Celia, Krem nawilżający przeciw zmarszczkom do cery normalnej i mieszanej `Kolagen + algi`

Lekki krem nawilżający. Dzięki zawartości kolagenu aktywnie odbudowuje strukturę skóry, przez co wyraźnie spłyca zmarszczki. Algi, bogate w witaminy i minerały, zapewniają odpowiednie nawilżenie, intensywną regenerację oraz przywracają cerze świeżość i zdrowy koloryt. Polecany do stosowania na dzień i noc, do cery dojrzałej normalnej i mieszanej.

normalna, dojrzała, mieszana
nawilżające, regenerujące, na przebarwienia, na zaczerwienienia
lekkie
w słoiczku
uniwersalne

bylam zachwycona ale niestety.. :(

Musiałam edytowac całą recenzję :( po okolo 2 miesiacach uzywania moja skora chyba sie do niego przyzwyczaila.. nie wiem.. ale kompletnie przestala go tolerowac. Baaaaaaaaaardzo sie swieci i wogole nie wchlania. nie moge go stosowac na dzien bo podklad sie na nim wazy. Zasycha mi na buzi jak silikon i dusze sie.

Używam tego produktu od: 3tygodni

No, no...

Dawno temu, gdy byłam małą dziewczynką, lubiłam przeglądać skarby mojej Mamy. Były wśród nich kosmetyki Celia...
Kto by pomyślał, że wiele lat później będą mnie równie mocno zachwycać :)

Sięgnęłam po ten krem z sentymentu, podczas przypadkowych zakupów w markecie.

Przy pierwszej aplikacji byłam sceptyczna... Twarz po nałożeniu niepokojąco się błyszczała, co przy cerze mieszanej nie jest wskazane... Szczęśliwie był już wieczór.

Rankiem okazało się, że twarz wygląda bardzo przyzwoicie :) Skóra jest miękka, wypoczęta, dobrze odżywiona i gładka !!!

Drogie Panie !!! Za tak niewiele - można mieć tak wiele... Czyż nie o to nam chodzi ?

Na pewno nie jest to krem na dzień, gdy ktoś ma skłonność do przetłuszczania cery, ale na noc - szczerze polecam !!!
Przesuszonej skóry nie nawilży dostatecznie, spróbować jednak warto.

Używam tego produktu od: 2 miesiące;
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania;

miły średniaczek

Krem pachnie naprawdę ładnie, ma świetną, leciutką konsystencję, jednak wchłania się wolno i nigdy ( w przypadku mojej mieszanej, a więc takiej jaką sugeruje producent cery) do końca pozostawiając tłustawy film. Nie ma najmniejszych problemów z cerą po zastosowaniu kremu zarówno jak nie ma żadnych widocznych znaków poprawy w napięciu czy gładkości skóry..tak więc bez rewelacji i bez porażki czyli trójeczka

Ilość zużytych opakowań:w połowie pierwszego

zaskoczył mnie

O kremie dowiedziałam się z Wizażu. Po przeczytaniu recenzji zdecydowałam się na zakup, korzystna cena bardzo mnie ucieszyła.

Krem stosuję czasem wieczorem po zmyciu makijażu, rano cera jest normalna, bez podrażnień, bez zaczerwienień, generalnie bardzo ok.

Zapach alg i morza, no trochę sztucznego morza, ale producent się starał, doceniam to. Otóż zapach kojarzy mi się z serum z algami Farmony i całą zresztą linią. Może się podobać.

Opakowanie grzeczne, jak na ten poziom myślę że ładne.
Kupię jeszcze ten krem.Używam tego produktu od: miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zalety:
- cudny zapach
- bardzo dobre nawilżenie
- po drugim opakowaniu widać działanie przeciwzmarszczkowe
- uniwersalny dzień/noc
- lekki pod podkład
- nie uczula
- cena!!!
- w połączeniu z maseczką z tej serii widać poprawę skóry

Wady:
- mało dostępny!!!

Dobry krem!

Miła mleczkowata konsystencja, ładny, delikatny zapach, wygładza, upiększa, twarz jest mięciutka i zadbana. Czegoż chcieć więcej?

W wypadku tego kosmetyku nie należy sugerować się ceną! Jest wspaniały!
Problemem może być gdy ktoś ma wysuszoną skórę- niestety nie nawilża dostatecznie :(

Używam tego produktu od: kilka tyg

Świetna !!!

Kupiłam przez przypadek w Macro, byłam strasznie zadowolona. Niestety pół roku go szukałam, bo firmie chyba nie zależy na jego dystrybucji :-( Pożalilam się cioci, a ona mi go załatwiła. Na lato jest swietny.
Mam cerę bardzo wrażliwą uczulona na wszystko, a najbardziej na apteczne produkty kosztujące grubo ponad 120 zł.
Zalety:
- spełnia oczekiwania
- cera jak u dzidziusia : różowa, odprężona i świetlista
- zauważyłam, że używam mniej podkladu, bo kondycja skóry jest tak dobra, że nie potrzebuję niczego maskować
- trochę prasuje skórę
- obłędny zapach
- cena
mam jeszcze maseczkę z tej serii, rewelacja. Nałożysz wieczorem i pójdziesz spać, a rano zobaczysz w lustrze kogoś sprzed 10 lat :-)

rewelacja

Mam cerę bardzo wrażliwa suchą.Sięgałam po kremy z każdej półki cenowej i naogół kończyło się wysypką lub palącymi polikami.Kremy lancome po aa to porażka,a ten krem to cudo.Zero uczulenia,super nawilża,nie lepi się,jest lekką śmietanką moment się wchłaniającą.Skóra jak u dzidziusia.Jest średnio wydajny.Cena jest niska 4,50zł,a niektóre kremy po 300zł typu Dior się przy nim umywają.Efektu przeciwzmarszczkowego nie ma ale tego w żadnym kremie nie znalazłam.

Używam tego produktu od:1miesiąc

Lekki krem nawilżający

Kupiłam ten kremik razem z mleczkiem do demakijażu. Mają ten sam intensywnie ziołowy zapach, który po pewnym czasie staje się trochę nieznośny :nuda:
Używam go do pielęgnacji skóry szyi i dekoltu. Jest bardzo lekki, dość rzadki jak na krem. Szybko się wchłania pozostawiając film, ale taki który mi odpowiada :ehem: Nawilża świetnie i za to największy plus (po dłuższym czasie od aplikacji kremu czuć jeszcze to nawilżenie). Ma bardzo bogaty w naturalne ekstrakty skład jak na krem za 5 zł :jupi:
Niestety dość szybo znika z opakowania, ale za tą cenę można mu wybaczyć.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kończę 1