Il Profvmo, Gardenia Royal EDP

Il Profvmo, Gardenia Royal EDP

Piękny, kwiatowy zapach, którego dominującą nutą jest gardenia,w połączeniu z tuberozą i jaśminem.

Kategoria: kwiatowa

Nuty zapachowe: brzoskwinia, kwiat lipy, gardenia, piwonia, róża, jaśmin, tuberoza, kwiaty mchu, irys

kwiatowe
wody perfumowane

piekno w butelce

Gardenia Royal to jeden z najpiękniejszych kwiatowych zapachów jakie dane mi było poznać.Pierwszy raz poczułam te perfumy w bardzo kiepskim okresie swojego życia-była brzydka,brudna końcówka zimy,skończył się mój wieloletni związek,nie miałam gdzie mieszkać-i,pewnie to zabrzmi banalnie i egzaltowanie,ale ten zapach był dla mnie wtedy niczym promień światła.

Nie wiem jak pachnie prawdziwa gardenia,ale sądząc po jej ujęciach w znanych mi perfumach to połączenie zapachu słodkiej mirabelki i soczystego jabłka.Brzmi może mało zachęcająco,ale efekt jest świetlisty,czysty i bardzo dziewczęco-kobiecy.Tak mogłaby pachnieć Zosia z &quot;Pana Tadeusza&quot;

Gardenia Royal nie zmienia się właściwie wcale-od początku do końca to zapach czystego kwiatu z zaledwie odrobiną bardzo lekkiego pudru.Nie jest zbyt trwała i za to odejmuję pół gwiazdki,ale warto poznać,o ile ktoś lubi kwiaty i takie stereotypowo kobiece zapachy.

Inne perfumy Il Profvmo mojego serca nie zdobyły,z wyjątkiem kwiatowo-pudrowego Amour,na który ostrzę sobie zęby od dawna.

Używam tego produktu od:w trakcie 30 ml
Ilość zużytych opakowań: