Merz, Spezial, Cream Mousse Collagen (Kremowy mus w piance)

Merz, Spezial, Cream Mousse Collagen (Kremowy mus w piance)

Merz Spezial Cream Mousse Collagen składa się z unikalnego połączenia kolagenu, witaminy C oraz substancji pobudzających produkcję kolagenu. Daje natychmiastowy efekt liftingu oraz nawilżenia skóry, a także zmniejsza widoczność zmarszczek. Witamina C stymuluje syntezę kolagenu co wpływa na spłycenie zmarszczek i zapewnia optymalną ochronę przed wolnymi rodnikami. Innowacyjna formuła sprawia, że kremowy mus w piance łatwo się wchłania i szybko przenosi w głąb skóry aktywne składniki. Wnika głęboko poprawiając jej strukturę, intensywnie odżywiając i zapewniając regenerację. Skóra szybko odzyskuje swoją elastyczność co wpływa na świeży i promienny wygląd twarzy.

dojrzała
liftingujące, przeciwzmarszczkowe, ujędrniające, rozświetlające
bez parabenów
z pompką
lekkie
pianka / mus
uniwersalne

Bardzo dobry na dzień

Krem świetnie się wchłania, jest bardzo lekki i dobrze nadaje się pod makijaż. Jest jednocześnie bardzo wydajny, niewielka ilość starczy na rozprowadzenie na całej twarzy. Skóra po nim wygląda świeżo i się nie błyszczy. Zauważyłam poprawę nawilżenia skóry, wygląda zdrowo i promiennie. Używam go zbyt krótko aby zauważyć widoczny wpływ na zmarszczki, ale na pewno będę kontynuować jego stosowanie ze względu na świetne właściwości nawilżające.

Każdy krem powinien mieć piankową konsystencję

Kremowy mus w piance, to zdecydowanie innowacyjna formuła. Zakochałam się w konsystencji tego kremu (nie spodziewałam się, że pianka będzie się, aż tak dobrze i szybko się wchłaniała). Aplikacja jest bardzo higieniczna, a krem zawarty jest w tubie z pompką - po naciśnięciu aplikatora wydostaje się z niego pianka. Krem wchłania się błyskawicznie, a co ważne wystarczy niewielka jego ilość, by rozprowadzić go na całej twarzy.

Cera po aplikacji nie świeci się, nie błyszczy, jest naprawdę BARDZO wygładzona, rozświetlona, wygląda zdrowo i świeżo.

Krem bardzo nawilża, likwiduje suche skórki, cienie pod oczami, lekko napina, a efekty widoczne są już po kilku dniach stosowania. Oczywiście, nie należy po kremie oczekiwać cudów w postaci zniwelowania wszystkich zmarszczek, jednak zdecydowanie poprawia elastyczność naskórka, lekko napinając skórę.

Zapach jest lekki, zupełnie w niczym mi nie przeszkadza.

Jedyny minus kremu, to że naprawdę lubi zapychać i bardzo nad tym ubolewa moja mieszana cera. Po kilku aplikacjach pojawiły się lekkie wykwity skórne, dlatego używam go wyłącznie na noc, by dodatkowo nie zapychać porów makijażem.

+opakowanie z pompką
+krem w postaci pianki - rewelacja :)
+nawilżenie
+wygładzenie
+napięcie skóry
+odświeżenie

-zapycha :(

Bardzo ciekawy

Bardzo przyjemny kosmetyk do twarzy. Szybko się wchłania, idealny pod makijaż, delikatny ziołowy zapachy, nawilża skórę. Forma nietypowa, bo w piance. Trochę krótki czas testowania, by dokładniej sie wypowiedzieć.

Dobrze nawilża, ale są i koszty...

Na plus, sporo ciekawych składników na początku składu. Wygodna forma musu jest miłą odmianą dla znudzonych tradycyjną formą podania kremu. Choć wydaje się lekki, w rzeczywistości jest konkretny. Zaskoczyło mnie, jak dobrze utrzymuje nawilżenie pod makijażem.

