Biobaza, Sun Therapy, Sun & Sea Forever Bee Balm Carrot SPF 15 (Sztyft do ust z olejkiem z marchewki)

Pojemność 4,5 g

Balsam do ust na bazie wosku pszczelego, zawiera olejek marchwiowy i inne olejki odżywcze. Balsam nadaje ustom miękkość i chroni przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym (SPF 15). Wzbogacony o naturalną formułę zawierającą wysokiej jakości olejki z marchwi i orzechów laskowych oraz witaminę E, która chroni przed stresem oksydacyjnym.

No nie wiem..

Kupiłam go jakiś czas temu, ale przy pierwszej podróży z uwagi na skład cału roztopił mi się na plaży i praktycznie niemożliwe było używanie go latem :(. Gdy zastygł używałam go normalnie, bo fajnie natłuszczał, ale nie taki był cel. Szkoda.Pozostałe pomadki firmy są ok.

Używam cały rok!

Zazwyczaj nie mam problemu z ustami, jednak chronię je cały rok - ten sztyft do ust świetnie nawilża, zmiękcza i koi usta. Ma trochę specyficzny, marchewkowy zapach, ale można mu to wybaczyć, ponieważ nie jest mocno wyczuwalny no i jednak działanie dla mnie jest ważniejsze! :D

Super produkt

Jedna z lepszych pomadek ochronnych jakie udało mi się używać. Ma pomarańczowy kolor, ale na ustach pozostawia bezbarwną taflę. Bardzo długo trzyma się na ustach, powodując, że są one widocznie lepiej nawilżone i wygładzone. Wygodny tradycyjny wykręcany sztyft również na plus. Poza tym jest to kosmetyk w pełni naturalny za co ogromny plus. Myślę, że zimą ten produkt również spełni swoją rolę. Z czystym sumieniem mogę polecić :)

Bardzo przyjemna w użyciu, polecam :D

Bardzo polubiłam tę pomadkę ochronną . Uważam że cena jest na prawdę dobra jak na taki produkt. Miałam wiele pomadek ochronnych w podobnych cenach i były nieporównywalnie gorsze.
Zapewnia duże nawilżenie. Naturalny skład jest dla mnie zawsze ogromnym plusem jeśli chodzi o produkty.

Ulubiony balsam

Zdecydowanie jeden z moich ulubionych ale pierwszy z marchewką w składzie. Jest bardzo wydajny. Przyjemnie pachnie i rewelacyjnie działa. Usta są nawilżone i takie miękkie. Dodatkowo też balsam stanowi barierę ochronną

Świetny produkt

Pomadka ochronna na bazie wosku pszczelego. Wzbogacona o witaminę E, a także olejki i składniki naturalne takie jak olejek rycynowy, masło shea, olejek z marchwi, wosk pszczeli, olejek kokosowy, olejek rozmarynowy, rumianek, olejek z awokado i olejek z orzechów laskowych. Trzeba przyznać, że skład jest na prawdę imponujący co zdążyłam zauważyć jest charakterystyczne dla produktów Biobazy. Zawiera filtr ochronny spf 15. Nie zawiera parabenów, barwników i perfum - jest bezwonna.

Klasyczne, wykręcane opakowanie. Pomadka ma tłustą konsystencję, mimo pomarańczowego koloru na ustach zostaje tylko błyszczące , bezbarwne wykończenie. Bardzo dobrze nawilża i chroni. Pozostawia usta miękkie i delikatne. Czuć ją na ustach ale jest to nawet przyjemne, nie klei się. Choć jej nazwa sugeruje zastosowanie latem, myślę,że sprawdzi się także zimą w mroźne dni.

To co najbardziej przypadło mi do gustu to to, że w porównaniu do innych pomadek ochronnych jakie mam ta wyjątkowo długo trzyma się na ustach, byłam zdziwiona kiedy po wypiciu herbaty jeszcze wyraźnie ją czułam. Na prawdę udany produkt, dobre składniki i działanie. Jest wydajna. Cena regularna to ok 15 zł ale często można ją zakupić w promocji nawet -50%.

Cudowna!

Pomadkę kupiłam w DM w Czechach, nie znałam wcześniej marki.

Miała być ratunkiem na wyjeździe, a zostanie ze mną na dłużej.
Pomadka fantastycznie nawilża moje usta. Sprawia, że są miękkie i gładkie, bez suchych skórek. Ma idealną konsystencję i delikatny, przyjemny zapach. Prawie całkowicie się wchłania, zostawia tylko minimalną powłokę.

Niestety, wygląda na to, że następną sztukę będę musiała kupić przez internet.

Dobra pomadka

Pomadka spełnia swoje zadanie. Nawilza usta niesamowicie. Utrzymuje się dość długo. I nie ma żadnego zapachu. Jest naprawdę dobra a tym bardziej z naturalnych skladnikow