Tahe, Organic Care, Nutritium Oil Mask (Maska odżywiająca do włosów grubych i suchych)

Zawiera ekstrakt z orzechów brazylijskich oraz olejki – arganowy i z kamelii. Receptura pozwalająca na dogłębne nawilżenie i odbudowę włókien wysuszonych lub zniszczonych włosów. Po użyciu staja się one pełne blasku i witalności, nie plączą się i są elastyczne.

Skład jest w trakcie moderacji.

• Skład i opis ze strony producenta http://www.sklep.taheshopping.pl/tahe-organic-care-nutritium-oil-mask-maska-odzywi,3,17384,17543

Warta polecenia

Już na wstępie muszę przyznać, że maseczka świetnie wpływa na włosy. Po jej użyciu włosy są wyraźnie odżywione i nawilżone. Włosy są wygładzone, ale nie obciążone. Dobrze się rozczesują i są błyszczące. Początkowo byłam nieco sceptycznie do niej nastawiona, ponieważ mam zniszczone i suche włosy, które potrzebują intensywnej regeneracji. Kosmetyki do włosów z naturalnym składem często się u mnie nie sprawdzały. Jednak maska TAHE Organic Care jest dla mnie zaskoczeniem i z pewnością zostanie ze mną na długo. Zapach maski jest dosyć intensywny i wiem, że nie wszyscy go pokochają, ale mnie nie przeszkadza. Konsystencja jest treściwa, dobrze rozprowadza się na włosach, nie spływa z nich. Brak w składzie m.in. parabenów, silikonów, alkoholu jest kolejnym plusem maseczki!

Idealna maska

Maska - Zawiera propolis, ekstrakt z pokrzywy, i olejki eteryczne z cytryny, pomarańczy i grejpfruta. Głęboko odżywia i regeneruje włókna suchych lub zniszczonych włosów, które po użyciu stają się błyszczące, witalne, elastyczne i się nie plączą..
Maska ma działanie takie jakie zapewnia producent, z czystym sumieniem polecam produkty tahepolska
Włosy po umyciu i stylizacji są naprawdę w idealnej formie, są sypkie, miękkie i co najważniejsze błyszczące. Jedyne co mnie nie przekonało to zapach maski - typowo ziołowy.

małe cudo

To malutkie opakowanie to małe naturalne cudeńko. Powiem krótko, nawilża, regeneruje i... Najważniejsze dla mnie, nie obciąża włosów i lepiej mi się je rozczesuje. Generalnie spełnia swoje zadanie. Jeśli chodzi o zapach, jest ziołowy więc kwestia gustu, mi pasuje.

Profesjonalna maska - świetnie wygładza włosy

Maska ma działanie typowo nawilżające i wygładzające. Stosowana wraz z szamponem tej serii - wzmacnia jego działanie.
Po zastosowaniu jej, włosy pięknie się błyszczą i pachną...
Co dla mnie najważniejsze po jej użyciu nie miałam problemów z rozczesaniem włosów.
Po wysuszeniu były delikatne i rzeczywiście wygladzone.
W produkcie nie znajdziemy oczywiście parabenów ani silikonów i innych tego typu pomocników ...