Na minus, są i paszkwile w składzie. Między innymi mikroplastik :( a szkoda, bo zapowiadał się dobrze. Ponadto na początku składu mamy bardzo komedogenny emolinet. Przy wieczornym stosowaniu kremu z kwasem udało mi się uniknąć armagedonu, ale dla cery skłonnej do zapychania czy mieszanej, tłustej, nie polecam.

Pod makijażem roluje się, ale gąbeczką da radę wetrzeć podkład, resztki wiórków z kremu można zsypać pędzlem do pudru . Wygodniejszy będzie na noc.

Nie jest to na pewno produkt dla zwolenników "dobrych składów" i naturalnej pielęgnacji.

Zaskakująco dobry produkt

Krem Mousse nie tylko spełnił moje oczekiwania, ale zaskoczył mnie. Jego konsystencja jest zupełnie inna, niż przyzwyczailiśmy się w przypadku kremów. To jest bogata, bardzo wydajna pianka, która błyskawicznie się wchłania a skóra czuje się tak, jakby została obficie „podlana” dużą ilością wody. Niesamowity produkt. Resztki wmasowywałam w ręce, które również momentalnie wyglądały na nasycone wodą i nawilżone. Polecam każdemu!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

produkt inny niż wszystkie

Marka Merz Spezial kojarzyła mi się do tej pory głównie z witaminami, suplementami, dlatego możliwość przekonania się o właściwościach kremu tej marki była dla mnie przyjemnym zaskoczeniem. Krem spełnił moje oczekiwania w zakresie poprawy elastyczności i nawilżenia mojej skóry, natomiast wygodna aplikacja pianki w postaci musu była moim chyba pierwszorazowym doświadczeniem.
Mam cerę dojrzałą z pierwszymi zmarszczkami mimicznymi, mieszaną w strefie T, przy jednoczesnym wysuszeniu w pozostałych partiach. Moje refleksje:
- wygodne higienicznie opakowanie (aplikacja w atomizerze)
- wyczuwalne nawilżenie skóry
- szybkie wchłanianie się pianki, brak uczucia lepkości
- skóra po wchłonięciu jest wyraźnie miękksza, znika uczucie suchości
- działanie anty-ageing nie do stwierdzenia (zbyt krótko stosuje)

Jedyny minus- lekko ziołowy zapach, nie jestem pewna czy należy do moich ulubionych ; podoba mi się formuła produktu - lekki mus. To chyba pierwszy krem w takiej formie jaki miałam okazję stosować.

Fajny krem w piance

Krem w fajnym opakowaniu ktore mozna zabrac ze soba wszedzie sam krem w konsystecji pianki jest rewelacyjna alternatywa dla zwykłego kremu .Pianka dobrze rozprowadza sie na twarzy wystarczy niewielka ilosc by uzyc na twarz i szyje a to powoduje ze kremu starcza na dosc dlugo .Dobrze ze wchlania a twarz po uzyciu jest gładka miekka i napieta .Po dłuzszym stosowaniu widac sprezystosc skory zmarszczki lekko sie wygladziły .Krem nie zapycha porow nie podraznia nie uczula Super sprawdza sie pod meekap .Polecam

Mus w piance od Merz Spezial

Merz Spezial Cream Mousse Collagen to dla mnie prawdziwe odkrycie. Zwłaszcza, że sama marka do tej pory kojarzyła mi się tylko z suplementami diety. Krem w musie tej marki był niemałym zaskoczeniem. Wygodne opakowanie z pompką. Wystarczy jedno „pompnięcie” aby użyć produktu na całą twarz. Sama konsystencja kremu-to delikatny mus w formie piany. Jej zapach jest praktycznie niewyczuwalny. Piankę można spokojnie rozetrzeć na dłoniach a potem wklepać w twarz. Praktycznie szybko się wchłania nie pozostawiając lepkich śladów. Podczas mojego używania produktu zauważyłam zniknięcie suchych placków między brwiami i poniżej policzka. Byłam zadowolona z nawilżenia mojej skóry. Jedyne co to trzeba pamiętać by rano zmyć resztki produktu przed nałożeniem podkładu inaczej makijaż się zroluje. Podobnie jest gdy użyjemy pianki przed nałożeniem podkładu. Więcej minusów nie zauważyłam podczas swojego testu.

