pieni się bardzo mocno, ale bez problemu oczyszcza dłonie i jest przy tym bardzo delikatne, bo nie odczułam żadnego negatywnego wpływu na nie. Nie przesusza, nie podrażnia i nie narusza bariery hydrolipidowej.
Dopiero poznaję tę markę, ale jestem bardzo zachęcona tym kosmetyki do sprawdzenia innych linii zapachowych.

ideał

Jestem zachwycona tym mydłem. Próbowałam różnych mydeł, ekologicznych, dermokosmetyków, łagodnych itd, ale ciągle mnie wszystko wysuszało albo co gorsza miałam wysyp na dłoniach.
Natomiast to mydło jest naprawdę delikatne, nie wysusza, nie szczypie w podrapaną przez kota skórę ;)

Zapach przypomina arbuzową gumę do zucia, ale jest delikatny, nie zostaje na skórze.
Opakowanie całkiem urocze, sprawnie działająca wygodna pompka. Butelka mieści się nawet na brzegu małej umywalki.

Sam produkt się spoko pieni i spłukuje, jest bardzo wydajne, wystarczy gorszek aby umyć dokładnie całe dłonie. Nie mam tego problemu co miałam przy np mydlach yope gdzie słabo się spłukiwało ze skóry i zostawał taki lepki osad.

Ogólnie używam tego mydła non stop od 2 lat i jest bardzo zadowolona. Wersja arbuzowa i aloesowa to moje ulubione zapachy.

Świetne mydełko-delikatne ale skuteczne

Mydełko kupiłam w promocyjnej cenie ok.10 zł w drogerii Natura.
Spodobala mi się fajna butelka z poręczną pompką z bardzo ładną szatą graficzną,ale mydełko kupiłam głównie dlatego ,że spodobałmi się jego sklad-jak zapewnia producent w 97 % to skladniki pochodzenia naturalnego..
Mydełko jest produktem wegańskim,a główny jeg o sładnik to sok z aloesu, który działa na skórę regenerująco,kojąco ,nawilżająco ,łagodzi też podrażnie ,a-więc myjąc ręce tym mydełkiem nie tylko je oczyszczamy ,ale też działamy pielęgnacyjnie.
Samo mydełko jest transparentne,niezbyt gęste,pięknie pachnie,dobrze się pieni ,jest wydajne i skutecznie oczyszcza dłonie,które po jego użyciu nie są przesuszone,ale miękkie i nawilżone.
Mydełko nie uczula ,nie podrażnia,nawet gdy używamy go często,jest delikatne ,a zarazem skuteczne!

Boski zapach

Kupiłam to mydło przez przypadek. Otóż pomyliłam z żelem pod prysznic. Ale w sumie.... Zapach super. Skład też OK.
A do tego po umyciu ręce są nawilżone.

Słodka przyjemność

Na mydła do rąk marki Yumi zerkałam z ciekawością już od jakiegoś czasu. Wreszcie postanowiłam wypróbować jedną z zapachowych opcji, a najbardziej zainteresowała mnie wersja aloes z arbuzem.

Zapach jest wspaniały i zaskakujący. Nie spodziewałam się, że będzie tak intensywny i słodki. Przypomina mi trochę zapach cukierków z dzieciństwa. Dla mnie to jeden z ładniejszych zapachów na które trafiłam w ostatnim czasie, obawiam się jednak że może być zbyt słodki i intensywny dla posiadaczek wrażliwych nosów,

Butelka ma bardzo ładny design i bardzo szanuję że jest z pompką. Do umycia rąk zdecydowanie wystarcza jedna pompka, bo konsystencja jest gęsta i żelowa, ale tez bardzo treściwa.

Po mydło do rąk sięgam wiele razy w ciągu dnia, szczególnie w obecnych czasach, dlatego jestem bardzo zadowolona, że mydło nie wysuszało moich dłoni, a wręcz bardzo dobrze wpłynęło na stan mojej skłonnej do przesuszania skóry. Nawet po częstym myciu rąk zauważyłam że mydło bardzo dobrze nawilża je i wpływa pozytywnie na kondycję skóry.

