Vichy, Normaderm Phytosolution, Intensive Purifying Gel (Żel głęboko oczyszczający do skóry tłustej)

E-Glamour.pl

Średnia ocena: 4.84/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Nowy żel oczyszczający do cery tłustej i mieszanej ze skłonnością do trądziku. Wzbogacony został o minerały i ekstrakt probiotyczny, dzięki czemu doskonale usuwa zanieczyszczenia już przy pierwszym użyciu. Żel przy codziennym stosowaniu pomaga redukować nadmiar sebum, nie naruszając przy tym bariery ochronnej skóry. Oczyszczająca baza produktu posiada składniki pochodzenia naturalnego.

oczyszczanie twarzy
trądzikowa
oczyszczające
żel

Super produkt.

Żel znajduje się w wygodnej butelce z pompką. Samo opakowanie wygląda bardzo dobrze i z pewnością może zdobić naszą toaletkę. Co do produktu to jest to bardzo dobry produkt. Ładnie pachnie i jest bardzo wydajny, bardzo dobrze się pieni i wystarczy niewielka ilość. Ładnie oczyszcza i usuwa resztki makijażu. Nie podrażnia i nie uczula. Nie ma uczucia ściągnięcia a skóra jest gładka i dokładnie oczyszczona. Żel bardzo wpłynął pozytywnie na wygląd moich zaskórników i porów . Jestem nim zachwycona.

Super wydajny

Posiadam cerę mieszana ,mam zaskórniki w strefie T i czasami stany zapalne na linii żuchwy,policzki z delikatną tendencja do wrażliwości. Żel Vichy normaderm phytosolution zamknięty jest w ciemnozielonym ooakowaniu, jest delikatny ale bardzo dobrze oczyszcza cerę ,ma świeży przyjemny zapach,jego konsystencja jest gęsta i kleista co sprawia że jest bardzo wydajny,mocno się pieni ,nie wysusza skory. Nie podrażnił mnie ani nie zapchał .

Świetny żel oczyszczający

Mało jest na rynku kosmetyków, które sprawdzają się w mojej pielęgnacji . Ten żel zdecydowanie bardzo dobrze oczyszcza skórę z zanieczyszczeń jak resztki makijażu czy sebum. Vichy Normaderm Phytosolution to bardzo fajne kosmetyki. Ja mam cerę problematyczną i przetłuszczającą się, która sprawia mi wiele kłopotów, ale z odpowiednimi kosmetykami świetnie daję sobie radę z jej pielęgnacją. A rano pierwszym krokiem jest dokładne umycie buzi żelem Normaderm.

Naprawdę oczyszcza!

Mam skórę mieszaną ze skłonnością do trądziku.
Gdy zaczęłam używać żelu Phytosolution zmniejszyła się widoczność zaskórników, a skóra stała się czysta i gładka, jednak po jakimś czasie zaczęły pojawiać się grudki. Powoli znikają ( po 3 tygodniach), więc może to być efekt oczyszczania się skóry.
Żel jest bardzo wydajny - jedna pompka wystarcza na umycie całej twarzy. Podczas mycia powstaje kremowa pianka, a zapach żelu jest przyjemny i świeży.
Mimo działania przeciwtrądzikowego nie wysusza, nie podrażnia i nie pozostawia skóry ściągniętej skóry, co jest rzadkie wśró żel o takim działaniu, za co daję mu wielkiego plusa i na pewno będę do niego wracać.
Produkt zamknięty jest w plastikowej butelce z pompką, dozowanie jest bardzo wygodne.

Polecam ten żel

Produkt godny polecenia. Dogłębnie oczyszcza skórę z resztek makijażu. Już jedna pompka wystarcza do umycia twarzy. Po 3 dniach zobaczyłam pierwsze efekty - ograniczenie w wydzielaniu sebum.Jednak skórę niestety po nim mam ściągniętą. Trzeba ją szybko nawilżyć dodatkowo kremem.

Rewelacyjny oczyszczacz

Podobnie jak w przypadku Double Correction Daily Care, używałam produktu, jednocześnie przyjmując silne leki sterydowe. Po lekach zaczęła strasznie przetłuszczać mi się twarz, poza tym obawiałam się posterydowych wyprysków. Dzięki podwójnej mocy produktów z linii Normaderm Phytosolution wydzielanie sebum uregulowało się praktycznie natychmiast, a wypryski nie pojawiły się w ogóle. Używałam żelu rano, żeby ewentualnie doczyścić resztki makijażu (których nie było), oraz wieczorem. W wieczornej pielęgnacji żel także sprawdził się rewelacyjnie. Odrobinę nakładałam na ręce i pieniłam z wodą - pieni się świetnie, wystarczy niewielka ilość, żeby oczyścić całą twarz i szyję. Potem przecierałam twarz płynem micelarnym i wacik był praktycznie czysty, czasem zostawała na nim odrobina tuszu do rzęs, ale minimalna. Mimo częstego stosowania zużyłam niewiele kosmetyku, więc wystarczy mi jeszcze na długo, z czego bardzo się cieszę. Nie odczułam jakiegoś szczególnego nawilżenia bezpośrednio po zastosowaniu tego produktu, ale nie jest to jego podstawowe działanie, za to jako oczyszczacz jest jak dotąd bezkonkurencyjny.

Naprawdę oczyszcza i odświeża

Żel przeznaczony jest do cery tłustej i mieszanej ze skłonnością do trądziku i sprawdza się w 100%. Świetnie usuwa zanieczyszczenia, czuć że skóra jest naprawdę oczyszczona. Delikatny ziołowy zapach daje uczucie świeżości. Zauważyłam że moja skóra nie świeci się tak bardzo więc sebum nie wydziela się tak jak wcześniej. Piękne opakowanie i dobrą pompką pozwalają na wydobycie odpowiedniej ilości produktu do umycia twarzy przez co jest wydajny i nie marnuje się. Razem z kremem jest to duet idealny stricte dla osób z niedoskonałościami i cerą tłustą/mieszaną.

Całkiem niezły produkt

Żel testuję dzięki wygranej w konkursie Klubu Recenzentki wizaż.pl za co serdecznie dziękuję! Kosmetyki z serii Normaderm Phytosolution od razu zdobyły moją uwagę jako posiadaczki cery mieszanej z dużą skłonnością do niedoskonałości. Kiedy tylko dotarł do mnie mail z informacją o wygranej, bardzo się ucieszyłam. Paczuszkę dostałam jeszcze przed świętami i od razu rozpoczęłam testowanie. Żel dużo bardziej mi się spodobał niż pielęgnacja na dzień i uważam, że to świetny produkt apteczny. Przy regularnym, codziennym stosowaniu ogranicza powstawanie niedoskonałości oraz przyczynia się do szybszego zanikania tych już istniejących. Jeśli poszukujecie dobrze oczyszczającego produktu do cery mieszanej, z pewnością będzie to dobry wybór.

OPAKOWANIE

Produkt dotarł do mnie w kartonowej paczce, był zabezpieczony ochronną folią, która chroniła go przed rozlaniem podczas transportu. Żel znajduje się w praktycznej butelce z pompką, dzięki czemu dozowanie produktu jest wygodne a przede wszystkim higieniczne. Butelka ma kolor intensywnej, butelkowej zieleni, a dzięki temu, że jest półprzezroczysta widzimy zużycie produktu, więc nie zaskoczy nas nagle jego brak. Butelka jest bardzo dokładnie opisana – funkcje produktu, skład, sposób stosowania, omówienie składników aktywnych oraz formuły. Pompka dozuje odpowiednią ilość produktu, nie pluje i nie zacina się podczas codziennego używania.

ŻEL

Jeśli chodzi o konsystencję to żel jest dość gesty i zbity. Nie posiada barwy, jest przezroczysty.Ma za to dość charakterystyczny zapach szczerze powiedziawszy nigdy nie spotkałam się z takim zapachem w kosmetykach. Dla mnie jest dość dziwny, nie należy do najprzyjemniejszych, ale po kilku dniach się przełamałam i nie robił już na mnie większego wrażenia. Zapach i tak jest mniej intensywny niż w przypadku pielęgnacji na dzień,gdzie tą woń wyczuwam naprawdę długo po aplikacji. Produkt jest bardzo wydajny, gdyż wystarczy już 1 pompka na 1 zastosowanie, naprawdę w zupełności tyle jest ilością optymalną. Produkt bardzo dobrze się pieni. Dokładnie oczyszcza twarz przy porannej i wieczornej pielęgnacji. Należy jednak pamiętać, aby nie stosować go w okolicy oczu, gdyż powoduje pieczenie i należy szybko je przepłukać wodą. Producent zresztą nie zaleca użycia tego produktu w tej okolicy, jednak przez przypadek raz dostał mi się do oczu, uwierzcie, że to nic przyjemnego. Skóra po jego użyciu jest przyjemnie czysta, gładka i aż skrzypi. Produkt jednak nie wysusza zbytnio skóry (na policzkach mam cerę suchą, której nie szkodzi). Przy regularnym stosowaniu tego produktu zauważyłam,że niedoskonałości nie pojawiają się u mnie tak często, a te, które już miałam szybciej zanikają. Produkt z pewnością się przyczynił do takiego stanu rzeczy, gdyż wraz z pielęgnacją na dzień były to jedyne nowości w mojej pielęgnacji skóry. Produkt posiada ciekawą formułę opartą na składnikach botanicznych. Jest to wysokiej jakości kosmetyk apteczny, przede wszystkim skuteczny, a to dla mnie podstawa! Plusem jest jego ogromna wydajność i korzystna cena jak na tą markę.

PLUSY
dokładnie oczyszcza
ogranicza powstawanie niedoskonałości
przyczynia się do szybszego zanikania istniejących niedoskonałości
dobrze się pieni
jest wydajny
ma wygodne opakowanie z pompka

MINUSY
specyficzny zapach

zel głęboko oczyszczajacy do skóry tłustej i wrażliwej

Żel głęboko oczyszczający Vichy normaderm phytosolution otrzymałam dzieki uprzejmosci wizaz do testowania za co bardzo dziekuje a teraz do kosmetyku.
Żel znajduje sie w plastikowej zielonkawej buteleczce z pompka ma bardzo łatwe zamkniecie na zakretce co pozwała unikna przykrego wylania produktu np. w trakcie podróży
żel jest dość gestej konsystencji co pozwała juz jedna pompka dogłębnie oczyscic z wszystkich zanieczyszczen i makijażu twarz
zel ma delikatny skoncetrowany zapach taki jak by troche ziołwy oraz zaczyna pienic sie dopiero przy zetkniecu z skora twarzy , zel ponadto jest wzbogacony o minerały i probotyki co przy regularnym stosowaniu pomaga redukowac nadmiar wydzielanego sebum.
Po umyciu twarz nie jest podrażniona czy sciągnieta jedynie pozostaje uczucie oczyszczonej i nawilzonej
sam produkt ba bardzo mocne działanie oczyszczajace przy czym jest delikatny dla skory

Żel myjący Normaderm Phytosolution od Vichy

Żel doskonale się sprawdził i jestem bardzo zadowolona z jego właściwości. Dokładnie usuwa resztki makijażu, uspokaja skórę i sprawia, że jest nieskazitelnie czysta. Zauważyłam, że zmniejszył pory, ukoił skórę i wyraźnie poprawił jej wygląd. Pompka dozuje odpowiednią ilość produktu, doskonale rozprowadza się po skórze i tak jak pozostałe kosmetyki z tej serii ma specyficzny zapach, który nie każdemu może odpowiadać.

skutecznie zmywa

Skutecznie zmywa wszelkie zanieczyszczenia nie wysuszajac nadmiernie skory.Usuwa makijaz.Pozostawia skore gladka i promienna.Wart swojej ceny.W polaczeniu z kremem seria godna zakupu.

Dobrze oczyszcza

Żel testowałam ponad 3 tygodnie. Jest bardzo wydajny, dobrze oczyszcza skórę, po umyciu twarzy, moja skóra była dosyć matowa, po zastosowaniu kremu z tej serii było już wszystko dobrze. Stan mojej cery się poprawił, widoczna redukcja niedoskonałości. Żel jest w butelce z pompką co jest dla mnie bardzo wygodne.