Jestem nim zachwycona!

Merz Spezial Cream Mousse Collagen to dla mnie cudo. Ogólnie nie nawidze kremów do twarzy bo nie wchłaniają się w skórę tak jakbym tego oczekiwała albo tworzą taką skorupę A muss w piance to mój strzał w dziesiątkę szybko się wchłania nie jest jakiś tłusty nawilża i co najważniejsze przestała mi schodzić skóra z nosa .Tak używam go mniej niż 2 tygodnie a ja nie mam problemu z ze skórą na nosie jestem zachwycona polecam każdemu kto ma problemy z suchością skóry ze swędzącą skórą czy problemem schodzącej skóry na nosie tak jak w moim przypadku to naprawdę dziewczyny dla mnie to kosmetyk nr 1 i od dziś od zawsze będzie gościł w mojej kosmetyczce polecam z całego serca wiem, że będziecie na pewno zadowolone bo ja jestem mega zadowolona i dziękuję, że mogłam skorzystać z testów ponieważ moja skóra to 100% nawilżenia w końcu a efekt jest widoczny gołym okiem co już zostało zauważone przez moją przyjaciółkę . Zapach hmm dla mnie delikatny nie jakiś mocny zapach chemi czy innych składników . Pianka mega opakowanie na pierwszy rzut oka małe ale jest bardzo wydajne wystarczy tylko troszkę pianki i gotowe .

Merz, Cream Mousse Collagen (Kremowy Mus w Piance)

Jako doświadczona Wizażanka mogę z pewnością powiedzieć że produkt zaskoczył mnie ponieważ pianka kojarzyła mi się raczej z myciem twarzy i lekkim nawilżeniem skóry. Ten produkt użyty kolejny raz sprawił, że uśmiechnęłam się szczerze ponieważ faktycznie pianka daje efekt kremu i wchłania się jak krem. Staram się używać jej jak najmniej a i tak starcza na długo (pianka ma to do siebie, że lepiej użyć jej więcej, bo lepiej odżywia). Wyglądem przypomina piankę do golenia a zamknięta w niej formuła ujawnia się dopiero na twarzy. Mała ale skuteczna - jednym zdaniem. Można się zakochać!

Miłe zaskoczenie

Kosmetyk mnie naprawdę zaskoczył! Nigdy nie miałam do czynienia z kosmetykami tej firmy, ale naprawdę jestem z niego bardzo zadowolona. Urzekła mnie formuła kremu-pianki! Czemu wszystkie kremy takie nie są?! Krem się świetnie dzięki temu wchłania. Jest wydajny, opakowanie jest małe, ale dość fajnie się to dozuje. Delikatnie pachnie co uprzyjemnia stosowanie. Skóra jest nawilzona i bardziej sprężysta. Bez wahania wrócę do tego kremu ponownie.

Mój HIT!

Bardzo zaskakująca konsystencja kremu oraz opakowanie (dozownik).
To coś innego, bo od lat stosowałam kremy w słoiczkach. Jednak ta forma jest bardzo wygodna. Naciskam dozownik i otrzymuję idealną porcję do rozprowadzenia na twarz.
Przed użyciem trzeba wstrząsnąć opakowaniem. Nacisnąć i ukazuje się pianka, która zamienia się w żel.
Efekty są niemal natychmiastowe. Mam wygładzoną skórę i zmniejszyły mi się zmarszczki. Żaden produkt za tę kwotę jeszcze tego nie dokonał.