Ja jestem na tak i na pewno do tego mydła jeszcze wrócę, z wielką przyjemnością sięgnę również po inne wersje zapachowe.

Arbuzowe cudo do mycia :)

Zdecydowałam się kupić mydło po przeczytaniu bardzo pochlebnych recenzji właśnie na Wizaż. Znalazłam je w Lidlu i to na dodatek w ofercie specjalnej - z tego co pamiętam to za mniej niż 10 zł czyli mniej niż połowę regularnej ceny. Bardzo lubię arbuzowy zapach w kosmetykach pielęgnacyjnych także byłam od razu pozytywnie nastawiona do testowania.

Opakowanie ładne, kolorowe, trochę dziecinne i z pompką. Ja jednak przelałam mydło do moich własnych pojemników na mydło w płynie. W każdym razie tutaj znalazłam kolejne plusy a konkretnie skład mydła - mamy ponad 97% składników pochodzenia naturalnego a produkt jest w 100% wegański. Produkt ma nie tylko dobrze myć, ale również nawilżać i regenerować suchą skórę dłoni. I oczywiście pięknie pachnieć :)

Mydło jest dość gęste i faktycznie cudownie pachnie - po użyciu mydła zapach można wyczuć w całej łazience. Mamy również dobre mycie połączone z fajną pielęgnacją - kosmetyk faktycznie ma działanie nawilżające. Ja osobiście mam dość duży problem z przesuszającą się skórą dłoni, szczególnie teraz kiedy ręce myje się w sumie non stop. Yumi z pewnością nie wysuszy a pomaga zachować odpowiedni poziom nawilżenia skóry. I faktycznie dłonie piękne pachną po każdym użyciu :) Jedyne minusy, które tak naprawdę widzę to wysoka cena regularna i niestety również słaba wydajność z jednego opakowania - 300 ml mydła, które rozlałam na dwa pojemniki starczyło na dość krótko. Pierwszy pojemnik jest już pusty a mydełko było w nim jakieś dwa tygodnie (używane przez dwie osoby) - w drugim coś jeszcze jest, ale też z pewnością nie starczy na o wiele dłużej. W każdym razie bardzo polecam szczególnie, że mydło można kupić w ofercie specjalnej i z tego co zauważyłam ma bardzo dobrą dostępność. Dobrze myje, nawilża i cudownie pachnie - fanki arbuzowych zapachów będą zachwycone :)

cudowne mydelko

Niby to tylko mydło ale to aż mydło he.
Butelka z pompka (zielona z Przeslodka grafika) jest bardzo wygodne w uzyciu bo pompka sie nie zacina. Mydło jest przezroczyste hmm trochę jakby żelowe ale ale jak ono pachnie no poprostu zabudowy szal! Szal ciał a właściwie dłoni he bo mydełko wspaniałe doczyszcza nie wyruszają dłoni a przy tym zapach utrzymuje się dosyć długo. Jest idealne do częstego mycia rak.. nie podraznia skóry a powiedziałabym że je delikatnie pielegnuje (dobry wybór dla wrazliwcow).
Skład bardzo świetny i dzięki temu skradł moje serducho wiec będę wracać mimo sporej ceny.. I wam również do polecam!

Arbuzowoo mi <3

Nigdy, w swoim 27-letnim życiu nie przypuszczałam, że coś, co pachnie arbuzem - owocem znienawidzonym przeze mnie od czasów wczesnego dzieciństwa - stanie się jednym z moich ulubionych produktów.
O marce Yumi słyszałam co nieco, jednak nie miałam jak dotąd okazji przetestować niczego od nich - mam mało czasu na chodzenie po sklepach, zamawiam głównie online i jakoś tak to Yumi mi umknęło.
Wszystko zmieniło się, gdy tuż przed Świętami Bożego Narodzenia otrzymałam to mydełko w prezencie - patrzę: aloes & arbuz. Arbuz, łoo panie, jak ja będę tego używać?! Ale przemogłam się i absolutnie nie żałuję!

ZALETY:
+Opakowanie: lekkie, plastikowe, w uroczym zielonym kolorze (kontrast z różową etykietą bardzo mi się podoba, jest miły dla oka ;)). Wyposażone jest ono w pompkę z możliwością blokady (super opcja w podróży!). Sama pompka działa jak należy i dozuje optymalną ilość produktu.
+Konsystencja: przezroczysta, nieco żelowa. Już mała ilość daje odpowiednią ilość piany, by porządnie oczyścić skórę.
+Zapach: dominuje arbuz, aloes jest w tle, jednak całość pachnie jak arbuzowa guma do żucia! Kocham ten aromat, tym bardziej, że pozostaje dość długo na dłoniach.
+Skład: ponad 97% składników jest naturalnego pochodzenia. Mydełko zawiera sok z aloesu,kwas mlekowy, wit.E, betainę, glicerynę i wiele innych, dobroczynnych składników - to produkt wprost stworzony dla suchej skóry!
+Mydło dobrze radzi sobie z zapachami kuchennymi, z resztkami kosmetyków kolorowych (np. podkład) i z ogólnym oczyszczeniem skóry z zanieczyszczeń.
+Nie wysusza skóry, wręcz przeciwnie - po osuszeniu odczuwalna jest jej miękkość i wygładzenie.
+Nie uczula, a mam do tego skłonność (AZS).
+Nie podrażnia.
+Działa łagodząco w przypadku suchych placków, spierzchnięcia czy drobnych skaleczeń - naprawdę! ;)
+Skutecznie odświeża, bez pozostawiania nieprzyjemnej warstwy na skórze.
+Jest wydajne, używam go wielokrotnie w ciągu dnia od ponad miesiąca, a spokojnie została mi go 1/3 butelki (poj. 300 ml).

WADY:
-Może jedynie cena, dość wysoka - około 25 zł/300 ml. Nie jest to jednak mało, zwłaszcza, że to mydło w płynie - tylko tyle i aż tyle.
Nie każdy chce i nie każdy jest w stanie wydać taką kwotę na produkt myjący do rąk i ja to rozumiem - do mnie przemawia jednak fakt, iż jest to produkt naturalny, przyjazny alergikom i działający dwutorowo - i myje, i pielęgnuje.

Podsumowując: gdyby był nieco tańszy, to pewnie używałabym go nałogowo, a tak, nieco się powściągam i dozuję go z większą rozwagą ;)
Jestem zadowolona z tego mydła, moi dotychczasowi ulubieńcy (Dove, Luksja i Palmolive) poszli w odstawkę, tak ja i moje dłonie pokochaliśmy Yumi! :)
Serdecznie polecam, to dobry produkt myjąco-pielęgnujący - ja już czaję się na żel pod prysznic, balsam do ciała i krem do rąk o tym zapachu <3

Ciekawe

Ciekawe mydło. Ładnie pachnie, jak zresztą cała seria tych kosmetyków które posiadam u siebie w domu ;) dobrze domywa skórę i nie jest jakieś bardzo drogie, zwłaszcza jak się trafi promocja

Super

Yumi to firma która ostatnio bardzo zyskała w moich oczach.
Mydło w płynie z wyciągiem z aloesu i arbuza podbiło moje serce.
Od zawsze uwielbialam produkty które są naturalne, ładnie pachną i mają fajny skład.
Te mydło spełniło wszystkie moje oczekiwania.

Zapach jest przepiękny. Działa odprężająco i sprawia że dzień staje się przyjemniejszy. Odkąd go mam chce co chwilę myć ręce.

Skład jest bardzo dobry. Wysokie stężenie aloesu sprawia że skóra dłoni jest wypielęgnowana i nawilżona. Popękane skórki oraz zrogowaciały naskórek poszedł w niepamięć.

Opakowanie jest bardzo estetycznie i ergonomiczne.

Wielki PLUS