Tołpa, Dermo Face, Hydrativ, Głęboko nawilżające serum-booster

Tołpa, Dermo Face, Hydrativ, Głęboko nawilżające serum-booster

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Dzięki płynnej konsystencji wnika głęboko w skórę i silnie nawilża. Łagodzi podrażnienia i wspomaga regenerację mikrouszkodzeń. Relaksuje skórę i eliminuje oznaki stresu. Zatrzymuje nawilżenie w głębi skóry i zapobiega jego utracie przez cały dzień i noc. Przywraca odpowiedni poziom pH i wzmacnia działanie dalszej pielęgnacji. Pozostawia skórę odświeżoną, gładką i promienną.

serum
alergiczna / atopowa, sucha, wrażliwa, odwodniona
nawilżające, regenerujące, łagodzące
lekkie

Spodziewałam się innych rezultatów

Bardzo lubię tę markę, kupiłam sobie cały zestaw do suchej skóry. Serum jednak mnie zawiodło. Po użyciu skóra przez chwilę jest nawilżona zgodnie z obietnicami producenta. Mam uwagi także do wydajności, ponieważ muszę użyć co najmniej trzech pompek na twarz i szyję. Niestety moja skóra potrzebuje większego Kopa nawilżenia. W Każdym razie jestem zawiedziona i nie kupię ponownie

Taki sobie

Produkt używam od 2 miesięcy i rzeczywiście konsystencja jest bardzo lekka i szybko się wchłania. Niestety kolejny raz bym go nie kupiła bo bardzo słabo nawliża. Oczekiwałam po tym produkcie czegoś więcej. Cena przystępna.

Pewniak

Używam go regularnie jako serum nawilżające. Głównie na szyję i dekolt, gdyż na twarzy częściej eksperymentuję, najczęściej z droższymi kosmetykami. Ale gdy nie mam pomysłu na serum albo wiem, że ten będzie mi do twarzy danego dnia pasował, chętnie sięgam. Bardzo go lubię za lekką konsystencję, zapach i uczucie szybkiego nawilżenia. Ponieważ przez chwilę po aplikacji zostawia lekko lepiącą się warstwę, dobrze łączy się z kolejnymi warstwami. I tak staram się go używać, też po to, żeby podbić działanie kremu. Nie zostawiam go solo i staram się unikać całkowitego wchłonięcia, dlatego nie przeszkadza mi świecące wykończenie. Używam już chyba trzecie opakowanie, kupuję na zapas w promocji za około 20zł i jest stałym elementem mojej pielęgnacyjnej rutyny. Polecam wypróbować.

Mega nawilża

Pomógł mi że sucha skóra..a raczej z powstawajacymi od suchej skóry suchymi skórkami na nosie , brodzie I policzkach. Za dużo peelingu i złuszczenia za mało nawilżenia.. ten produkt dobrze sobie z tym poradził

Nic szczególnego

Kupiłam ten produkt kierując się pozytywnymi komentarzami, ale nie jestem zadowolona. Po pierwsze, nie czuję, żeby moja skóra była jakoś wyjątkowo nawilżona. Po drugie, serum pozostawia taki lepki film i bardzo się świeci. Na noc jeszcze ujdzie, ale nałożenie go przy porannej pielęgnacji pod makijaż daje efekt masakrycznie świecącej skóry. Nie wygląda to świeżo, powiedziałabym, że wręcz przeciwnie. Od rana wyglądałam, jakbym przebiegła z makijażem maraton.

Każdy powinien przetestować

Jak dla mnie to jest najlepsze serum jakie do tej pory stosowałam. A było tego naprawdę sporo i niejedno wylądowało w koszu w połowie opakowania.
Obecnie mam już 3 buteleczkę. Również mój mężczyzna się do niego przekonał :D Chociaż jest oporny na pielęgnację.
Przez dłuższy czas nie mogłam uporać się z suchymi skórkami na nosie. Cała seria tołpa hydrativ jest chyba najlepszym co mogę polecić osobom ze skórą suchą.
W lecie sprawdza mi się tylko jako baza pod krem z filtrem. Nie potrzebuję już dodatkowego nawilżenia w ciągu dnia.
Jest bardzo wydajne, konsystencja jest świetna. Lekko płynna i bardzo dobrze się wchłania.
Mam nadzieję, że pozostanie w niezmienionej formie na długi czas na rynku, bo nie wyobrażam sobie mojej codziennej pielęgnacji bez tego serum.

Świetnie nawilża

Serum o rzadkiej konsystencji i przez to wydaje się być mało treściwe i nieskuteczne, a niesłusznie! Można je nakładać na dzień jak i na noc. Świetnie współgra z SPF. Moja skóra jest po nim nawilżona, ukojona i mniej zaczerwieniona. Duży plus za brak zapachu i wydajność.

Zdecydowanie nie jak cała seria!

Serum kupiłam razem z całą serią, czyli krem na dzień i maska-krem na noc i każdy z tych produktów to jest porażka.

Konsystencja - lejąca, bardzo lekka, wręcz wodnista, ale za to bardzo szybko się wchłania
Zapach - tragedia !
Działanie - serum nie nawilża, pozostawia skórę napiętą, zaczerwienioną, suchą i do tego wręcz pojawia się uczucie piekącej skóry.

Torf w składzie - uczula i podrażnia !

Liczyłam na więcej

Moja cera jest mieszania, ale bardzo odwodniona, woda z niej ucieka w tempie ekspresowym. Na początku wydawała mi się, że serum dobrze sobie radzi z nawilżeniem. Niestety po pewnym czasie zauważyłam, że skóra staje się szybko napięta i swędząca, nawet z kremem z tej samej serii. Serum ładnie pachnie, dobrze się wchłania i jest wkurzająco wydajne. Nie kupię ponownie, na rynku są lepsze produkty.

Miłe serum❤

Miłe uczucie, używać tego serum. Łagodzi podrażnienia i koi skórę. Poprawia jej nawilżenie. Relaksuje i pielęgnuje cerę. Używam na noc lub rano przed pozostałymi kosmetykami. Cera jest rozpromieniona i zadbana. Bardzo lubię produkty Tołpa za ich naturalne składniki.

Kolejny świetny produkt Tołpy

Po przeszukaniu i przeczytaniu opinii różnych produktów nawilżających, dałam ponieść się dziewczynom z wizażu na zakup tego serum.
Ostatnim czasem moja skóra zaczęła robić się sucha, a jednocześnie spięta, a w dzień wytwarzać dużo więcej sebum niż zwykle. Żel aloesowy przestał po agat, wiec postanowiłam sięgnąć po kosmetyk z kwasem hialuronowym.
Tołpa okazała się strzałem w dziesiątkę.
Serum jest lekkie, jednocześnie świetnie nawilża, nie powodując podrażnień, uczuleń, zapchania. Skóra staje się sprężysta, miękka, lekko rozświetlona. Świetnie łączy się z kremami, BB, filtrami UV. Jest bardzo wydajne - mnie wystarczą Ok dwie pompki na dzień, wieczorem lubię dołożyć i zostawić do wchłonięcia się. Wchłania się również szybko.
Skóra wyglada cudownie. Jest nawilżona, pełna blasku. Naturalnie piękna.
Używam na twarz, pod oczy i szyję. Doskonale współpracuje również z makijażem mineralnym - dzięki tej lekkości podkłady trzymają się dużo lepiej. Jest idealne, gdy w ciągu dnia chcemy odświeżyć skórę.
A opakowanie to bomba - 75ml za 40 zł, a często można złapać na promocjach za Ok 30.

To jest to czego szukałam. Serum, nawilżenie w formie płynnej, niezostawiającej ciężkiego filmu na twarzy. Nie podrażnia, nie mam po nim wyprysków. Mimo, że mam cerę tłusta to nie przedłtuszcza mi to jeszcze bardziej cery, za co bardzo duży plus. Myślę, że kupię kolejne opakowanie bo jeszcze czegoś takiego nie znalazłam a miałam dużo kremów, serów i innych kosmetyków, które miały nie zostawiać żadnej ciężkiej warstwy na skórze. NO jestem zachwycona.